Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj (po 2 miesiącach oczekiwań, ale powód został uzasadniony) dostałem paczkę od eazyonee ze swingmanem Rondo. Koszulka według mnie (oraz jak zapewniał sprzedawca) jest oryginalna, co może posłużyć tym, którzy wahają się w kupnie koszulki od tego też użytkownika. Na prośbę mogę zrobić zdjęcia swingmana :P Dzięki raz jeszcze za pomoc sprzedając mi koszulkę, którą chciałem nabyć od jakiegoś czasu. Jaram się nią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chce wysłać zdjęć -.-

Fakt. Sprzedawca niezbyt rozmowny. Jedyne czego się dowiedziałem to że są "importowane z Wielkiej Brytanii" i że "więcej zdjęć nie posiada"... Ale gość oferuje zwrot towaru w ciągu 10 dni, więc może zaryzykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać o tą koszulkę http://allegro.pl/koszulka-kevin-garnett-boston-celtics-swingman-s-i3102173423.html org czy fake??

Była dosyć długa debata na temat tej koszulki bo zakupił ją jeden z forumowiczów. Werdykt padł że jest to raczej og

 

@House wysłałem gościowi od Lina jeszcze jedno pytanie i kolejną prośbę o zdjęcia, zobaczę co napisze i wtedy zdecyduje się czy kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna koszulka Dwighta Howarda z sezonu 2010-2011! Był to jeden z bardziej udanych sezonów NBA dla tego zawodnika: zdobywał średnio 13.5 zbiórek i 21.9 punktów na mecz. Jersey jest firmy Adidasa i jest to prawdziwy unikat. Jest to wersja Authentic, czyli jest to dokładnie, taka sama koszulka w jakiej grają zwodnicy na parkietach NBA, wypuszczona z tej samej linii produkcyjnej. Od wersji replica i swingman różni się tym, że nie posiada loga Adidasa na prawym barku, napisy na koszulce są wyszywane warstwowo (replica ma nadrukowane, swingman ma wyszywane ale nie warstwowo), ponadto różnią się materiałem wykonania. Jersey wykonane jest w technologi Revolution 30. Dodatkowo jest to Limited Edition, czyli posiadająca certyfikat autentyczności oraz wyjątkowy numer. Jest ogółem tylko 250 takich koszulek na świecie, ta ma numer 76. Edycja limitowana jest dostępna tylko w jednej wersji rozmiarowej, takiej jakiej nosi zawodnik. W tym wypadku jest to 2XL. Absolutny must have dla prawdziwych fanów koszykarskiego Superman'a! Koszulka jest oczywiście nowa, wyjęta z opakowania w celu zrobienia zdjęć. Opakowanie ucierpiało trochę w trakcie podróży przez ocean i to właściwie jedyna rzecz do której można się przyczepić.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

ktoś chętny zapraszam? prosze pisać PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.