Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stać mnie :tongue: , musze sie nacieszyc autentykami MJ'a :tongue:

 

Ale ładny ten pro cut , z 92-93 , do tego z auto.. 

 

Takie Pro Cut, albo Game Used matematycznie są 4-5 krotnie droższe od Autentyka, teraz trzeba sobie zadać pytanie czy kupujesz jedną a droższą czy 4-5 tańszych. Ale na to każdy musi sobie odpowiedzieć sam w swej głowie. Ja osobiście wolę rzadziej i drożej ale podejścia do tych spraw są indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Pro Cut, albo Game Used matematycznie są 4-5 krotnie droższe od Autentyka, teraz trzeba sobie zadać pytanie czy kupujesz jedną a droższą czy 4-5 tańszych. Ale na to każdy musi sobie odpowiedzieć sam w swej głowie. Ja osobiście wolę rzadziej i drożej ale podejścia do tych spraw są indywidualne.

 

 

Kwestia tego tez, ze ja tez chodze w tych jerseyach , a w meczowych przy moim wzroscie bylo by ciezko :P , druga sprawa to wlasnie cena meczowek czy pro cut'ow , zdecydowanie nie na moja kieszeń ,chyba ze trafi sie naprawde okazja raz na rok jakiejs meczowki, to mozna kupic cos do kolekcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie, jesli interesujesz sie swingmanem jordana, to tylko wchodza takie z serii flight 8403

produkowal je nike (rookie bialy i czerwony#23, #45 bialy i czerwony, czarny w paski #23)

oryginalnego swingmana tradycyjnego jordana

(rookie ma maly numer z przodu, po prawej stronie, wyjazdowy rookie ma "chicago" zamiast "bulls")

nie znajdziesz, bo takie nigdy nie wyszly. kazdy, ktory znajdziesz bedzie fejkiem.

 

w gre wchodza zatem albo repliki championa albo autentyki championa (do 96 roku) i nike'a z konca lat 90-tych ale te sa bardzo drogie

 

jesli wciaz interesuja cie te swingmany nike'a, szukaj by po boku nie mialy metki z logiem nba

jak ten tu

http://www.ebay.com/itm/MICHAEL-JORDAN-CHICAGO-BULLS-SWINGMAN-JERSEY-RED-AND-BLACK-/181242782064?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2a32e96170

 

albo ten tu

http://www.ebay.com/itm/MICHAEL-JORDAN-CHICAGO-BULLS-SWINGMAN-JERSEY-RED-M-XXL-/161133129849?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2584487079

 

wazne by nad nazwiskiem nie bylo logotypu byka. te 2 rzeczy na 99% pozwola ci znalezc oryginalny jersey.

ja na twoim miejscu jednak dolozylbym troche kasy i zakupil autentyka, albo poszukal repliki championa na allegro

 

jersey4thewin podbija swoje ceny.

 

 

Ok, jako że trochę mi to namieszało to mam szereg pytań:

1. W jakich cenach można mniej więcej dostać autentyka? To zdanie "w gre wchodza zatem albo repliki championa albo autentyki championa (do 96 roku) i nike'a z konca lat 90-tych ale te sa bardzo drogie" oznacza, że bardzo drogie są ogólnie autentyki, czy głownie nike?

Czy np. to http://www.ebay.com/itm/VTG-Dennis-Rodman-Chicago-Bulls-Champion-NBA-Jersey-44-black-authentic-jordan-/190937994340?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2c74ca9464 jest autentyk?

A to http://www.ebay.com/itm/Authentic-Michael-Jordan-Chicago-Bulls-Nike-Hardwood-Jersey-40-Medium-SEWN-MINT-/310771408236?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item485b6b5d6c ?

 

2. Czyli np. ten Swingman http://www.ebay.com/itm/Michael-Jordan-Chicago-Bulls-1984-Nike-Rewind-Swingman-Jersey-XL-SEWN-MINT-NICE-/331046414342?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item4d13e76806 powinien być og?

 

3. Rozumiem, że repliki są podobnej jakości jak te wychodzące aktualnie? Tzn wszystko naklejane itd.? To http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-CHAMPION-CHICAGO-BULLS-MICHAEL-JORDAN-23-SIZE-40-RED-JERSEY-EARLY-90s-/221302911446?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3386ae71d6 jest replika? Są jakieś znaki szczególne odróżniające fake'a repliki od og?

