Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jadę do USA na wakacje i chciałbym trochę zainwestować w szeroko pojęte gadżety NBA, głównie w koszulkę (raczej tylko authentic wchodzi w grę). Czy w sklepach stancjonarnych da się wyrwać coś fajnego w dobrych cenach? Czy w NBAStorach są lepsze ceny/promocne niż w nbastore onlinie? Ogólnie proszę o radę, gdzie można szukać, bo jestem zielony w tym temacie.

Czy może lepiej kupić po prostu na ebayu? Jakich userów możecie polecić pod względem og/fake i ceny?

Od razu prosiłbym o radę w kwestii butów do kosza - macie jakieś sprawdzone, porządne źródło? Raczej preferowałbym zakup w stacjonarnym sklepie ze względu na rozmiar.

 

Być może odpowiedź na moje pytania padła, ale w tych 805 stronach wątku ciężko się ogarnąć :P Proszę o radę, bo widzę, że tu są specjaliści w tych kwestiach :)

Edytowane przez charlie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej i najtaniej będzie kupić jersey na ebay'u. Poza sklepami NBA i stricte sportowymi autentyki są nie łatwe do zdobycia, tym bardziej w dobrej cenie. Ponadto polecam uważać na niektóre sklepy w centrach handlowych. Osobiście natknąłem się na sklep z różnymi gadżetami sportowymi, który sprzedawał fake'i. Dlatego jeśli średnio znasz się na koszulkach i nie chcesz wydać fury pieniędzy, zerknij na sprzedawców tj. fullmoonjerseys czy jerseys4thewin na ebay'u.

 

Co do butów - polecam Footlockera - duży wybór, ceny całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej i najtaniej będzie kupić jersey na ebay'u. Poza sklepami NBA i stricte sportowymi autentyki są nie łatwe do zdobycia, tym bardziej w dobrej cenie. Ponadto polecam uważać na niektóre sklepy w centrach handlowych. Osobiście natknąłem się na sklep z różnymi gadżetami sportowymi, który sprzedawał fake'i. Dlatego jeśli średnio znasz się na koszulkach i nie chcesz wydać fury pieniędzy, zerknij na sprzedawców tj. fullmoonjerseys czy jerseys4thewin na ebay'u.

 

Co do butów - polecam Footlockera - duży wybór, ceny całkiem OK.

Ok dzięki. Czy podani sprzedawcy są 100% wiarygodni czy u nich też są fake'i? Np. ta koszulka: http://www.ebay.com/itm/REVOLUTION-30-CHICAGO-BULLS-DERRICK-ROSE-RED-JERSEY-SZ-SMALL-/360730156971?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item53fd315fab (pomijajac to, że jest ona chyba na poziomie repliki (?) ).

 

No i ponowię pytanie o NBA Store stancjonarne. Są tam jakieś fajne przeceny?

 

Co do Footlockera, to z moich wrocławskich doświadczeń wynika, że buty do kosza w tym sklepie to ok. 500 zł. Ale to może tylko w Polsce tak windują ceny :P

 

Jeszcze raz dzięki, szczególnie za tego ebaya :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL wszystkie ciuchy są droższe. Obuwie też. W Footlockerze nie jest najtaniej, ale za to masz duży wybór i przyzwoite ceny. Możesz poszukać także w centrach outletowych (nie wiem dokładnie gdzie się wybierasz), bo tam często można liczyć na przeceny.

