Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Authentici LBJ z Miami chyba masz dostępne tylko w Rev30 a rozmiary jakie zostały wypuszczone na rynek to 2xl bo to są chyba pro cuty

Sprawdzalem na nba store i miamiheat store i tam ceny sa z kosmosu w porownaniu z tymi z ebay'a. Taki swingman np kosztuje 70$.. A authentic prawie 300 :D Zamowilem swingmana za 45 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gonzalez ma sporo fejków.

 

Co do cartera - wow, masakryczna kasa jakaś. Gdyby proporcje między klasą koszulki a jej ceną zostały zachowane w odniesieniu do tej aukcji, to za swojego pro-cuta dostałbym małą fortunę. Takie swingmany można było wyłowić na allegro po 60-70zł.

Sam nawet miałem autentyka, ale potem sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę nigdzie znaleźć jak wygląda rozmiarówka spodenek adidasa na stronie NBA nie widze sa tylko jerseye, nie którzy podają XL albo XXL a inni 36 itd i to samo pytanie mam jeżeli chodzi o spodnie jak np takie http://www.ebay.com/itm/AUTHENTIC-BROOKLYN-NEW-JERSEY-NETS-1996-1997-CHAMPION-PRO-CUT-WARM-UP-PANTS-42-/330887985022?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d0a75f77e jak jest z rozmiarówką. A trzecie jest różnica jak ktos napisze pro cut team issue albo samo pro cut ? i ogolnie ktoś by dal link gdzie bb2 wyjasnie te wszystkie game used itd. Powinien ten link gdzieś być na pierwszej stronie to w temacie czy coś. Szukałem tam na blogu ale nie moge znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Answear te pojęcia były niedawno wyjaśnione w temacie "Nasze zbiory"

 

Game used - użyta w meczu

 

Game issued - zazwyczaj komplet zapasowy do ew. użycia w meczu

 

Wystarczy trochę angielskiego ;)

tak jak richie napisal

worn- uzyta w meczu

issued - komplet rezerwowy

 

choc ja mam wrazenie, ze wciaz zle to interpretuje. ba sa jeszcze unworn

i mam wrazenie, ze game issued to nie do konca sa rzeczy niezalozone w meczu tylko zrobione w ten sam sposob co uzywane w meczu

 

tak np mam z koszulka metty, ktora kupilem

nie ma dodatkowej metki z numerem, ktora maja meczowki ale rozmiar 2xl +4 to rozmiar meczowy, plus metka na karku, ktora maja meczowki a nie maja np. moje koszulki lebrona limitowane

 

i rownie dobrze moze to byc zrobiona koszulka przez firme, ktora robi rzeczy lakersom i ma dostep do metek, ktora nie zostala wyslana do klubu, tylko zostala wrzucona na rynek.

 

mysle, ze sa goscie, ktorzy maja dostep do oryginalnych pustych koszulek, numerow, liter, robia koszulke identyczna jak meczowa i to moze byc koszulka issued

 

bo przez pro cuty rozumiemy koszulki sklepowe, te o ktorych pisze, wchodza do obiegu z lewego zrodla:) albo z klubow ale nieoficjalna droga.

 

na ebayu jest teraz np. gosc, ktory wystawil mase spodenek nuggets i napisal, ze pracowal dla klubu,, byl gosciem od podawania pilek,. i po sezonei mogl wejsc do pomieszczenia z meczowymi ciuchami nuggs i wziac po 1 wzorze kazdego stroju, uzywanego przez klub w danym sezonie. ciezko mi w to nie uwierzyc, ze sa stosowane takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.