Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

A co to dokładnie będzie znaczyć?

 

To nic nie da ze bedzie zaznaczone jako GIFT , czyli prezent , musisz powiedziec zeby czlowiek napisal jak najmniejsza wartosc paczki ,

 

Nie wiem jak w Polsce jest , ale w Czechach u mnie , płacę vat od sumy wiekszej niz chyba 100$ , dokladne przelozenie jest na euro ale nie wiem na ile .. w kazdm badz razie dostalem pake z US o wartosci 100$ i musialem zaplacic od tego vat ;/ 20$ i jeszcze jakis oplaty drobne dla celnikow , a cła chyba kaurat nie płaciłem , Powyzej jakiejs kwoty płacisz jeszcze cło do tego . Strasznie namiesznae z tym jest tutaj w Czechach , teraz kupilem Meczowke TMACa z Raptors Rookie :D za kilka setek , i dogadalem sie z czlowiekiem ze wartosc paczki zrobi 50$ .

 

 

Najlepiej jak wartosc jest 50$ , wtedy zawsze paczka przychodzi do domu bez cła bez vatu na luzie ,

 

a jak juz jest 100$ albo wiecej , to zawsze musze czekac 4 dni dluzej az dostane wezwanie do celnikow , i do tego placic vaty cła i duperele..

 

 

Fake , ten jersey chyba wyszeld odemnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że fullmoon ma same og, ale zdziwiło mnie to, że w tytule aukcji jest rozmiar "L", a na zdjęciu jest "M".

 

Czy mimo tego jeżeli kupię tego jersey'a to przyjdzie mi "L"?

 

http://www.ebay.com/itm/SWINGMAN-REV-30-DALLAS-MAVERICKS-JASON-TERRY-NAVY-ALT-JERSEY-LARGE-/350716092641?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item51a84ee0e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że fullmoon ma same og, ale zdziwiło mnie to, że w tytule aukcji jest rozmiar "L", a na zdjęciu jest "M".

 

Czy mimo tego jeżeli kupię tego jersey'a to przyjdzie mi "L"?

 

http://www.ebay.com/itm/SWINGMAN-REV-30-DALLAS-MAVERICKS-JASON-TERRY-NAVY-ALT-JERSEY-LARGE-/350716092641?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item51a84ee0e1

 

 

OMG , ty tak na powaznie z tym ?

Zauwaz ze polowe aukcji tak ma , 1 real foto jerseya i zazwyczaj wystawia cala rozmiarowke jak ma pod to zdjecie .

Tak wiec dostaniesz taka koszulke , jaki rozmiar jest w opise .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron temu było na temat zwrotów na allegro, widzę że panowie chyba kupowali na ebay'ach a nie w polsce - ja miałem sam takie problemy właśnie na allegro - dostałem inna koszulkę niż zamówiłem zrobiłem zwrot koleś że niby spoko, następnie niby mu 3 tyg ta koszulka szła mimo że ją miał wystawiona ponownie na allegro po 3 dniach od mojej wysyłki. Zrobiłem protest na allegro i on że ja nie odesłałem koszulki w takim stanie jaki on wysłał - w sensie ze ja niby zniszczyłem (oczywiście odesłałem identycznie tak jak dostałem), pracownicy allegro mieli na to ogólnie wyjebane i było że on ma więcej komentarzy (sprzedaje ciągle jakieś koszulki itp), to on ma racje. Sprzedawca w końcu zaproponował mi zwrot części kwoty która zapłaciłem, na policje nie szedłem bo nie o paręnaście złotych mi się nie chciało. Podsumowując ogólnie allegro ma na wszystkie wyjebane dla nich najważniejsze jest żeby sprzedawać dlatego pozwalają na sprzedaż podróbek itp bo za każda aukcje maja profit. Policja pewnie też by Cię wyśmiała jakbyś przyszedł i powiedział ze ktoś Cię oszukał na 150 zł przez internet. Mała szkodliwość czynu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq w kwestii cla, nie ominiesz. mnie nawet nie pomoglo, ze koszulka idzie na aukcje charytatywna:)

mozna jedynie zanizyc wartosc koszulki do np. 50$, wtedy nie narzuca.

 

szukam caly czas tych informacji o czarnych koszulkach bulls 97/98

tutaj jest stroj mj'a siatkowany

http://www.gottahaveit.com/itemdetail.aspx?itemid=13982&sortby=5&searchtype=0&search=&lotsperpage=25&categoryid=1&displayby=2&pagetype=3&page=0&seo=Michael-Jordan-%2223%22-Game-Worn-1997-98-Chicago-Bulls-Alternate-Jersey-and-Trunks

wiec qrwa zglupialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq w kwestii cla, nie ominiesz. mnie nawet nie pomoglo, ze koszulka idzie na aukcje charytatywna:)

mozna jedynie zanizyc wartosc koszulki do np. 50$, wtedy nie narzuca.

 

szukam caly czas tych informacji o czarnych koszulkach bulls 97/98

tutaj jest stroj mj'a siatkowany

http://www.gottahaveit.com/itemdetail.aspx?itemid=13982&sortby=5&searchtype=0&search=&lotsperpage=25&categoryid=1&displayby=2&pagetype=3&page=0&seo=Michael-Jordan-%2223%22-Game-Worn-1997-98-Chicago-Bulls-Alternate-Jersey-and-Trunks

wiec qrwa zglupialem.

Jeśli chodzi o te czarne stroje to jestem bezradny, dla mnie w dziurki na pewno grali a drif nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron temu było na temat zwrotów na allegro, widzę że panowie chyba kupowali na ebay'ach a nie w polsce - ja miałem sam takie problemy właśnie na allegro - dostałem inna koszulkę niż zamówiłem zrobiłem zwrot koleś że niby spoko, następnie niby mu 3 tyg ta koszulka szła mimo że ją miał wystawiona ponownie na allegro po 3 dniach od mojej wysyłki. Zrobiłem protest na allegro i on że ja nie odesłałem koszulki w takim stanie jaki on wysłał - w sensie ze ja niby zniszczyłem (oczywiście odesłałem identycznie tak jak dostałem), pracownicy allegro mieli na to ogólnie wyjebane i było że on ma więcej komentarzy (sprzedaje ciągle jakieś koszulki itp), to on ma racje. Sprzedawca w końcu zaproponował mi zwrot części kwoty która zapłaciłem, na policje nie szedłem bo nie o paręnaście złotych mi się nie chciało. Podsumowując ogólnie allegro ma na wszystkie wyjebane dla nich najważniejsze jest żeby sprzedawać dlatego pozwalają na sprzedaż podróbek itp bo za każda aukcje maja profit. Policja pewnie też by Cię wyśmiała jakbyś przyszedł i powiedział ze ktoś Cię oszukał na 150 zł przez internet. Mała szkodliwość czynu itp.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.