Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Od razu mam kilka pytań odnośnie koszulek(chcę zaznaczyć, że nie jestem kolekcjonerem, po prostu od dłuzszego czasu zbieram sie do kupna koszulki Wade'a): czy swingmany są bardzo prześwitujące? Chodzi mi o wielkość i częstotliwość występowanie tych przerw w materiale. Chciałbym w lecie taką koszulkę założyc normalnie do jeansów, ale śmiesznie to będzie wyglądać jak wszystko mi pod spodem będzie widac :D druga sprawa: co myślicie o tej koszulce: http://www.ebay.com/itm/NEW-ADIDAS-SWINGMAN-REV-30-MIAMI-HEAT-WADE-WHITE-JERSEY-sz-MEDIUM-/350795221468?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item51ad0649dc wiem, że ze zdjęcia dużo nie można wywnioskować, ale może ktoś miał wcześnie konakt z tym panem :) Ostatnie pytanie: jak wygląda sprawa z cłem, tzn da się tego jakoś uniknąć, przyznam się że te 2 stówy za koszulkę to już jest sporo i chciałbym uniknąć dodatkowych kosztów :)

Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aqua: pocieszę Cię, Champion nie robił swingmanów, więc biorąc pod uwagę koszulki "z tamtej epoki" miałeś szansę dostać tylko jeden z dwóch rodzajów, a autentyki są dość drogie

 

@bronbron: swingmany nie są prześwitujące. Dziwnie to zabrzmi, ale sutów widać Ci raczej nie będzie :P. O tej aukcji z ebay'a nie ma co mówić, bo nie ma prawdziwych fotek jersey'a. Poszukaj czegoś od fullmoonjerseys - sprawdzony sprzedawca. Jeśli chodzi o cło (kurde, chyba trzeba jakiś FAQ napisać, bo te same pytania się przewijają...albo napisać bloga?) to przy jednostkowym zakupie nie powinni Ci przywalić cła. Z akcentem na "nie powinni".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ta aukcja jest właśnie prowadzona przez fullmoonjerseys, więc raczej będzie to orginał? Niezła okazja, z tego co przeglądałem pozostałe aukcje, to nówki chodzą po 80 :D a jak to jest z rozmiarem? Zdaję sobie sprawę, że taka koszulka musi troche "powisieć" ale nie chcę wyglądać jak karykatura 50 centa :D 181 cm 72kg emka chyba będzie w sam raz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko takiego wyłowić :) jakiś miesiąc temu był na allegro og alternate i był w licytacji i poszedł za 74zł tylko, bo nie zdążyłem wrócić do domu przed końcem aukcji. Spóźniłem sie o tyle ile zajmuje wpisanie hasła no konto na allegro ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.