Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Czy to jest Oryginalny Swingman ?

Podaje zdjęcia z aukcji oraz zdjęcia które otrzymałem na maila.

Wymiarowo zgadza się z rozmiarówką NBA:
http://store.nba.com/pages/Jersey_Sizing

Dla M :

Dł. Tył: 80cm
Dł. Przód: 84cm
Klata: 56cm (x2)

Ale Chce mieć pewność ! Edytowane przez Smakowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKE , swingmany od nike nie maja ogona.. do tego zobacz jak krzywo jest wyszyte pod metka michael jordan i data , do tego laczone jedna nicia.. kiedys tez kupilem fake od znajomwgo nieswiadomie jeszcze bo sie nie znalem za 150zł noweg z metkami. Bardzo kiepski jest material trego swingmana , to samo literki i "Chicago" i "Jordan" pekaja , farba puszcza nie ma porownania do Og.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo poszukuje tego z okresu Rookie, na authentica mnie nie stać a ze Swingmanami nie wiem jak było, w ogóle były Swingmany od Nike'a ?

 

Dlatego zaciekawił mnie ten, koleś chce za niego 280zł

ma rozmiary, M, L, XL

 

Mam właśnie jerseya Jordana ale to jest na 100% chiński fake, bo kupując o tym wiedziałem to no i dlatego zapłaciłem mało, szycia są bardzo podobne do tych tutaj no i te metki, mam takie same, a z tyłu jest "miejsce na hologram" (UPC) którego tam nie ma. Po za tym faktura tej siateczki byłaby (mniejsza ?) jeżeli byłby to Swingman/authentic no i nie ma na plecach loga Chciago, a wydaje mi się że większość koszulek je posiada.

 

Chciałbym jeszcze by ktoś mi wytłumaczył dokładnie i podał przykład Swingmana z okresu Rookie (Tego z napisem Chicago). Pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly tylko swingmany od nike te rookie MJ'a , jakis czas temu byl Oryginalny na allegro ale bialy w rozmiarze L ,ostatecznie koles chcial 160zł za niego. na zadnym jerseyu z czasow Jordanowskich nie bylo byka z tylu.

 

na ebayU mozna kupic Oryginala nawet za 50$ tego "Chgicago" , tu masz przyklad Og

http://www.ebay.com/itm/Nike-Swingman-NBA-Jersey-Chicago-Bulls-1984-Michael-Jordan-Rookie-Large-/161090205959?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2581b97907

 

Jesli jersey ma ogon , czyli jest dluzszy z tylu to fake .

Jedyne Oryginalne swingmany Jordana to wlsanie te 2 rookie bialy i czerwony od Nike z seri flight 1984. ( z Bykow )

, puzniej byly z jeszcze swingmany Wizardow od Nike

 

 

Długo poszukuje tego z okresu Rookie, na authentica mnie nie stać a ze Swingmanami nie wiem jak było, w ogóle były Swingmany od Nike'a ?

 

Dlatego zaciekawił mnie ten, koleś chce za niego 280zł

ma rozmiary, M, L, XL

 

Mam właśnie jerseya Jordana ale to jest na 100% chiński fake, bo kupując o tym wiedziałem to no i dlatego zapłaciłem mało, szycia są bardzo podobne do tych tutaj no i te metki, mam takie same, a z tyłu jest "miejsce na hologram" (UPC) którego tam nie ma. Po za tym faktura tej siateczki byłaby (mniejsza ?) jeżeli byłby to Swingman/authentic no i nie ma na plecach loga Chciago, a wydaje mi się że większość koszulek je posiada.

 

Chciałbym jeszcze by ktoś mi wytłumaczył dokładnie i podał przykład Swingmana z okresu Rookie (Tego z napisem Chicago). Pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi !

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq fake, jersey rox fake mam tez watpliwosci co do francisa z magic. Nie jestem w stanie okreslic z iphone'a mojej zony:p payton og, to pierwsza edycja tej koszulki. Druga wyszla rok temu i niestety jest ten sam blad, mianowicie zla czcionka "2". Ta meczowa byla inna ale fajnie, ze jest wszystko wyklejane. Co do swingmanow jordana, byly tylko z serii nike 8403 oprocz rookie, byly tez #45 obydwa kolory i czarne alt w paski z 95/96. Oczywiscie te jerseye byly takze w opcji authentic(rookie wyklejane) oraz pro cut. Podrabiali zarowno w 2003 roku, jerseye niewiele sie roznily poza mala metka 8403 na dole. Obecnie tez podrabiaja ale nie maja papierowych metek 8403 i z boku maja metke z logo nba, ktora wprowadzono w swingmanach pozniej. Oryginalne klasyczne jerseye jordana z bulls #23 nigdy nie wyszly:) a jak juz widze nad nazwiskiem jordan byczka... Mam szeroki usmiech;) pozdro z turcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.