Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

BB2 ten drugi link to byl do tej samej koszulki Grega Odena co dalem wczesniej...a wiesz chce go kupic, zostalo malo czasu a mnie poprotsu zastanawia logo nba naszyte bardzo nisko nad napisaem (ogladajac wzor na nba store to jest duyzo wyzej)no i wlasnie tez mnie cos pod ta podrobke bierze bo niby nowa ale papierkow nie ma...ale skoro mowiesz ze orignalna to chyba zalicytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james og, chlopak ma nawet garnetty. calkiem rozsadna cena za te jerseye

 

wilkins tez og, to jest sand kni robiony przez macgregora, badz rawlingsa(?)

oczywiscie og. w tamych czasach sprzedawano auentyki bez nazwisk z numerami, nie wiem czemu tak sie dzialo

ale trzeba wziac pod uwage, ze te jerseye byly exremalnie male. amerykanie nie byli tak wielcy, moda byla inna i nawet w rozmiarze xxl ja wygladalbym (czul sie) jak debil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james og, chlopak ma nawet garnetty. calkiem rozsadna cena za te jerseye

 

wilkins tez og, to jest sand kni robiony przez macgregora, badz rawlingsa(?)

oczywiscie og. w tamych czasach sprzedawano auentyki bez nazwisk z numerami, nie wiem czemu tak sie dzialo

ale trzeba wziac pod uwage, ze te jerseye byly exremalnie male. amerykanie nie byli tak wielcy, moda byla inna i nawet w rozmiarze xxl ja wygladalbym (czul sie) jak debil

thnx bb2, miałem ją brać ale sobie odpuszczę - dobra puenta na koniec, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem zapytac co sadzicie nt. tych koszulek

 

http://www.allegro.pl/item1031785808_no ... ywany.html

 

http://www.allegro.pl/item1008976831_ad ... nba_l.html

 

mialem zamiar jeszcze zapytac o 2 jerseye kg, ale widze, ze jeden z nich (asg 08) sprzedaje bikini_bandit a o gosciu sprzedajacym drugi pozytywnie wypowiedzial sie badboys2, wiec nie widze juz takiej potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wy wiecie skad wziasc koszulki mniej znanych zawodnikow- nptaki Barnes. szukalem na oficjalnych stronach- nie ma, na allegro, e-bayu- nic. juz niewiem gdzie mam szukac... w ogole robia koszulki takich rezerwowych? jak sa koszulki takiego pietrusa to i barnesa powinny byc

 

a jeszcze teraz w G3 z atlanta barnes tak ladnie zaczal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wy wiecie skad wziasc koszulki mniej znanych zawodnikow- nptaki Barnes. szukalem na oficjalnych stronach- nie ma, na allegro, e-bayu- nic. juz niewiem gdzie mam szukac... w ogole robia koszulki takich rezerwowych? jak sa koszulki takiego pietrusa to i barnesa powinny byc

 

a jeszcze teraz w G3 z atlanta barnes tak ladnie zaczal :D

Póki co jest ciężko. Zauważ, że w GSW Pietrus grał jedną z głównych ról. W Magic gra bardziej z doskoku.

Co do Barnesa, może jak zatrzyma Lebrona i Bryanta w playoffach to coś pojawi się na orlandomagicshop.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

answer, ten jersey to fake. nie ma czerwonej papierowej metki z serii 8403

 

obasa ciezko jest z takimi jerseyami. trzeba liczyc na to, ze ktos kupil taki jersey, po czym chce go sprzedac z jakiegos powodu, nie wiem szuka kasy, zly rozmiar itd. z reguly jes tak, ze jerseye takich rolesow pokazuja sie jak juz ci graja w innych druzynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga nawet taki laik jak ja stwierdzi że og. Ponieważ sam kupiłem lada dzień temu od tej pani koszulkę Arroyo z Magic i koledzy potwierdzili jej oryginalność. Więc wątpię aby to był fake

co do iversona tez nie mialem jakichs wielkich watpliwosci ale wolalem sie upewnic.

 

a co z tym tmaciem? jak dla mnie wyglada porzadnie.

 

edit : ok dzieki richie, chyba sie na tmaca zdecyduje :mrgreen:

najchetniej to bym lyknal tego garnetta z asg od bikini bandita, ale niestety za waski raczek sie dla mnie okaze ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.