Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

eazy małe rozmiary, ktoś potwierdzi te koszulki? Aha i co z tym lebronem bo podajesz rozmiar XL a zdjecia są L

Ja potwierdzam :) hehe , mam XL i L , ale Lke opylilem znajomemu . to co ty 2XL potrzebujesz ?

balem sie za wlasnie duze wszyskite .. musze Ski polapac tez dla mniejszych .

 

Chyba nikt nie ma watpliowsci ze to Oryginaly ?

 

Dzisiaj prszyszedl mi Pro Cut Wade'a czerowny miami rev30 , JEST SUPER NAPRAWDE ! :D , pudełko rzeczywiscie bardzo duze , nie spodziewalem sie az tak wielkiego .

jak bede mial chwile to zrobie fotki i wrzuce do kolekcji :)

 

z tym Wade przyszedl mi tez HOWARD z MAGIC , EL MAGIC dokladnie z nocy latino.. czarny w biale paski , naprawde efektowny ! rozmiar M swingman . co dziwne , ale bardzo fajne ze nie ma tego przedluzenia 5cm z tyłu , tylko jest zrobiony tak jak autentyki rev30 leciutko dluzszy jest, tak zaokrąglony tył ma dluzszy o 1-2 cm . Bedzie leciał na sprzedaz , za ok 200pln moze ktos chetny ?

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prszyszedl mi Pro Cut Wade'a czerowny miami rev30 , JEST SUPER NAPRAWDE ! :D , pudełko rzeczywiscie bardzo duze , nie spodziewalem sie az tak wielkiego .

jak bede mial chwile to zrobie fotki i wrzuce do kolekcji :)

 

Ty piszesz o tym jersey'u:

http://www.ebay.com/itm/AUTHENTIC-REV-30-MIAMI-HEAT-D-WADE-RED-LIMITED-EDITION-JERSEY-NEW-IN-BOX-/350732939623?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item51a94ff167 ?

 

Jak tak to możesz napisać jego wymiary, bo też chcę kupić, ale obawiam się że będzie o wiele za duży na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, tak dokladnie o tym , dlugosc bedzie napewno ponad 90cm ,cos kolo 93cm , szerokosc 57 okolo .

 

Ja sobie bede go skracał o 10 cm :)

 

Juz w nim smigalem ale w schowanym w spodenki , ale tak nie ma efektu luznosci : ) ,

 

Wrzucilem wszystkie koszulki juz i spodenki, daje link jeszcze raz :

http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=13371&us_id=3114613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy małe rozmiary, ktoś potwierdzi te koszulki?

Jeżeli przez potwierdzenie rozumiesz że towar jest og to potwierdzam ;) większość koszulek i spodenek od sprawdzonego fullmoonjesey

 

eazy a będziesz miał coś w rozmiarze S ? :) Byłbym zainteresowany czarnym Wadem , czarnym Rosem , Linem z NYK, Kobiem no i swingmanem Iversona bym nie pogardził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialbym je sprzedawac taniej to chyba nie robilbym tego w ogole. Troche czasu to wszystko wymaga a zarobek typu 30zł od sztuki to zaden pieniadz. Jak chcesz sprzedawac taniej to prosze bardzo. Ja staram sie sprzedawac raczej niespotykane u nas egzemplarze, sa w 100% og, cenie swoj czas wiec daje takie ceny. A jak sie nie sprzeda to zostanie, w niektorych przypadkach nawet lepej;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialbym je sprzedawac taniej to chyba nie robilbym tego w ogole. Troche czasu to wszystko wymaga a zarobek typu 30zł od sztuki to zaden pieniadz. Jak chcesz sprzedawac taniej to prosze bardzo. Ja staram sie sprzedawac raczej niespotykane u nas egzemplarze, sa w 100% og, cenie swoj czas wiec daje takie ceny. A jak sie nie sprzeda to zostanie, w niektorych przypadkach nawet lepej;) Pozdrawiam.

