Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oto dzisiaj odebralem Pro Cuty LBJ'a ,

 

pa6b.jpg

 

a ten FashionForPlay zapewnial ze jersey jest taki jak na zdjeciu , czyli z "6" proawidłowo.. ( 3-4 strony wstecz dalem linka do tej aukcji )

i do tego musialem zaplacic cło i vat 165zł ! MEGA LIPA ! :((((( , gosciu nie oznacyzl ze to przenet i musialem otwierać pake przy celnikach i tam byla faktura z własciową ceną . dobrze ze pudelek nie odwrocili bo by mi policzyli 300$ od jersyea.

 

Pozostaje ogarnać dobra krawcowa, i cieszyć sie jerseyem jak bedzie juz zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longer prawdopodobnie og

bo adidas zrezygnowal podobno z logotypu na ramiaczku w jerseyach retro

choc to wciaz swingmany...

 

eazy takie zycie. jersey i tak wart tej ceny. sam ma mczerwony i czarny i nie zaluje. probuje mambe dorwac w podobnej cenie ale nie ma opcji. daj znac jak odszycie numeru i czy zostala plama.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowisz ze ten TMAC z Raptors Og ? wsumie wyglada dobrze, a z tej seri bez loga "adidas" nie widzialem fake'ow , ale pewnie chinczycy sie dowiedza i zaczna takie tez robic :(.

 

Bede kombinowal , z tego co zauwazylem to ten numer jest tylko przyklejony tam gdzie jest szycie do okola , bo w srodku normalnie odstaje od materiału jak łapałem materiał jersey i numerek, mysle czy jest jakis patent zeby ten klej swobodnie puscil, moze jakies płyny czy cos. a krawcowa Ci tak samo podszyła ten numer do okola , tak jak oryginalnie byl ? I powiedz mi jeszcze jak jej wskazales wlasciwe miejsce numerka na jersey ? :grin: nie chcem zeby mi spierniczyli... Czarny Pro Cut tez mi niedlugo przyjdzie , myslisz ze jak sam poprzecinam te szycie dookola numerka , to krawcowa mi puzniej zrobi od nowa tak jak oryginalnie byl podszyty ?

 

Ja zaluje ze czerwonego tez LBJ'a nie licytowalem jak mial fullmoon.. tylko Wade kupilem..

No i Mambe tez mial w fajnej cenie do wylicytowania. moze napisz do niego , moze ma jeszcze kilka sztuk :) LBJ'a widzialem jakis czas temu wystawial bialego..

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest fake , FAKE FAKE FAKE , SMIERDZACY FAKE  :smile:

 

porownaj sobie "4" u Ciebie, a u mnie na oryginalnym niebieskim AI , i u Byq na fotce.

 "4", w fake'ach jest kanciasta na gorze, dokladnie taka jak u Ciebie. ( przyjzyj sie ze twoje literki mają tak samo malutie biale te kropeczki jak na moim fake'u , a zobacz jak jest szyta "4" w OG. jest mniej tych bialych kropeczek i sa wieksze , i nie ma ich na ukosnej kresce). Naprawde tego nie widzisz ?  

 

Tak, chetnie kupie tego fake'a do grania za 60pln :smile: moja oferta wciaz aktualna jak cos to pisz.

 

 

Fotka metki mojego MJ'a . teraz zauwazylem ze "8" tez sie rozni , u Ciebie dol jest wiekszy od gory , a powinna byc rowna. Jeszcze masz jakies watpliwosci ?

 

wyvu.jpg

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna kupowac fake'a, nawet do grania?!

 

 

Normalnie :smile: , szkoda mi grac w OG , ktory jest warty 500zł, jeszcze go zniszcze , poplamie... a Swingman Oryginalny Iversona z Sixers ciezko teraz kupic za 100zł nawet , a zamiast repliki , wolalbym tego fake'a do grania outdoor. 60pln to nie majatek , a jersey jest luzniejszy zdecydowanie niz replika i prezentuje sie niezle.

 

@BB2 , przyszedl mi tez czarny Pro Cut LBJ'a , ty nie wiesz jak ta krawcowa twoja odklejala ten numerek ? moglbym CIe prosic o mala porade ? jakibys info on niej zaczerpnał, byl bym bardzo bardzo wdzieczny, bo szczerze mowiac nie mam pojecia jak sie za to zabrać , a boje sie dac Czeskiej krawcowej zeby ona mi to robila , bo spierdoli mi, i na tym sie skonczy.. chodzmi mi o samo odklejenie tego numerka..

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.