Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

a zadam takie pytanie!

 

czy planowane przetasowanie w nazewnictwie w klubach NBA - powrót Charlotte hornets, pojawienie się Pelicans i może powrót na mapę NBA Seattle bedzie mialo wpływ na cene starych nietypowych za chwilę cacuszek z " po staremu"

 

chodzi mi o takie lekkie przewidywania cen i rarytasów bo nie zamierzam zarobić fortuny na koszulkach z NBA jako inwestor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczy sonics czy hornets juz teraz uchodza za jedne z najdrozszych, szczegolnie gdy mowa o takich graczach jak larry johnson czy shawn kemp.

 

czy powrot tych ekip spowoduje wzrost cen tych rzeczy? mozliwe, choc juz teraz ten pulap jest dosc wygorowany wiec mysle, ze zarobek slaby. choc nigdy nie wiadomo jak zachowa sie rynek. stare unikatowe rzeczy/jerseye zawsze beda w cenie. ie wiadomo jak beda wygladaly logotypy i stroje nowych/starych druzyn, to tez moze miec spory wplyw na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was autentyk rev 30 z limited edition, np. http://www.ebay.com/itm/AUTHENTIC-REV-30-MIAMI-HEAT-D-WADE-RED-LIMITED-EDITION-JERSEY-NEW-IN-BOX-/300867821930?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item460d1ea16a ?

 

Jak tak to jakie są wymiary jersey'ów w rozmiarze L i XL? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Nas, eazy: dostaliście ode mnie wiadomości na pm?

Niestety żadnej wiadomości nie mam w razie czego możesz podesłać mi na maila marcin010792@gmail.com

 

Ponawiam sprawę z tym gościem z czarnej listy bo dalej nie mam pewności http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3271244 . Fundamentalne pytanie gość ma og czy fake ? Ja i eazy obstawiamy że to og ale przydałaby się jeszcze co najmniej jedna opinia

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu są pm-y na tym forum. Zaraz Ci wyślę maila.

 

Co do jersey'ów tego gościa - chyba przysiądę w weekend i zrobię dokładną analizę, bo tak naprawdę to ciężko jest jednoznacznie stwierdzić. Byłoby się do czego czepić, ale nie są to wady dyskwalifikujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maila już wysłałem odpowiedź

 

To fakt, dlatego na razie pozostawiłem gościa na tej liście. Tym bardziej że na początku swojej kariery sprzedawał fejki , które raczej nietrudno było rozpoznać. Daj znać jak zrobisz lepsze rozeznanie w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiłem tego pawcika5. On kupuje na allegro tanio od różnych osob koszulki a potem sprzedaje je za większą cene.

EDIT: A ten Melo u pawcika5 jest og

No nie wiem ... Skąd w takim razie miałby po kilka sztuk danej koszulki ? Wiemy przecież że jednego białego Garnetta zakupił nasz forumowy kolega , a jak w widać w sprzedaży jest dalej. Gość mi napisał że sprowadza koszulki z USA, czyli mówi to co każdy chcę usłyszeć :P Ciężka sprawa z nim. Anthony, Garnett wydają się og ale ten Kobe trochę mi nie pasuje, chociaż też wygląda dobrze. Na razie mamy 2 głosy że gość ma teraz towar og , Richie powiedział że jeszcze rozpatrzy sprawę jak będzie miał chwile ; zobaczymy co on powie i wtedy zamknę przewód sądowy :)

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.