 

4. Jak wygląda kwestia rozmiarówki? Taka stara L odpowiada mniej więcej L wychodzącej teraz? Pytam, bo kupiłem ostatnio 2 L i są trochę duże, a userzy czasem nie podają wymiarów :tongue:

 

Dzięki badboys2.

 

@eazyonee u ciebie w kolekcji, tzn. gdzie? :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 jersey to replika ,

2 jersey to autentyk ,

3 swingman OG ,

 

Ceny autentykow MJ'a wachaja sie tak od 100$-300$ , zalezy jaki jersey i jaki rozmiar , wieksze rozmiary 52 (XXL ) mozna kupic taniej nawet za 50-80$ , zalezy jaki jersey.

 

Repliki tak jak mowisz sa wyklejane z gumy , i kiepskie materiałowo , raczej nie ma fake'ow replik , tzn są ale bardzo mało i rzadko , nie to co swingman ze na allegro przewazaja fake'i.

 

Co do wymiarow to zalezy jaka firma i jaki typ jerseya , ja mam 175 wzrostu i nosze M (40) , ( Autentyki , Swingmany ) , czasem jakis swingman sobie wezme L zeby byl luzniejszy , swingmany OG , sa długie bardzo , i jeszcze te przedluzenie z tyłu około 5cm, jak masz powyzej 180cm wzrostu to L powinno byc dobre na Ciebie.

 

Jesli chodzi o autentyki od Champion to nosze nawet 48 (XL), jest jak (40) M od reebok czy adidas , to zalezy jaki jersey, jaka firma, tak jak mowilem.

 

Linki do naszych kolekcji sa w temacie "nasze zbiory"

 

Jak masz na mysli wymiary jakiegos konkretnego jersey to podeslij link czy fotke , to postaramy sie podac mniej wiecej , moze akurat mamy cos podobnego w kolekcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki eazyonee.

Za tą białą replikę Jordana podziękuję, preferuje czerwone :P

 

Z tymi rozmiarami porównałem sobie i faktycznie, Champion XL jest sporo mniejszy niż Swingmany L Adidasa, które kupiłem. Mam 190 cm, 86 kg, więc z Championa raczej XL musiałbym mieć.

 

Tak się jeszcze zastanawiam, ten jersey http://www.ebay.com/itm/Michael-Jordan-23-Chicago-Bulls-NBA-Red-Away-Road-Draft-Size-XL-Swingman-Jersey-/321234651075?pt=US_Mens_Athleticwear&hash=item4acb13c7c3 niby jest jak z opisu bb2, ale po pierwsze to Hong Kong, a po drugie inne rzeczy tego kolesia są już fake'ami. No i to, że nikt nie licytuje też coś mówi.

 

No i nie wiem czy warto wchodzić w licytację tego http://www.ebay.com/itm/Michael-Jordan-Chicago-Bulls-1984-Nike-Rewind-Swingman-Jersey-XL-SEWN-MINT-NICE-/331046414342?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item4d13e76806, czy jednak da się taniej kupić Swingmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MJ na real foto jest Og , i kilka innych jego jerseyow na real foto wygladaja na Og , np James , widac metke wewnatrz elegancko , ALe napewno to nie jego fotki , np. w tym MJ'u podał dlugosc przodu i tyłu, a te swingmany MJ'a sa rowne na dole , wiec to o czyms swiadczy. Fake'i te MJ'a maja dluzszy tył, ogolnie ma wymiary fakeowate podane w aukcji , wiec same fake'i ma gosciu.

 

Taniej jak 50$ ciezko bedzie kupic tego MJ'a w dobrym stanie , chyba ze uda Ci sie trafic na okazje :) , ale ja uwazam ze lepiej dolozyc jeszcze raz tyle i kupic autentyk jak sie okazja nadrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fake tez sa przedłużane z tyłu czy tylko orginalne swingman'y ?

 

Chodzi o to ze Oryginalne swingmany MJ'a , sa rowne na dole , ogolnie wszystkie swingmany od NIKE sa rowne na dole , jesli zobaczysz swingman nike przedluzany z tyłu to fake.

A tak to Reebok czy Adidas , to wszystkie sa przedluzane z tyłu o 2 cale , czyli okolo 5cm.

 

czyli :

swingman nike Og - rowny na dole ( ale nie sugeruj sie tylko tym )

swingman rbk i adidas - przedluzone z tyłu o 5cm. ( i to ze jest przedluzony, oczywisacie nie swiadczy o oryginalnosci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.