Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie czy ktoś z Was zamawiał coś z Fanatics.com?

Chciałbym zamówić trochę ciuchów z tej stronki. Jakich dokumentów Urząd Celny od Was wymagał?  Z informacji ze sklepu otrzymałem informację że faktura którą mi prześlą powinna wystarczyć żebym mógł zapłacić cło i podatek i odebrać towar od celnika.

Ale również mam informacje z netu że celnicy mogą wymagać ode mnie świadectwa pochodzenia towaru (Certificate of Origin).

Czy macie jakieś doświadczenie w tym zakresie. I jeszcze jedno pytanie czy zwykłe t-shirty i bluzy NBA ściągając z tej stronki mogę legalnie sprzedać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie za szybką odpowiedź. A co w przypadku gdybym zamówił za więcej niż 150 dolków np. za 500 dolków. Mogą wymagać dodatkowych dokumentów? Kapitalizm kapitalizmem ale czasami są restrykcje odnośnie sprzedaży może trzeba mieć jakieś licencje itd.

House jak mógłbyś mi napisać jak to formalnie wyglądało z Twoim zamówieniem. Czy jak paczka była już w Urzędzie to dostałeś informacje że jest do odbioru, musiałeś jakieś dokumenty mieć ze sobą (np. faktura) jakieś papiery wypełniąć? Dzięki wielkie za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było tak że otworzyli sobie paczke i jedną koszule potem naklejili swoje znaczki że sprawdzali ja. jakbyś zamawial za tyle to pewnie bys musiał się wybrać do nich po paczke i opłaci cło. Na pewno musiałbys jakoś potwierdzić swoją tożsamość w urzędzie. Jak mozna zapytać rozkręcasz jakiś sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie chciałem coś zamówić dla siebie i kolegów. Ale jest pewien plan natomiast jest mnóstwo niewiadomych i ciężko otrzymać konkretne informacje nawet od Urzędu. Natomiast boje się że jak zamówię towar za 500 dolków to Urząd zacznie wymagać ode mnie jakiś papierów które mi ten sklep nie dośle i wtedy towaru nie dostanę. Ze sklepu mi dali informacje że faktura powinna wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów,gdyż jestem tu nowy :).Panowie mam takie pytanie,czy zamawiał ktoś coś z oficjalnego sklepu NBA?Czy to się opłaca,jeśli tak,to jak wyglądają koszty wysyłki?dodam,że chce kupić 2 Koszulki za ok.220$ a moje doświadczenia z jerseysami kończą się na allegrowych fejkach :P.

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.