Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

og? http://www.ebay.com/itm/Orlando-Magic-Anfernee-Hardaway-jersey-/130917607336?pt=US_Mens_Athleticwear&hash=item1e7b4c27a8

 

Wiem, że to tylko swingman, ale bardzo chcę mieć pennyego w kolekcji... Wiem też że dokładając ~30-50$ mogę kupić autentyk Championa, ale sam nie wiem czy warto i czy nie lepiej mieć nową koszulkę z metkami niż taką z nalotem kilkunastoletnim.

 

Ze względów kolekcjonerskich nie ma dyskusji, ale ja ich używam często do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos cos kupowal na tych aukcjach fundajcj MG na allegro?

ryba ja kupowałem jersey cp3 z autografem wszystko jest ok dobry kontakt, poprosilem o certyfikat wiec tez dostalem i dodatkowo w gratisie zdjecie z autografem marcina i opaskę silikonową więc ja jak najbardziej byłem zadowolony i Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z płatnością... Wplaciem pieniądze na konto PayPal i chcę zapłacić za aukcję i gdy wybieram już płatność to mi wyskakuje żeby zapłacić przez karte kredytowa lub debetowa albo druga opcja dodaj środki do konta paypal ale tam już są środki więc nie wiem czy przez e-bay ich nie widzi czy jak ? Prosiłbym o jakąś podpowiedź dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem więcej przeliczyłem na paypalu i wyszło mi nawet więcej troszkę niż za aukcje mam zapłacić może przeglądarka... mam mozille

 

Sprawdziłem na explorerze i to samo. Dziś wpłacałem na paypal może musi minąć troche czasu za nim wykryje ale skoro na koncie pokazuje że jest to nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem więcej przeliczyłem na paypalu i wyszło mi nawet więcej troszkę niż za aukcje mam zapłacić może przeglądarka... mam mozille

 

Sprawdziłem na explorerze i to samo. Dziś wpłacałem na paypal może musi minąć troche czasu za nim wykryje ale skoro na koncie pokazuje że jest to nie wiem :/

Mi takie cuda działy się jak miałem za mało kaski na koncie PayPal chociażby o 1 grosz, dlatego powiązałem konto PayPal z mą kartą i teraz jest już dobrze. Więc upewnij się czy masz nad stan na koncie PayPal, jeśli np. masz do zapłacenia 10$ i dolar stoi po 3.25zł czyli 32,5zł to musisz mieć na koncie bynajmniej 34,5zl. PayPal na tym zarabia między innymi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trzeba było mieć kartę kredytową żeby powiązać ją z paypalem. Teraz można już wiązać zwykłe karty. Wiem, że działa to w przypadku mBanku i PKO SA, więc warto to zrobić. Jest dużo szybciej, łatwiej i bezproblemowo. Kasa jest ściągana tak jakbyś płacił w sklepie kartą.

 

@ryba: fundacja Gortata jest OK. Można brać śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem jerseyki, póki co postanowiłem szukać na allegro i wyszukałem takie coś :

 

http://allegro.pl/koszulka-jersey-kevin-garnett-boston-celtics-nba-i3268962810.html

 

Typek ma dużo koszuleczek, prawie wszystkie w takiej cenie. I teraz pytanie czy to jest podróbka i czy warto szukać jerseyek na allegro, bo z tego co wiem jest jeszcze opcja z ebayem.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.