Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie :smile: , szkoda mi grac w OG , ktory jest warty 500zł, jeszcze go zniszcze , poplamie... a Swingman Oryginalny Iversona z Sixers ciezko teraz kupic za 100zł nawet , a zamiast repliki , wolalbym tego fake'a do grania outdoor. 60pln to nie majatek , a jersey jest luzniejszy zdecydowanie niz replika i prezentuje sie niezle.

 

Ja mam odmienne zdanie i gram we wszystkich rzeczach które posiadam. Cieszę się mogąc zagrać w takich rzeczach w których w tych samych modelach grał mój idol. A jak się poplamią, zniszczą to trudno. takie mam osobiste zdanie na ten temat.

A wy chłopaki gracie w swych Jersey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram na boju outdoor w moich perełkach , nie ma opcji :smile: ,

 

co innego indoor , tam tak naprawde poplamic jerseya nie ma jak grając, co najwyzej rozerwać, a outdoor łapy brudne wszyscy od boja i piłki i w 5 minut jersey załatwiony.

 

 A ty @byq jak grasz outdoor w swoich skarbach to szacunek, ja bym nie mogl.. Ogolnie rzadko gram w jerseyach , wole raczej bezrekawniki z materialu jak t-shirt..

 

 

 

@BB2 , ja od 2 godzin bawie sie w krawcową , i kurde wpienilem sie, bo bialy jersey to poraszka straszna wyszedl , zostal slad po calej literce do okola , do tego bialy materiał w miejscu gdzie byla literka zafarbowal na czerwono od materialu z literki.. masakra.

Prubowalem z zelazkiem to nic nie pomoglo w przypadku bialego jersey , klej jakis dziwny. Natomiast w czarnym udalo mi sie w miare dobrze odklejic , cala 95% literki zeszlo bez problemu , jakby kleju nie bylo, tylko na samej gorze zostaly 2 malutkie kreseczki po kleju , zadzialalem zelazkiem na kartke i prawie caly klej zostal na kartce,  praktycznie tego nie widac , wiec z czarnej jestem zadowolony , a wracajac do bialem to jakis inny klej , wogle nie reaguje na zelazko , prubowalem 7 razy i nic. wiec nie wiem co teraz , czy cos jeszcze wymysle , czy z powrotem na srodek poleci "6" , wrzuce fotki tej bialej i czarej jak to wyglada to zobaczycie.

 

 

@eramus

 

Rondo OG,

 

Paul , niech da wymiary

 

Chamberlain , wymiary mi nie pasuja i potrzeba real foto zeby ocenic.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki, jestem ciekawy czy to bardzo skomplikowana operacja i jakie są efekty.

 

@Byq. Ja gram w swoim, zakupionym specjalnie w tym celu, białym swingmanie Cartera z NETS.

W swoich authentic rozbijam się na wakacjach w czasie urlopowych wyjazdów :-D Lubię ten stan - czuję, że wypoczywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary CP3

 

- szerokość (od pachy do pachy) 58 cm
- długość z przodu 84,5 cm

- długość z tyłu 89,5 cm

 

Rondo i Garnett mają metki przy szyi

 

Oraz zdjęcia zdjęcia chamberlaina

21aihj8.jpg

jjuxiw.jpg

2j43q0l.jpg

p9gms.jpg

r7ud1x.jpg

 

157ddvp.jpg

Edytowane przez eramus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica 1cm na plasko , normalnie 2cm w szerokosci.

 

Paul OG ,  Rondo OG , 

 

Chamberlain - potrzebujemy kilka dokladnych zdjec w wiekszym formacie, ale jesli wymiary w aukcji sa faktycznie takie , to fake. tyl powinien byc dluzszy o 5cm.

Paul szerokość 58cm nie jest to zbyt mało jak na L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.