Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę jednak od tego, że ten sam użytkownik sprzedaj na allegro podróbki jordanów o czym swiadczy ta aukcja i komentarze ludzi ktorzy sie nacięli : http://allegro.pl/buty-air-jordan-xi-retro-cool-grey-43-lebron-kobe-i3486751652.html

 

No przecież napisał, że buty są tylko "inspirowane" Jordanami XI. :D:D:D

 

Wielka szkoda, że Allegro ma takie rzeczy w dupie. Czy oryginały czy podróby - prowizja wpada. I to nie jest tylko problem koszulek czy butów do kosza, raczej jest to mały procent sprzedawanych podrobionych rzeczy w tym serwisie.

 

Więcej nie piszę, bo znowu przybiegnie tu na mnie bluzgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

poszperałem troszkę na forum i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz.

Mianowicie "eazyonee" który wydaje tutaj werdykty odnośnie koszulek po czym sam wstawia linki do swoich aukcji.

Zacznę jednak od tego, że ten sam użytkownik sprzedaj na allegro podróbki jordanów o czym swiadczy ta aukcja i komentarze ludzi ktorzy sie nacięli : http://allegro.pl/buty-air-jordan-xi-retro-cool-grey-43-lebron-kobe-i3486751652.html

Wracając do koszulek :

Oryginalność http://allegro.pl/soul-swingman-julius-erving-sixers-nba-m-l-i3451416960.html

tej koszulki również może być wątpliwa : metka Harwood Classics jest krzywa. Odnośnie podłużnych metek adidasa :

http://store.nba.com/Julius_Erving_Gear/adidas_Julius_Erving_Philadelphia_76ers_Youth_Hardwood_Classics_Retired_Player_Swingman_Throwback_Jersey_-_Royal_Blue

można dostrzec ,że ten model posiada inna metkę, co więc z teorią podłużnych metek ?

Ogólnie rzecz biorąc to wszystko nasuwa się wątpliowść czy ten użytkownik jest rzetelny w swoich ocenach oraz czy nie ma w tym własnego interesu, ponieważ jak ktoś kto sam sprzedaje fake'i na allegro może oceniać innych itp ?

pozdrawiam

 

 

OMG.... a przeczytales opis tych jordanow , cytuje swoj opis "Nowe Buty Inspirowane Modelem Air Jordan XI Retro Cool Grey" , tym wslanie opisem uswiadamiam kupujacego ze buty nie sa oryginalne , ale "inspiorowane" butami Jordan XI , Porownaj sobie do innych AJ ktore mam oryginalne (porownaj opis) . Co do koszulki Dr.J'a , wiedze ze nie masz wcale pojecia o jerseyach nba , Sa Saoul Swingmany z metkami na karku podwojnymi ( i takich wlasnie jest bardzo duzo podrobek ) , natomiast taa jak ma ten Dr.J ( niebieska podlozna metak ) powiem otwarcie nie ma podrobek soul swingmanow z niebieska metka ta podluzna. Wszystkie jerseye ktore mam na allegro sa od sprawdzonego czlowieka z US , ludzie z forum wiedza o kim mowie..

Wracajac do butow , tak sprzedalem 1 raz czlowiekowi podrobki , piszac w opisie ze sa OG . Ale to byl jeden jedyny raz z czego nie jestem dumny.

Nie wiem na co liczsz , lub na co liczyles piszac to , ale trzeba sie znac na jerseyach i miec pojecie , a ty nie majac oskarzasz kogos ze sprzedaje podrobki .

 

dedeRR

 

Ten Dr.J , tak jak i Bird z tej edycji nie maja loga adidasa , i maja tylko ta pojedyncza metke HC.. uprzedze Ciebie tez, jak sie nie znasz , czy nie masz pewnosci to si enie wypowiadaj , bo wprowadzasz ludzi w blad . Co do Bryanta to FAKE , swiadcza o tym wymiary i zapewne brak metki wewnatrz.

 

House Bryant Fake

 

Kraso Ten jersey to oczywiscie fake.( pamietaj jak swingman od NIKE , zawsze jest rowny na dole , nigdy tyl nie jest dluzszy )

 

Sirkozi ja oczywiscie tez nie popieram sprzedawania podrobek , raz dalem ciała i tak jak pisalem wyzej nie bylo to dobre , juz nigdy napewno nie zrobie takiej akcji , najbardziej drazni mnie parki , bo znowu powrocil w wielkim stylu , co przegladam jerseye to stos jego smierdzacych fakeow.

 

 

RazorG FAKE'i

 

Ten gosciu od Bryanta na czarna liste , tak jak napisal Kraso , same fake'i ma.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram eazy'ego a błędy młodości patrząc na datowanie wpisów i listę pozytywnych transakcji trzeba oddzielić od teraźniejszości....wszak bardzo podobały mi się opustoszałe obrazy Wiednia autorstwa Hitlera za młodu co nie zmienia faktu oceny gościa. Teraz jest git i tak trzymać. No i potwierdzam rekomendację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirkozi ja oczywiscie tez nie popieram sprzedawania podrobek , raz dalem ciała i tak jak pisalem wyzej nie bylo to dobre , juz nigdy napewno nie zrobie takiej akcji , najbardziej drazni mnie parki , bo znowu powrocil w wielkim stylu , co przegladam jerseye to stos jego smierdzacych fakeow.

 

Sprzedawanie podróbki, nawet jak napiszesz, że to podróba dalej jest wciskaniem podrób. I dalej jest niezgodne z prawem i regulaminem Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazy, przepraszam, faktycznie trochę się wygłupiłem. Za bardzo się poczułem, po kilku trafnych stwierdzeniach og/fake (bez pisania posta).

 

http://allegro.pl/swingman-adidas-boston-celtics-garnett-l-i3507932710.html

To jak w takim razie z tym?

Bo te wymiary coś nie pasują. Lka powinna mieć 60cm.

Wymiarowo jest okej , nie zawsze wszystkie swingmany w danym rozmiarze maja ta sama rozmiarowke , czasem sa 1-2 cm roznicy w szerokosci , i w dlugosci to samo nawet 3-4 cm , ale to nie swiadczy o nie oryginalnosci , z doswiadczenia wiem ze podorbki sa zdecydowanie krotsze od oryginalnych swingmanow . Jak mi przyszlo 60 jersey z US , to nie bylo tak ze kazdy rozmiar ma taka sama dlugosc tak jak mowilem jest roznica nawet do 4 cm. Moj LBJ M'ka , ma taka sama dlugosc jak ten garnet :) , mialem tez jerseye L'ki co maja po 62cm szerokosci . Popors o wiecej fotek , ale smialo kupowalbym , fakei sa zdecydowanie krotsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewing fake

 

mao, shaq ok, hill tez, choc nie wiem czemu nie ma bialego paska w pasach bocznych

 

co do duncana, wyglada niezle, choc nie jestem przekonany co do metki na dole, "48" powinno byc chyba inaczej napisane

co moze sugerowac fake'a

popros o lepsza fotke wyszyc, metki na szyi i metki dolnej z numerem, skonfrontujemy z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.