Czy ja wiem czy takie niespotykane , te limitowane edycje dla mnie zadna rewelacja.. zawodnicy w takich nie wyszli na parkiet, wiec nie sa tyle warte napewno , tym bardziej dla ludzi co zbieraja jerseye to raczej omijają swingmany.

Ja mam takiego Griffina Limitowana za 220-230 wystawilem. Nie wiem .. twoja sprawa , watpie ze sprzedaz w tej cenie . Oczywiscie moje sa tez w 100% Oryginalne z tego zrodla co twoje zapewne :)

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie niespotykane , te limitowane edycje dla mnie zadna rewelacja.. zawodnicy w takich nie wyszli na parkiet, wiec nie sa tyle warte napewno , tym bardziej dla ludzi co zbieraja jerseye to raczej omijają swingmany.

Ja mam takiego Griffina Limitowana za 220-230 wystawilem. Nie wiem .. twoja sprawa , watpie ze sprzedaz w tej cenie . Oczywiscie moje sa tez w 100% Oryginalne z tego zrodla co twoje zapewne :)

 

Pozdrowki

Hmmm nawet u fullmoona drozsze sa te limitowane. Te meczowe sa troche za pospolite jak dla mnie. Fajnie miec pewnosc ze sie wyjdzie na boisko i nikt nie bedzie mial na sobie tego co ty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez potwierdzenie rozumiesz że towar jest og to potwierdzam ;) większość koszulek i spodenek od sprawdzonego fullmoonjesey

 

eazy a będziesz miał coś w rozmiarze S ? :) Byłbym zainteresowany czarnym Wadem , czarnym Rosem , Linem z NYK, Kobiem no i swingmanem Iversona bym nie pogardził

 

Mysle ze jak najbardziej, teraz wezme S i M rozmiarow duzo , ale musze sprzedac kilka jersyow zeby miec kesz ..

Ja poluje na Iversona Autentyki w dobrym rozmiarze na mnie , ale ciezko w dobrej cenie kupic , teraz pojawil sie na ebayU Autentyk "NATS" rbk , do 200$ mogla by sie zatrzymac pula to bym wciagnal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez potwierdzenie rozumiesz że towar jest og to potwierdzam ;) większość koszulek i spodenek od sprawdzonego fullmoonjesey

 

eazy a będziesz miał coś w rozmiarze S ? :) Byłbym zainteresowany czarnym Wadem , czarnym Rosem , Linem z NYK, Kobiem no i swingmanem Iversona bym nie pogardził

Ja mam Lina z NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak najbardziej, teraz wezme S i M rozmiarow duzo , ale musze sprzedac kilka jersyow zeby miec kesz ..

Ja poluje na Iversona Autentyki w dobrym rozmiarze na mnie , ale ciezko w dobrej cenie kupic , teraz pojawil sie na ebayU Autentyk "NATS" rbk , do 200$ mogla by sie zatrzymac pula to bym wciagnal :D

OK powodzenia ci życzę z tym koszulkowym biznesem. To fakt, z tymi autentykami w ludzkich rozmiarach to nie ma lekko ;)

 

Ja mam Lina z NYK.

Z tego co pamiętam to jakiś duży, chyba L. Mnie interesuje tylko rozmiar S , staram się wszystkie jerseye "wpasować" na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowszych autentykach, glownie reeboka i adidasa, powinno byc logo nba.

zreszta na tych nike'a tez, choc mam autentyki lakers z 98 roku, nike, i logo nie ma.

 

jezeli nie ma logo, a jest wszystko wyszywane to na 90% sa to pro cuty, game issued albo game worny.

Jeżeli to jest odp na moje pytanie, to mi chodziło o znaczek adidasa a nie o logo nba.

 

Bo chyba logo NBA jest na każdym rodzaju spodenek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy no raczej rozmiar xl mnie interesuje jakbys mial koszulke wade albo james czerwoną ale tą retro co teraz ostatnio grali to ja chetnie bo ciezko mi znaleźć.

 

PS czy spodenki magic za czasów Penny-go to można znaleźć tanio ? wiem że to rarytas ale kurde ceny od 100$ są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.