 

Na obniżki w sklepach stacjonarnych NBA bym nie liczył. Może jeszcze w wakacje, ale jak się sezon zacznie to raczej ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj z FootLockerem to bym się nie zgodził, że taki drogi. Kiedyś był ale teraz już nie jest a wręcz przeciwnie - jest jednym z tańszych sklepów licząc internetowe. Przykłady: Jordan 3 Crimson - FL - 499 zł, we wszystkich internetowych 699 zł teraz po przecenach od 529 się zaczynają, Jordan 3 Fire Red - FL 599 zł, internetowe - 679 zł., Jordan Super Fly 2 - FL - 449 zł na necie od 499 zł. Tak samo z Jordan 8, Toro Bravo itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Słuchajcie Panowie, szykuję się z zamiarem kupna jersey'a dla dziewczyny, która od kilku lat dziko kocha Chrisa Paula. Chcę jej wreszcie sprezentować sztukę. Niestety, zamarzył się jej (a raczej jest to konieczność!) aby był to home swingman Clippers. Znacie jakieś dojścia do takiego sprzętu o rozmiaru S? Ewentualnie przejdzie także krój kobiecy. Ważne by nie był to FAKE i nie kosztował góry pieniędzy.

 

Poradzicie coś?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Słuchajcie Panowie, szykuję się z zamiarem kupna jersey'a dla dziewczyny, która od kilku lat dziko kocha Chrisa Paula. Chcę jej wreszcie sprezentować sztukę. Niestety, zamarzył się jej (a raczej jest to konieczność!) aby był to home swingman Clippers. Znacie jakieś dojścia do takiego sprzętu o rozmiaru S? Ewentualnie przejdzie także krój kobiecy. Ważne by nie był to FAKE i nie kosztował góry pieniędzy.

 

Poradzicie coś?

 

Pozdrawiam

http://www.ebay.com/itm/NEW-ORLEANS-HORNETS-CHRIS-PAUL-TEAL-LADIES-JERSEY-sz-S-/300925629752?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item461090b538
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jordana ma fejka , wiec obstawiam ze ten Penny tez fake , nie ma wymiarow wiec ciezko piwedziec.

Na rynku jest wiecej podrobek niz oryginalnych tych soul swingmanow , ja zawsze sugeruje sie metka wewnetrzna jak u mnie w aukcji

http://allegro.pl/soul-swingman-julius-erving-sixers-nba-m-l-i3451416960.html

 

99,9% Og swingmanow obojetnie jakiej firmy ma ta metke w srodku . (dlaczego 99,9% , poniewaz raz otrzymalem od fullmona LBJ'a z HEAT bez metki w srodku , ale za to mial metke na karku , co jest nie spotykane w tych nowych swingmanach rev30 , poniewaz maja tylko ta dluga podluzna czarna metke na karku jak w tym Amare http://allegro.pl/swingman-amare-stoudemire-knicks-nba-roz-xl-rare-i3451417019.html, a ten moj mial oprucz twej czarnej , jeszcze taka klasyczna )

 

 

a ten MJ ma metke w srodku , ale ma ogon z tylu wiec fake , te Swingmany od Nike sa rowne na dole .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

poszperałem troszkę na forum i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz.

Mianowicie "eazyonee" który wydaje tutaj werdykty odnośnie koszulek po czym sam wstawia linki do swoich aukcji.

Zacznę jednak od tego, że ten sam użytkownik sprzedaj na allegro podróbki jordanów o czym swiadczy ta aukcja i komentarze ludzi ktorzy sie nacięli : http://allegro.pl/buty-air-jordan-xi-retro-cool-grey-43-lebron-kobe-i3486751652.html

Wracając do koszulek :

Oryginalność http://allegro.pl/soul-swingman-julius-erving-sixers-nba-m-l-i3451416960.html

tej koszulki również może być wątpliwa : metka Harwood Classics jest krzywa. Odnośnie podłużnych metek adidasa :

http://store.nba.com/Julius_Erving_Gear/adidas_Julius_Erving_Philadelphia_76ers_Youth_Hardwood_Classics_Retired_Player_Swingman_Throwback_Jersey_-_Royal_Blue

można dostrzec ,że ten model posiada inna metkę, co więc z teorią podłużnych metek ?

Ogólnie rzecz biorąc to wszystko nasuwa się wątpliowść czy ten użytkownik jest rzetelny w swoich ocenach oraz czy nie ma w tym własnego interesu, ponieważ jak ktoś kto sam sprzedaje fake'i na allegro może oceniać innych itp ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.