Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Ten żółty jest pofalowany tak, że ciężko stwierdzić odległość dolnej metki od krawędzi koszulki. W drugim jest raczej prawidłowa. Nie mam teraz czasu się dokładnie przyglądać, ale ogólnie wyglądają w porządku. Jedyna rzecz, która mnie potencjalnie niepokoi to wygląd wyszycia od środka, ale niekoniecznie jest to rzecz dyskwalifikująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty jest pofalowany tak, że ciężko stwierdzić odległość dolnej metki od krawędzi koszulki. W drugim jest raczej prawidłowa. Nie mam teraz czasu się dokładnie przyglądać, ale ogólnie wyglądają w porządku. Jedyna rzecz, która mnie potencjalnie niepokoi to wygląd wyszycia od środka, ale niekoniecznie jest to rzecz dyskwalifikująca.

Nieźle, będą jaja jak dowaliłem og jersey w robocie :)

 

Poczekajmy co powie bb2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo, ze ktos mnie wywolal do tablicy:)

 

fioletowy kobe bankowo fake. brzydkie wyszycia numerow, odstajace nitki, to sie nieczesto zdarza w og, do tego logo nba jest bardzo blisko zew krawedzi koszulki/ramiaczka

 

zolty raczej jest og, choc tez mam watpliwosci, bo jak patrze na wzorek na koszulce, to dolna metka jest wyszyta na ukos, stad takie ulozenie koszulki, zeby nie pokazac tego na fotce. ale wyprodukowany w korei wiec tak samo jak 2 oryginalne autentyki stare mamby, wiec raczej og. logo wyszywane troche koslawe ale wyszywane w prawidlowy sposob (west wyszywany poziomo nitka) wiec jak dla mnie og, moze nie przeszedl quality test?

 

no i sprzedawca ma same og rzeczy a to pro cuta mamby a to bluzy lakersow, wiec og.

 

sprineter, ciezka sprawa z tymi swingmanami. a masz fotki calej koszulki? proste to to jest? rowno wyszyte? jest metka wew koszulek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2

Wrzucam zdjęcia zrobione przez gościa od którego kupiłem, są one 100% prawdziwe i jest lepsza jakość od moich

 

http://www.fotosik.pl/u/tarcelix/album/1393124

 

Chodzi o te Nasha i Paula

 

Mam pytanie, czy w swingmanach jeśli napis składa się z min 2 kolorów, to każdy z nich to osobna płachta materiału, czy tak jest tylko w autentykach? Jeszcze chciałbym, żebyście się przyjrzeli przyszyciu loga drużyny na plecach, czy jest ono właściwe?

 

A co do metek to wstawiłem kilka postów wcześniej zdjęcia, bo nie do końca wiem o którą chodzi:)

Edytowane przez Sprinter12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee Ile idzie tak średnio paczka od fullmona?

2-3 Tygodnie , zalezy

 

BB2 pytanie do Ciebie poniewaz o Lakers masz najwieksze pojecie , Cena 400-500$ za M.Johnsona Meczowke z 92-93 z autografem z i potwierdzeniem autentycznosci jest okazyjna czy raczej przecietna ? WYpowiesz sie cos na temat jerseyow meczowych Johnsona , z tego co sie orientowalem to sa dosc zadkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo dobra cena pod warunkiem, ze to meczowka

problem w tym, ze sam spotykalem jego jerseye podpisywane jako meczowki a problem polega na tym, ze tu pewnosci nigdy nie ma. ale cena dobra nawet za pro cuta z jego autografem.

 

Dzieki za info

, dokladnie jest to Game Used , raczej w meczu nie byla uzyta , ale meczowka to meczowka , za game worna to raczej tysieczne sumy . i jest certyfikat SSG do tego autografu , to wciagam go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.