Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam mojego wcześniejszego posta, dodaję dokładną cenę itp. Przypominając: mam do sprzedania replikę P. Pierca z Bostonu-  to jest dokładnie ten jersey z dokładnie tego sklepu: http://store.nba.com/Boston_Celtics_Gear/adidas_Paul_Pierce_Boston_Celtics_Revolution_30_Replica_Performance_Jersey_-_Green

Jersey jest zapakowany w oryginalne woreczki itp. Rozmiar to S (wiadomo jak z długością).

Cena- 105 PLN z wysyłką pocztą, 110 PLN kurierem, 100 PLN z odbiorem we Wrocławiu. Mam nadzieję że wszystko teraz jasne ;)

 

post-2996-0-79215900-1388357007_thumb.jpg

post-2996-0-88703600-1388357045_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfin@ jak mozna kupic i nosic fake'a "MICHAELA JORDANA" ?!?!?!?!?!??? o.O

kogo jak kogo, ale jego powietrzna wysokosc ?? 

 

Lepiej kupic oryginalna replike od champion w super stanie i dumnie ja nosic, niz placic 200zł za chinski szajs , ktory chinczycy sprzedaja za 50zł, doliczajac koszty transportu z Chin.  Parki zarabia sobie 100%. 

 

ja kilka dni temu sprzedalem swoja replike za 120pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eazyonee jakby była podobna cena to pewnie bym wział z usa,nawet używke,ale nie bardzo mi się widzi płacenie cła i innych różnych dziwnych opłat.

Tak to jest jak ktoś chce miec wiele za niewiele,a niestety tylko król chinszczyzny na allegro miał coś takiego

 

P.S mam nadzieje,że nie dostane bana za swój niecny wyczyn ;P

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delfin: jak kupujesz pojedyncze sztuki, to szansa na to że przywalą cło jest minimalna. U mnie jeszcze się nie zdarzyło.

 

Po drugie: "co znaczy prawie identycznie"? Jeden typek na allegro wystawił koszulkę Malone'a, wstawił zdjęcia autentyka a wysłał mi replikę i jeszcze się strzępił, że chce zwrotu kasy, bo "on różnicy nie widzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha

tak, fake jordana jest swietnie zrobiony poza tym, ze nad nazwiskiem ma byczka(jesli to podrobka swingmana_, ktorego nigdy w jersejach jordana z bulls nie bylo:D

nos dumnie ten szajs tylko nie wciskaj ludziom kitu, ze cie nie stac bo w tej cenie  spokojnie kupilbys oryginalny jersey jordana. te 300$ ktore podajesz wziales z kosmosu, bo tyczy sie obecnych autentykow i jerseyow m&n. tych oryginalnych ale na ebayu mozka kupic nawet za 50$ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2 posiłkowałem się cenami z nba store,myślałem,że na ebayu są podobne,dopuki nie wszedłem.Jestem jeszcze zielony jeśli chodzi o rozróżnianie tych wszystkich szczegółów,nba interesuje się od zawsze,ale do samych koszulek nie przywiązywałem wagi,dopiero ostatnio się zainteresowałem a wiadomo,początki są zawsze trudne.Także nie ma co robić wielkiej afery,bo to mój pierwszy i ostatni fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz czasem nie rozumiem jak można łączyć słowo pasja ze słowem fejk....

 

bardzo jestem przewrażliwiony na punkcie autentyczności/oryginałów i to w koszulkach to mały pikuś w porównaniu do muzyki np.

jakoś sobie nie wyobrażam grać w pirackiego HMM3 czy słuchać Kate Bush od gościa z ry...[j].....neczku.....

z kasą różnie bywało i coś tam za uszami z windowsami można mieć ale w zabawie najważniejszej? pasji życia?

 

jak to mówił Wojnar z Wesela "nie przystoi"

 

nie jest moim zadaniem umoralniać i przynudzać ale zastanów się troszkę nad taką postawą ...

stąd nie robimy afery tylko komisyjnie żądamy spalenia koszulki ;-)

 

albo wyślij zwrot do Parkinsona że to fejk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos bedzie w stanie powiedziec mi cos o 2 koszulkach z mojej kolekcji bo stanowią dla mnie pewna niewiadomą. Pierwsza Barkley z Sixers - koszulke kupiłem ok 12 lat temu, moze troche wczesniej. Nie ma metek, jedyna mała przy karku z oznaczeniem "L", nie wiecej, nawet od wewnatrz.

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga koszulka wilkins z atlanty. Koszulka to był rozmiar "60" co widać na metce z tym ze z powodu gigantycznego rozmiaru i faktu ze nie miesciła mi sie w ramie została zmniejszona. Metki były wszyte w nieco inny sposób jak jest to obecnie - były jedna nad drugą bez przerw. Niestety krawiec z niewiadomych mi powodów przeszył je po swojemu. Koszulka również zakupiona conajmniej 12 lat temu. W tej akurat  duże wątpliwości budzi szpetne logo NBA na ramieniu koszulki z tym że porównałem je z inną koszulką - barkley'a z phoenix, która kupiłem w sklepie w Niemczech jakieś 18 lat temu wiec nie mam wątpliwosci co do jej autentyczności i tutaj logo tez jest podobnie brzydkie. Co o tym myślicie.

(Koszulki nie chciało mi sie wyjmowac z ramy stad takie zdjecia)

 

koszulki bedą sporo starsze niż 12 lat, gdy je kupowałem miały juz kilka lat

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem sprzedaży kilku jersey. Pewnie jutro wylądują na allegro:

 

1. Authentic Daron Williams z Jazz rozmiar 48 Adidas

2. Authentic Mayo z Memphis rozmiar 52 Adidas

3. Authentic Carmelo z Denver rozmiar 52 Reebok

 

Można zobaczyć w temacie Kolekcje.

 

4. Swingman Carter z Nets biała rozmiar XL

 

5. Spodenki Lakers rozmiar S żółte.

 

Zdjęcia mogę przesłać.

 

W grę wchodzi również jakaś ciekawa wymiana.

 

@bb2 jak znajdziesz chwilkę odpisz na e-maila.

Podeslałem Ci też chyba całkiem ciekawy jersey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.