Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sprawdziłem artykuł i pod ani nad tą fotką nie jest nic napisane, że z prawej jest fake. Dotyczyło to metek reeboka, rozumienie czytanego tekstu się kłania. Poza tym pod tym zdjęciem wyraźnie jest napisane, która metka jest ok. Tylko trzeba porównać piątki.

Mnie zmyliło zdanie nad fotkami Rbk: "Poniżej macie po lewej stronie oryginalne metki, po prawej fake." Gdyby napisał "metkę", też myślałbym że chodzi tylko o Rbk. I właśnie dlatego się zapytałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn... tego nie sprawdziłem, choć wczoraj uważnie porównywałem zdjęcia oryginałów i nie znalazłem niczego, co wzbudzałoby wątpliwości, naprawdę. pokazałem wczoraj aukcję dziewczynie i stwierdziła dziś rano, że zrobi mi niespodziankę i kupiła, a teraz kaszana :P i jej też smutno :P no nic, nauka na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tego kupować.

Jeśli już dokonano przelewu, to... przyjdzie koszulka do Ciebie. Napiszesz, ze to nie jest oryginalna koszulka, żądasz zwrotu pieniędzy i odsyłasz albo kierujesz sprawę na Policję. Musisz postraszyć, po co Ci nic nie warty fake.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, chłopaki, choć muszę zaznaczyć też, co i Wam może się kiedyś przydać, że przepis ten o zwrocie w ciągu 10 dni przy zakupie na odległość (w tym wypadku przez internet) dotyczy tylko zakupu dokonanego u kogoś prowadzącego działalność gospodarczą - jeśli ktoś sprzedaje indywidualnie, wówczas ten przepis nie ma zastosowania i przyjęcie zwrotu jest zależne od dobrej woli sprzedającego.

 

jeszcze wracając do tej koszulki, kurde, bo to mnie męczy (choć dziewczyna już pocieszona :D), sprawdzałem to w nocy i porównywałem i nie znalazłem nic, co mogłoby wskazywać, że to fejk... może ktoś mógłby jednak na to spojrzeć? będę wdzięczny, a i na przyszłość będę wiedział, na co jeszcze zwrócić uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka dolnej metki byłaby bardzo pomocna w ocenie.

 

Koleś prowadzi sklep, więc musi przyjąć zwrot. A jakby robił problemy to go postrasz urzędem skarbowym, bo prowadzi sklep, a nie odprowadza podatku.

 

Zwrot towaru + zwrot kasy za wysyłkę w obie strony + na koniec oczywiście negatyw. Tak bym tą sprawę starał się załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sirkozi, dokładnie to samo pomyślałem, bo to ewidentna działalność gospodarcza ;) a ci ze smutnych instytucji donosy lubią, każdy przedsiębiorca to, niestety, wie... ale dzięki Wam za pomoc w rozwiązaniu kwestii ;) W takim razie może jak dostanę tą*koszulkę, to zrobię zdjęcie tego, co potrzebujecie do oceny (bo ciągle mam jeszcze nadzieję na oryginalność tego swingmana...). szkoda w sumie by było oddać jednak dobrą koszulkę :D bo jak rozumiem jednak po zdjęciu z aukcji nie da się stwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka: ten Garnett wygląda całkiem dobrze ale wydaje mi się trochę kwadratowy. Może się czepiam, ale po tym jakie paskudne fake'i wystawiał ten gość wcześniej (chociażby Raya Allena z Miami) nie jestem w stanie mu zaufać ;)

 

Wrzuć zdjęcia i zobaczymy czy to w ogóle ta , której zdjęcia są w aukcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest za długi, bo to w końcu rozmiar S... ale naturalnie, nie spieram się ze specami, w końcu po to do Was udałem się po poradę :D to przeanalizujemy jeszcze koszulkę jak przyjdzie. Dzięki za pomoc ;)

 

Haha, no właśnie, tego się obawiam - że przyjdzie zupełnie co innego. ;)

Edytowane przez jestrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie od jakiego sezonu NBA wprowadziło Jersey robione z materiału dri fit? Już rozwijam poniżej pokaże dwa linki do tej samej koszulki MJ czarna z sezonu 1997/98 jedna jest z materiału w dziurki druga z materiału dri fit. Czy to możliwe że właśnie w tym sezonie użyli tego materiału? i czy to możliwe że właśnie w jednym sezonie użyli dwóch rodzajów materiału?

 

http://www.ebay.com/itm/MICHAEL-JORDAN-BULLS-97-98-UDA-AUTO-SIGNED-PRO-CUT-NIKE-JERSEY-50-4-w-COA-/121066132464?pt=US_Autographs&hash=item1c301a93f0

 

http://www.ebay.com/itm/1997-98-Chicago-Bulls-Alternate-Game-Pro-Cut-Michael-Jordan-UDA-Signed-Jersey-/321072776243?pt=US_Autographs&hash=item4ac16dc433

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej fotce jest na 99% drifit

http://www.gettyimages.com/detail/news-photo/michael-jordan-of-the-chicago-bulls-walks-up-court-wearing-news-photo/75316319

ale nie ma pewnosci, czy koszulka tez byla z dro fitu.

mam spodenki z 98/99 kornela davida i sa z dri fitu takze raczej te koszulki byly drifitowe

jak znajde fotke, wrzuce.

 

a czy jest mozliwe, by w 1 sezonie zmienili material? nie sadze...

 

choc tu jest sprawdzone zrodlo

i jest siatka

http://www.huntauctions.com/online/imageviewer.cfm?auction_num=38&lot_num=79&lot_qual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.