Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś chętny będzie, ale: CHĘTNIE WYMIENIĘ KOSZULKE AUTHENTIC NEW JERSEY NETS JASONA KIDDA, NA JAKIS INNY AUTHENTIC ZDJĘCIA SĄ PARE ston wstecz, więc mozna łatwo obczaić. Koszulka w bdb stanie jak pisałem autentyk wszystko wyszywane, produkcja firmy Champion. Wymienię na jakiś inny authentic, raczej interesują mnie koszulki CHICAGO BULLS z wszystkich lat. Fajnie by było mieć autentyk Jordana ;) W każdym razie bulls obojętne kolory. w każdym razie zainteresowani PW

Na Jordana będzie Ci ciężko zamienić, bo jest dużo bardziej ceniony niż Kidd z Nets. Prędzej na np. Bena Gordona i inne jerseye z tego okresu.

 

@House: Hype dlatego, że w ogóle wrócił i Pop dał mu zagrać. Dużo koszulek T-Maca ze Spurs nie będzie, stąd takie zainteresowanie. Szczególnie, że to z playoffów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jordana będzie Ci ciężko zamienić, bo jest dużo bardziej ceniony niż Kidd z Nets. Prędzej na np. Bena Gordona i inne jerseye z tego okresu.

 

@House: Hype dlatego, że w ogóle wrócił i Pop dał mu zagrać. Dużo koszulek T-Maca ze Spurs nie będzie, stąd takie zainteresowanie. Szczególnie, że to z playoffów

Wiem ale próbowałem no cóż chętnych nie widzę ;) A powiedziałbyś mi, ile ta moja jest mniej więcej wart? Żeby jak coś dobrze sprzedać, no i za ile można dostać autentyka jordana, bo raczej nie tanio.

EDIT: Skoro już tu jestem to spytam: jaką piłkę najlepiej kupić? Bo miałem fajną meteor się zwała, ale 2 bule wyskoczyły no i flak dzisiaj już był ;// I chciałym kupić tym razem porządną, najlepiej spadling. Który najlepszy, ale w miarę opłacalny? ( Tak z 50-150 zł dajmy bo jeszcze buty trzeba kupić niedługo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aqua zależy jeszcze jaki rozmiar chcesz tego Jordana ale od 200 $ w góre . Z tą piłka to zależy gdzie grasz , prawie wcale nie gram na hali wiec jeżeli chodzi o Spaldinga to polecam Platinum Streetball (cena w granicach 100 - 120 zł) , ale ja osobiście mam teraz Nike Versa Tack (70-90 zł) i też nie narzekam , chociaż po 2 latach już trochę się wytarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tu jestem to spytam: jaką piłkę najlepiej kupić? Bo miałem fajną meteor się zwała, ale 2 bule wyskoczyły no i flak dzisiaj już był ;// I chciałym kupić tym razem porządną, najlepiej spadling. Który najlepszy, ale w miarę opłacalny? ( Tak z 50-150 zł dajmy bo jeszcze buty trzeba kupić niedługo )

Ja mam molten official GG7 i jestem mega z niej zadowolony ale gram tylko na orlikach i na sali, beton ODPADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci co to za rodzaj koszulki ? nie kojarzę żeby kiedyś w takich grali napisane że prototyp...

 

http://www.ebay.pl/itm/INDIANA-PACERS-CHAMPION-PRO-CUT-SAMPLE-PROTOTYPE-TEAM-ISSUE-GAME-JERSEY-46-3-/141000778598?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20d44d2366

 

 

A ten Jordan ? fake czy jakis feller z tym nazwiskiem ?

 

http://www.ebay.pl/itm/Authentic-Michael-Jordan-Chicago-Bulls-1997-1998-Nike-PRO-CUT-Jersey-50-4-SEWN-/141005430254?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item20d4941dee

Edytowane przez The-Answer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.