Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

O mało się nie udławiłem! Chętnie zobaczę aukcję (zakończoną) gdzie poszedł za 200-250$.

 

Ja swego czasu sprzedałem na ebay'u za nieco ponad 100$

 

mowiac "choadza" mialem na mysli ze takie ceny maja wystawione na kup teraz :) , jakis czas temu byly 2 takie same Johnsony , i juz chyba ich nie ma za chwile zobacze , i byly dokladnie po 250$ . w tym samym rozmiarze .

 

Ja rowniez jestem zdania ze za 110-130$ by poszedl teraz .

 

 

Richie moze ty pomizesz , ten jersey to moczowka ? http://www.ebay.com/itm/Authentic-Bob-Thornton-Utah-Jazz-1992-Game-Issue-46-Sewn-Champion-Retro-Jersey-/321095944859

 

wydaje mi sie ze nie bylo mozna kiedys kupic takiego jerseya , wiec wnioskuje ze jest to jersey ktory na 99% wisial w szatni i mogl byc uzyty w meczu , mowie o kroju jersyea z tych lat , nie koniecznie o tym jersey JAZZ .

Mowie o jersyea wlasnie z rozmiarami 42 , 46 , 50 , nie typowymi dla Autentyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chodzą" a "są wystawiane" to ogromna różnica :)

 

Zgodnie z opisem wygląda na Game Issued (czyli prawdopodobnie jersey zapasowy), choć to przedłużenie +2 raczej cieżko dostrzec, bo wygląda bardziej na zwykły rozmiar. Tak czy siak, og.

 

 

No co do oryginalnosci nie mam watpliwosci , tylko czy to faktycznie kroj meczowy jest.. bo Autentyki Championa nie mialy metek wewnatrz z przedluzeniem , i do tego nie byly wypuszczane w rozmiarach 46 .

 

Bo kupilem takiego birda 46 z autografem , i chcem byc pewny w 100% ze to meczowka faktycznie warta ceny ktora dalem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaczynam obawiac sie tego Birda .. Wyglada jak zwykly autentyk , tyle ze ma rozmiar 46 ,co jest dziwne !

w srodku jest metka z napisem "made of nylon" . wrzucam fotki, co powiecie ? chyba nie ma szans zeby byl to game issued ?

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

niedlugo dostane dokladne zdjecie metki wewnetrznej . to dodam fotke

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy zapytaj o dlugosc teg obirda

w sklepach raczej nie bylo tego rozmiaru, nie ma metki na karku

wiec wyglada na game issued w najgorszym wypadkua moze przerobiony pusty jersey rozmiar 46 bez przedluzenia?

tez takei bywaly w klubach na przelomie 80 i 90, bo nie kazdy gracz sobie zyczyl przedluzenie.

napisz do mnie emaila w sprawie lj'a bo jestem wstepnie zainteresowany a nie moge znalezc twojego emaila, za duuzo osob do mnie pisze w sprawie jerseyow...

i dopisz jego dokladne wymiary

pozdro

 

cos cie interesuje z mojej kolekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy zapytaj o dlugosc teg obirda

w sklepach raczej nie bylo tego rozmiaru, nie ma metki na karku

wiec wyglada na game issued w najgorszym wypadkua moze przerobiony pusty jersey rozmiar 46 bez przedluzenia?

tez takei bywaly w klubach na przelomie 80 i 90, bo nie kazdy gracz sobie zyczyl przedluzenie.

napisz do mnie emaila w sprawie lj'a bo jestem wstepnie zainteresowany a nie moge znalezc twojego emaila, za duuzo osob do mnie pisze w sprawie jerseyow...

i dopisz jego dokladne wymiary

pozdro

 

cos cie interesuje z mojej kolekcji?

 

 

Dzieki za pomoc ,

napisalem do Ciebie 2 maile za chwilke zobacze czy masz cos rozmiarowo na mnie w kolekcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu wspominalem o jerseyu zrobionym jak autentyk od Championa , tyle ze ze znaczkiem "championa" pod logiem NBA ,

mowilem o takim czyms dokladnie :

http://www.ebay.com/itm/GLENN-ROBINSON-VINTAGE-CHAMPION-AUTHENTIC-MILWAUKEE-BUCKS-JERSEY-STITCHED-Sz-48-/190818014908?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2c6da3d6bc

 

Smiesznie troche ;) po co ten znaczek championa tam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zagadka. Sporo było takich jersey'ów Pacers o ile pamiętam. Możemy jedynie przypuszczać co było powodem umieszczenia znaczka Championa. Swoją drogą logo NBA też jest bardziej charaterystyczne dla replik (trochę mniej dopracowane), aczkolwiek reszta wykonania nie wskazuje żeby to był fake. Mogę strzelać, że to jakaś "dziwna seria", która przypadkiem ujrzała światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake'i ten koleś sprzedawał tego Duranta w grupie StreetDeals.pl na facebooku ale go ścisnąłem że to podróbka no i teraz próbuje sił na allegro jak widać...

 

Z tym Durantem sprawa wyglądała tak że na logu NBA gdzie widnieje podobizna Westa głowa była za duża i w ogóle wygladało to do dupy. Wiem bo mam sam takiego Jordana, ale dałem 70zł z wysyłką więc do gry na boisku w sam raz ;)

Ta sama grupa chińczyków widocznie to robiła ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ludzie cos takiego biora z alibaby? i myslisz, ze wiedza ze kupuja fake i probuja zarobic? czy raczej nie maja o tym pojecia?

 

osobiscie zamowilem miesiac temu replike jerseya Brooklyn z Europejskiego NBAStore, mieli otwarcie na Europe i przesylka gratis + 10% rabaty na wszystko. Niestety musze powiedziec, ze albo DHL albo NBA dalo ciala i przesylka nie przyszla.

 

Powiedzieli, ze przesylke nadadza jeszcze raz, ale ze koszulki juz nie ma na stanie i wysla tylko reszte (na ktorej mi nie zalezalo), a zamianic na inna nie chcieli.

 

I nadal czekam takze jestem bardzo ciekaw czy tym razem dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ludzie cos takiego biora z alibaby? i myslisz, ze wiedza ze kupuja fake i probuja zarobic? czy raczej nie maja o tym pojecia?

 

osobiscie zamowilem miesiac temu replike jerseya Brooklyn z Europejskiego NBAStore, mieli otwarcie na Europe i przesylka gratis + 10% rabaty na wszystko. Niestety musze powiedziec, ze albo DHL albo NBA dalo ciala i przesylka nie przyszla.

 

Powiedzieli, ze przesylke nadadza jeszcze raz, ale ze koszulki juz nie ma na stanie i wysla tylko reszte (na ktorej mi nie zalezalo), a zamianic na inna nie chcieli.

 

I nadal czekam takze jestem bardzo ciekaw czy tym razem dojdzie.

Z tą wiedzą to bywa bardzo różnie, niektórzy wiedzą ale zdecydowana większość raczej nie; a lewy towar (chińskie podróbki) ludzie najczęściej biorą na ebay/allegro

 

Jak chcesz znaleźć jakoś w miarę tanio ten jersey Brooklynu to poszperaj na ebayu, replik się raczej nie podrabia ale w razie czego możesz wrzucić tutaj link. A co do tego NBA.store to jestem ciekaw ile wyszło za wysyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.