Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, Sawiq, trochę lipa, bo kupiłem tą koszulkę. Jeszcze napisze do gościa, by mi zdjęcie metek podesłał...

Omg. Jestem w szoku. Jeśli okaże sie fake to znikam z forum. Nigdy jeszcze nie wprowadziłem nikogo w błąd. Może okaże się, że to og (nie wiem, może). Jak zobaczyłem ten wpis to mi akcja serca stanęła. O lol. Sory za problem. Jak potwierdzą się moje najgorsze przypuszczenia to masakra. Przepraszam Ciebie i całe forum. Tu pytanie do speców-czy jest możliwe że to będzie oryginał??? Z góry dzięki. Sam nie wiem co powiedzieć. Pisz, co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeDeRR

 

Popros goscia o dokladne wymiary : dlugosc przod , tyl i szerokosc pod pachami , popros o dokladne zdjecie metki na karku , znaczka adidasa , i zapytaj czy koszulka ma metke wewnatrz koszulki , od dolu po lewej albo prawej stronie powinna byc metka , jak jest to niech tez zrobi dokladna fotke , i daj znac tutaj na forum to postaram sie ja ocenic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne foty jakie na razie posiadam, to te co są na aukcji:

http://www.ebay.com/itm/San-Antonio-Spurs-swing-man-jersey-/130993232905?_trksid=p2047675.l2557&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&nma=true&si=4RIUWhU110leOtWVv1RHKGydT0M%253D&orig_cvip=true&rt=nc

Typo powiedział, że zdjęcia zrobił i wyśle, jak z pracy wróci, bo nie zdążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z Was koszulkę Tonego Parkera z kadry Francji? Chcę uświetnić zwycięstwo na Euro 2013 takim właśnie prezentem dla samego siebie..... Jeżeli nie to może wskażecie dobre źródło do zakupu?

www.basketmania.com.pl/pl/bezrekawniki/1066-francejer.html basketmania to zaufany sklep, tak???

Co jak co, mam niezłą nauczkę. Co do oceny oryginalności sieę wstrzymam, ale żeby zrobić coś pożytecznego proponujwe wpisać użytkownika nycek90 na czarną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.