Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

 

BB2 pisal juz ze Fartman ma OG towar

Edytowane przez ryba83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie (jeśli tu takie są) potrzebuje waszej pomocy.

Czy czasem ktoś z was nie ma założonego konta i mógłby coś kupić na tej stronie?

 

http://catalog.greyflannelauctions.com/default.aspx

 

Albo może jakiś wasz dobry znajomy ma możliwość zakupu na tej stronie.

 

Jeśli coś macie konkretnego piszcie do mnie na prywatną wiadomość.

Mam nadzieję że ktoś z was pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamberlain - fake, zly kroj ramiaczek ,za szeroki, nie ta dlugosc jerseya z tylu

 

eazy wciaz tego nie kupuje jak mozna kupowac fake'a nawet do grania. co innego kupic gdy nie ma sie swiadomosci a co innego z premedytacja.

 

co do grania w jerseyach (ludzie odmieniajcie to!:)) to nie gram jedynie w meczowych koszulkach kobego i tymi z autografami. reszte minimum raz mialem na sali ale grac w koszulce do kolan nie jest przyjemnie. zreszta te meczowki sa cieezkie i czesto wykonane z niemilych materialow. dopiero rev30 z przyjemnoscia biore do grania. glownie lebrony i te ktore mam, czyli metta, artest.... howard. barnesa sprzedalem. neistety howarda predzej teraz sprzedam niz zaloze a szkoda. bo idealny rozmiar. bedzie trzeba w koncu kupic jakiegos autentyka lakers do grania zoltego z ludzkim rozmiarze xl-xxl.

 

pozostale autentyki czy mitchell&nessy ktore mam tez srednio nadajasie do grania. sa niemile w dotyku, ciezkie itd. kto mial w rece autentyka rev30 ten wie OCB. czesciej gram w spodenkach, choc te z lat 90 tez srednio sie nadaja do grania. sa cholernie ciezkie. nowsze juz lepsze ale wiekszosc albo za duza albo costam wiec jak ide na sale czy gdziekolwiek, to staram sie ubrac w te najwygodniejsze. co innego lazenie na codzien w koszulkach. chyba jedyny powod dla ktorego chce mi sie jeszcze uprawiac jakakolwiek forme aktywnosci fizycznej - koszulki:)

 

@Eazy co do lebrona, zanies to jakiejs krawcowej. na bialym faktycznie widac ten cholerny klej. sprobuj moze uprac ja kilka razy? troche to zzolklo, do tego z tego co widze odrywajac nitke, zrobiles dziure, wiec chyba najlepszym rozwiazaniem teraz byloby wyszycie tego w tym samym miejscu. lipa. mialem przeczucie, zeby nie brac bialego, po za tym wystarczy mi jerseyow lebrona, trzeba powrocic do poczatkow- kobe!

 

swoja droga, mozna kupic tanio autentyki bobcats w paski (imo jedne z najfajniejszych jerseyow w ogole) za grosze, wiec chyba kupie swoj rozmiar i sobie nakleje moje nazwisko i numer:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie w jersey'ach - rev30 są super, z innymi bywa gorzej. Nie polecam np. grania w Autentykach Championa - przy ostrzejszym graniu zetrą wam suty :tongue:.

 

 

dokładnie tak.... potem są niepotrzebne tłumaczenia Kobietom czemu znowu byłem w salonie sado-maso zamiast na koszu i Stefan ta koszulka nie pachnie.....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie sa nie do zdobycia.

dysponuje nimi czesc szfalni w usa, robiacych jerseye meczowe dla klubow

czasami zdarzajaa sie na ebayu.

 

kupilem sobie puste jerseye bobcats w paski rev30. beda idealne do grania. numery i nazwisko zrobie jednak w jakiejs firmie poligraficznej, czcionki bobcats sa do sciagniecia w necie, obrobie, dodam cienie i dam do wydrukowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie sa nie do zdobycia.

dysponuje nimi czesc szfalni w usa, robiacych jerseye meczowe dla klubow

czasami zdarzajaa sie na ebayu.

 

kupilem sobie puste jerseye bobcats w paski rev30. beda idealne do grania. numery i nazwisko zrobie jednak w jakiejs firmie poligraficznej, czcionki bobcats sa do sciagniecia w necie, obrobie, dodam cienie i dam do wydrukowania.

oj szacun BB2 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun, ze odwaze sie zalozyc jersey bobcats, czy szacun za to, ze solidnie spersonalizuje te jerseye?:)

 

a swoja droga bobcats, ktorzy mieli w skladzie chandlera, g-force'a i stephena jacksona, to jeden z moich ulubionych zespolow z ostatnich lat:) a te stroje w paski tez imo jedna z ladniejszych! nie wiem czemu oni je qrcze zmienili. mieli je raptem 2 sezony, jak znam zycie mialo to cos wspolnego z adidasem i wprowadzeniem rev30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zblizaja sie swieta, czlowiek zbiera kazda zlotowke, bo nadchodza wydatki (ps4, prezenty dla dzieciakow, zony, rodziny, budowa domu)

walczy z nalogiem i stara sie nie kupowac koszulek/spodenek hurtowo, liczy sie z kazdym groszem a

mitchell&ness postanawia dac po ryju, co by szczeka opadla:)

od jakiegos czasu szukalem fajnego i milego shooting shirta jeziorowcow, polowalem na takiego championa najlepiej meczowego ale jak byl meczowy to za maly i za drogi, jak byl sklepowy to taki prawie 16 letni i slaby jakosciowo

a tu mam wszystko:) tylko ciekawi mine cena i kiedy to wyjdzie ale pewnie przed swietami. suck u m&n!

 

BZeg9bUCEAAhF6J.jpg

 

swoja droga to te buty kobego z 2 sezonu tez bylyby ok na orliki czy asfalt... choc to adidasy, firmy nie znosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie o 3 koszulki.

 

http://www.ebay.com/itm/171173961198?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/181262043152?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/271318469270?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Legit?

 

I jeszcze pytanie o mojego Paytona, ufam i wierze, że og. ale proszę o potwierdzenie:

 

2j2q.JPG
 
Uploaded with ImageShack.us
Edytowane przez MAO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zblizaja sie swieta, czlowiek zbiera kazda zlotowke, bo nadchodza wydatki (ps4, prezenty dla dzieciakow, zony, rodziny, budowa domu)

walczy z nalogiem i stara sie nie kupowac koszulek/spodenek hurtowo, liczy sie z kazdym groszem a

mitchell&ness postanawia dac po ryju, co by szczeka opadla:)

wyglada na to, ze i tak zajebiscie ci sie wiedzie wiec nie ma co narzekac  :playful:

ale tez szukam jerseyow pod choinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.