Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Rose - replica

 

a co do pozostałych 2 aukcji to sam jestem ciekawy oceny bardziej doświadczonych.

 

Natomiast w komentarzach można wyczytać, że towar wysyłany z Chin, a nie z Antypodów. To chyba nie jest dobry znak.

Edytowane przez Look
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Gdzie wy znajdzujecie te wszystkie tanie Authentic bo ja co szukam to same fejki albo za ponad 800 zł

 

PS. Opłaca się Repikę Rosa za 150 zł kupować??

Moim zdaniem nie. Teraz na sklepkoszykarza.pl (wpisując promocyjny kod) i basketo.pl można wyrwać swingmany za 200zł. Rose alternate jest dostępny w prawie wszystkich rozmiarach, reszta w pojedyczych. Także wg mnie lepiej dołożyć te 50zł, jeśli oczywiście jest interesująca nas koszulka w wybranym rozmiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Brow lepiej dolozyc 50zł i kupic swingman, jeśli jest taka mozliwosć, mozesz tez przegladac allegro za okazja , czasem za 120-180 mozna kupic oryginalny swingman z tego sezonu , ale to trzeba trafic na okazje.  

 

Ja kupiłem Duranta za 130 teraz :)

 

A co do autentykow , to trzeba poswiecic troche czasu , przeszukiwac aukcjie , czasem mozna cos kupic za polowe wartosci jak dobrze trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Teraz na sklepkoszykarza.pl (wpisując promocyjny kod) i basketo.pl można wyrwać swingmany za 200zł. Rose alternate jest dostępny w prawie wszystkich rozmiarach, reszta w pojedyczych. Także wg mnie lepiej dołożyć te 50zł, jeśli oczywiście jest interesująca nas koszulka w wybranym rozmiarze :smile:

A gdzie taki kod można znależć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na e-baya wrzuciłem trzy koszulki z mojej kolekcji na aukcję, jednak może ktoś z rodaków ma ochotę na zakupy:

- authentic R.Miller rozmiar 56 biała

- retro Lebron James rozmiar XL

- authentic T.J. FORD rozmiar 52 biała

 

Kontakt na priv.

Większą aktualizację mojej kolekcji planuję za około 2-3 tygodnie

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za troche off topic ale. Zamówiłem buty z Footlocker.com plus jakaś koszulka dostałem właśnie zawiadomienie o nadaniu przeznaczenia celnego. Nie wiem dokładnie o co chodzi i nie widzi mi sie jechanie aż do warszawy zeby to załatwić. Napisan Towar przyjeto dek. celnej, brak rachunku każą przesłac rachunek elektroniczny mozna online ale z tłumaczeniem :/ czy ktoś miał podobnie wi wie jak to najszybciej załatwić. Aha i po drugie jaka może być opłata bo tutaj nie ma żadnej notki na ten temat, z góry dzięki za pomoc pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za troche off topic ale. Zamówiłem buty z Footlocker.com plus jakaś koszulka dostałem właśnie zawiadomienie o nadaniu przeznaczenia celnego. Nie wiem dokładnie o co chodzi i nie widzi mi sie jechanie aż do warszawy zeby to załatwić. Napisan Towar przyjeto dek. celnej, brak rachunku każą przesłac rachunek elektroniczny mozna online ale z tłumaczeniem :/ czy ktoś miał podobnie wi wie jak to najszybciej załatwić. Aha i po drugie jaka może być opłata bo tutaj nie ma żadnej notki na ten temat, z góry dzięki za pomoc pzdr

 

Z mego doświadczenia to jest kwota około 20% ceny towaru którą okażesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za podpowiedź a powiedz mi Byq czy trzeba jechac az do warszawy czy jak to załatwiasz ? Napisane jest że trzeba im przesłać rachunek mam taki dostałem na mail ale chcą przetłumaczony z podpisem tłumacza paranoja żeby nie znali angielskiego :/

W mej krótkiej przygodzie z eBayem zdarzyło mi się czterokrotnie opłaca cło. W każdym przypadku wyglądało to tak samo że to pan z poczty Polskiej przychodził do mnie z paczką albo zostawiał awizo i załatwiałem wszystko na miejscu u siebie na poczcie, a mianowicie miałem do zapłacenia konkretną sumę wskazaną przez celników i do podpisania kilka dokumentów. Ani razu nie musiałem nic im pokazywać żadnego paragonu czy coś tam.

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.