Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

eazy no raczej rozmiar xl mnie interesuje jakbys mial koszulke wade albo james czerwoną ale tą retro co teraz ostatnio grali to ja chetnie bo ciezko mi znaleźć.

 

PS czy spodenki magic za czasów Penny-go to można znaleźć tanio ? wiem że to rarytas ale kurde ceny od 100$ są

 

 

Ta retro HEAT , WADE moge kupic za 86$+24$wysylka swingman w moim rozmiarze , i mysle caly czas nad nim ! bo ten kroj jerseya jest mega!

 

Dallas, juz wyczyszczona

 

 

 

"

OK powodzenia ci życzę z tym koszulkowym biznesem. To fakt, z tymi autentykami w ludzkich rozmiarach to nie ma lekko ;)"

 

Dzieki NAS , mam nadzieje ze bedzie dobrze : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam problem mianowicie czy kojażysz championy z przodu jak normalne repliki championa a z tyłu wyprasowane ?

Chodzi mi o elementy napis np sixers i nazwisko itd?

nie wiem o czym mowisz dokladnie :P , 2 dni temu widzialem Championa zrobionego jak autentyk z 1 metka na dole , podszyta ladnie , siatka normalna nie jak w replice , numery i napisy wyszyte ladnie grubo (napewno nie byl to swingman) , i pod logo NBA bylo logo Championa podszyte .. 1 raz cos takiego widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym mowisz dokladnie :P , 2 dni temu widzialem Championa zrobionego jak autentyk z 1 metka na dole , podszyta ladnie , siatka normalna nie jak w replice , numery i napisy wyszyte ladnie grubo (napewno nie byl to swingman) , i pod logo NBA bylo logo Championa podszyte .. 1 raz cos takiego widzialem

Zrobię foty wieczorem to zobaczysz :)http://allegro.pl/koszulka-nba-denver-nuggets-15-anthony-i3074726382.html mówisz o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "swingman championa"

To jest odpowiednik swingmana , a jak inaczej to nazwiesz ?

 

śmiało mozna powiedziec ze to swingman.. sa repliki , autentyki od Championa , a to odpowiada swingmanowi , chyba ze wymyslisz nowe pojecie na jerseye pomiedzy replikami a autentykami .

 

 

RICHIE maz jeszcze tego Iversona czy opyliles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.