Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podkreśla błędów? Serio, tutaj nie chodzi o to, że się czepiamy, tylko o to, jak się to czyta. Co z tego, że rozumiemy, jak oczy od tego bolą? Chińskie przez "h" to przegięcie pały.

 

ja szybko pisze i zjadam te literki poporstu albo tez czasami sa nie w tej kolejnosci 2 literki kolo siebie .

 

Czy chodzi Tobie zebym pisal "ł" "ó" "ę" itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem fanem

 

 

Panowie już tutaj raz ogłaszałem mam Kozulkę Swingman Derick Rose czerwoną rozmiar M tutaj wrzuciłem zdjęcia chyba działa...

 

http://www.fotoszok.pl/gallery.php?gal=3070

 

Dałem za nią dużo kasy ale to długa historia. Bardzo bym ją chciał ale jest za mała po prostu koszulka szła przez kilka osób i co do rozmiaru nie było dogadane. Interesuje Mnie 2xl tak na 62cm od pachy do pachy chociaż.

Może ktoś byłby chętny na jakąs wymianę ? też za nowego swingmana lub jakiegoś używanego autentyka nie wiem. Jakby to był Rose w dodatku to by było super :) Jak ktoś ma propozycje to PW

Edytowane przez The-Answer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles o ktorym mowie ma ze 100 nieoryginalnych koszulek NBA , jak nie wiecej , i do tego spodenki . I to jest bardzo przykre ze ludzie kupuja te jerseye za 200pln a dostaja hinski szajs .

 

 

Nagle ci szkoda, że ludzi za 200zł dostają chiński szajs, a w temacie o butach piszesz, że

 

Nie kaze Tobie kupowac , Tak jak mowi Feanor , ktos sie zna to nie kupi, ktos sie nie zna kupi , a cena nie jest nie wiadomo jaka , Oryginaly chodza po 700-800pln . Chcialbym to zobaczyc jak wystawiacie aukcjie z takimi butami i piszczecie

"Sa to buty Nieoryginalne ,Chinska podrobka . Zapraszam do licytacji"

 

 

i już ci szkoda, że ktoś dał 450zl za twój chiński szajs? W temacie, który ma na celu pomaganie ludziom w rozróżnianiu fejków piszesz, że ktoś się nie zna to kupi i jeszcze się dziwisz, że ktoś ma do ciebie pretensje. Potem jeszcze chcesz zgłaszać Parkiego, który robi dokładnie to co ty... Jeszcze gdzieś tam pisałeś, że skoro masz dojścia to dlaczego masz tego nie wykorzystać i nie zarobić trochę hajsu - w takim razie Parki też najwyażniej ma dojścia ( notabene te dojścia to jest 2min szukania na ebayu ) i wg dlaczego ma z nich nie korzystać? Ktoś się zna to nie kupi, ktoś się nie zna to kupi, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam - czy te koszulki są oryginalne a jeżeli tak to którą bardziej warto kupić i ewentualnie za max jaką kwotę ??

1. http://allegro.pl/earvin-magic-johnson-koszulka-lakers-swingman-nowa-i3043666544.html

2. http://allegro.pl/nba-hardwood-classic-adidas-magic-johnson-lakers-i3023071911.html

 

2x Og , Sa to jak najbardziej dobre ceny ... Ja mam kilka fajnych soulswingmanow ale nie mialem czasu teraz ich wystawic bo troche ich jest ! mysle ze jutro dam rade to podesle tutuaj link ,

 

 

Do kolegi wyzej ,

 

nie mam zamiaru juz ciagnac tego tematu ! to ze mam dojscie do jerseyow fakow i butow to moja osobista sprawa , ale jak widzisz nie sprzedaje tego na internecie , kazdy moze wejsc na CHINSIE pseudo allegro i sobie zamawiac ... wiec daj mi zyc .

a Parki przegina , polowa allegro jest w jego nieoryginalnych jerseyach ... mysle ze powinnismy cos z tym zrobic , jezlei jest taka mozliwosc . wogle to nie jest temat o butach wiec nie wbijaj sie tutaj tak bezczelnie z takim komentarzem .. 1 raz widze twoj nick , juz mowilem jak sie nudzi to zajmij sie czyms , TO JEST TEMAT O KOSZULKACH , NIE O BUTACH .

 

 

 

Richie co tam masz ciekawego Answera? ? ? ? poka poka , mozesz mi podeslac foki na e-mail sportowa555 małpa o2 pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że moglibyśmy pod swoimi aukcjami o ile cos sprzedajemy wklejać link do czarnej listy sprzedajacych(http://www.e-nba.pl/showthread.php?7893-Czarna-lista-sprzedaj%C4%85cych-jerseye-na-Allegro).

 

No wlasnie tez mialem taki pomysl.. odrazu forum rozreklamowac .. chcialem wlasnie napisac w aukcjiach z jerseyami , ze na allegro jest bardzo duzo podorbek , i szczegulnie jest 1 sprzedajacy ktory ma prawie wszystkie jerseye dostepne w cenie 179zl i ze sa to fake'i , i dac linka do forum zeby przed zakupem zapoznali sie z ta lista..

 

Ale tak na grubsza akcje , to myslalem zeby kazdy napisal , ze jestesmy kolekcionerami koszulek NBA , od wielu lat , udzielamy sie na forum itp , i ze ten czlowiek sprzedaje nieoryginalne koszulki adidasa NBA . i ze wczesniej sprzedawla z konta Parki . i jakby tak napisalo troche osob do allegro , to mysle ze by cos zrobili w tym kierunku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.