Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

byq lakers mieli cos podobnego w poczatkowych czasach 1 3peatu, wiec obstawiam lata 1999-2002?

Dla mnie tak jak pisałem wchodzą dwa sezony w rachubę 1999-2000 co byłbym szczęśliwy albo 2000-2001, od sezonu 2001-2002 wskoczyła głowa konika zamiast M z kapeluszem, ale muszę mieć pewność co do sezonu, ale bb2 powiadasz że taki model z takimi ubogimi metkami na dole bluzy był noszony w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq lakers mieli cos podobnego w poczatkowych czasach 1 3peatu, wiec obstawiam lata 1999-2002?

 

eazy, jesli to tylko pro cut to imo troche wysoka kwota, tym bardziej, ze metka z sezonu 92-93

zreszta jest pod pacha metka nba, wiec widac, ze jersey sklepowy...

Heheh, dokładnie mi to przyszło na myśl. Ile byśmy nie dywagowali, to i tak fakt, że jersey ma przypięte papierowe metki bezlitośnie wskazuje, że to pro-cut. Zawodnikom do szatni raczej nie wstawiali kompletów z metkami do oderwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq lakers mieli cos podobnego w poczatkowych czasach 1 3peatu, wiec obstawiam lata 1999-2002?

 

bb2 znalazłem taką byłą aukcje może jak zerkniesz to sobie coś bardziej przypomnisz a propos rocznika ?

http://www.ebay.co.uk/itm/LAKERS-Nike-Team-NBA-Authentics-L-S-Shooting-Warm-Up-Jersey-Shirt-Mens-Sz-XL-/290815984583?nma=true&si=h%252FhuJvUgxbPdrqXLqrshtUT74vE%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq, czulem, ze jr ridera widzialem w tej bluzie:)

http://l.yimg.com/iu/api/res/1.2/0E94xWFDbIYpqag1F5i5gA--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2NyPTA7ZHg9MDtkeT0wO2ZpPXVsY3JvcA--/http://l.yimg.com/a/p/sp/tools/med/2009/10/ipt/1256343447.jpg

 

a zatem mowa o sezonie 2000/01

teoretycznie powinno byc to z sezonu 00/01 czyli rok po rodmanie w mavs ale niewykluczone, ze rok wczesniej mieli taki shooting shirt rowniez. kwestia znalezienia zdjecia. choc mnie nie udalo sie znalezc ani na fotkach lakersow ani mavsow z tego okresu fotki z ta bluza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli opylił ci go jako Game Used to chyba on dał dupy bo sprzedał ci inny towar nizż deklarował

 

juz mi oddal kapuste.. nie mial opisane co to dokladnie jest , pukusila mnie cena 370$ i nie zwrucilem uwagi na date na metce .

 

 

 

 

Panowie ,

 

Przegladam koszulki w dziale basketball na allegro systematycznie , i zaczynaja mnie juz denerwowac te jerseye PARKIEGO na tym swoim nowym nicku ... Znowu sie rozkrecil wystawil nowe koszulki okropne fake'i soul swingmanow , i nie tylko . Moje pytanie brzmi :

Czy jest szansa ze zglosimi wszyscy do allegro jego aukcjie ze sprzedaje podrobki i zablokuja mu konto ??

 

 

Przy okazji przyszly moje jerseye , jutro wystawiam na allegro : )) , wkurzylem sie bo 10 sztuk brakuje , ale dosle mi szybko moj czlowiek , Jak by kros byl chetny w najblizszym czasie kupic sobie jakis jersey to mam miedzy innymi : PIPPENA BIALEGO BULLS , MALONE Z JAZZ , DREXLERA Z PORTLAND , ERVINGA Z SIXERS to z SOUL SWINGMANOW , BRYANTA "LOS LAKERS" STOUNDEMIRE KNICKS Z DNIA SWIETEGO PATRYKA , LBJ HEAT , WADE HEAT , GRIFFIN LAC ... Mam tez Autentyka 48 S.NASHA z SUNS , i kilka spodenek , Autentyki : KNICKS biale , SUNS rev30 pomaranczowe , RAPTORS rev30 , i jednek spodenki siwngman HEAT czerwone ...

 

Jutro bede wystawial na allegro do wrzuce link tutaj do moich aukcji . Oczywiscie wszystkie jersyee sa Og :) , dzisiaj juz pociachalem fotki .

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wszyscy zgłosimy Twoje aukcje z podrabianymi butami i zablokują ci konto?

 

hahahaha no to smialo ... nie mam zadnrgo przedmiotu nie oryginalnego na aukcji.. 1 pare sprzedalem i na tym sie skonczylo .

Wiec daruj sobie takie pisanie , wpierw sie upewnij zanim napiszesz , no chyba ze sie nie znasz na butach i jerseyach wiec bardzo mi przykro .

 

Naprawde nie mogles sobie darowac tego wscipsiego komentarza odnaszacego sie do mnie ?

 

koles o ktorym mowie ma ze 100 nieoryginalnych koszulek NBA , jak nie wiecej , i do tego spodenki . I to jest bardzo przykre ze ludzie kupuja te jerseye za 200pln a dostaja hinski szajs .

 

Jak ci sie nudzi i nie chcesz tutaj napisac nic moadrego na temat jerseyow to lepiej wcale nic nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.