Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada niby okej wszystko , ale te swingmany adidasa maja ogon i do tego ten rozmiar nie moze byc tak wazski ..

Wiec na pewno jest cos nie tak z tym jerseyem . a mialem osobiscie podrobke soul swingmana z dluzszym tylem normalnie , wymiary delikatnie sie roznily 1-2 cm roznicy , wszystko bylo na swoim miejscu , ale czuc bylo ze to nie ten material i ta metka na dole z rozmiarem tez z innego materiału takiego twardego . Ja łatwo poznaje fejki swingmany adidasa szczegulnie te nowe , zwracam uwage na nazwisko na plecach , z fejkach jest nieco wieksze i czasem kiepsko ulozone .

 

 

 

Przy okazji nie chce ktos Larrego Johnsona Autnentyka 48 wciagnac ? albo wymienic na cos fajnego ? :)http://www.enbiej.pl/wp-content/2012/10/55.-Larry-Johnson.jpg

 

A masz faktyczne zdjęcia koszulki zamiast LJ'a? Bo sorry, ale po nim to nie jestem w stanie dużo powiedzieć nt. tego co oferujesz.

 

Robak og, Raptors fake. Duzo więcej na razie nie mogę powiedzieć, bo nie bardzo mam czas.

 

Pozdrowienia z Kopenhagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz faktyczne zdjęcia koszulki zamiast LJ'a? Bo sorry, ale po nim to nie jestem w stanie dużo powiedzieć nt. tego co oferujesz.

 

Robak og, Raptors fake. Duzo więcej na razie nie mogę powiedzieć, bo nie bardzo mam czas.

 

Pozdrowienia z Kopenhagi.

 

Wlasnie skonczylem fotki mojej odnowieonej kolekcji , i zrobilem fotke tego LJ .

Za chwilke wrzuce do kolekcji , tylko musze zrobic tam porzadek !

 

Link do nowej kolekcji , tutaj mzoesz zobaczyc ten jersey - https://picasaweb.google.com/115380110884848503905/KOLEKCJANBA#

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w związku z tym, że kupujecie w stanach różne rzeczy powiedzcie mi co trzeba zrobić, żeby celnicy nie nałożyli cła ?? Chcę kupić dwie pary butów w FL i kumpel je wyśle do mnie ale musi je jakoś opisać specjalnie czy zapakować czy jak to wygląda ??

Proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli zły dział. Kupował ktoś u fullmoona na ebayu? Ile kosztuje przesyłka? Czy jeśli kupuje się 2 koszulki to czy płaci się tylko raz za przesyłkę? Czy trzeba doliczyć do kwoty podanej na ebayu jakieś podatki itd? I czy sprzedaje on oryginalne koszulki. Cenowo wychodziok 120-160 zł za swingmana więc tyle co podróbki w Polsce, a realnych zdjęć nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ten link https://picasaweb.google.com/115380110884848503905/KOLEKCJANBA?authuser=0&feat=directlink

 

 

Dzisiaj mi przyszly Game Worny spodenki Sixers niebieskie w rozmiarze 44 , i sa za wielkie w pasie na mnie ;////

 

pierwszy raz kupuje meczowki wiec nie jestem ogarniety w tych rozmiarach.. To na mnie chyba 40 bedzie dobra.

 

Lipa straszna , bo chcialem Lebrona meczowki sobie kupic bo znalazlem na ebayU i dogadalem sie za dobra cene , ale jak maja byc takie szerokie w pasie to musze zrezygnowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobic zeby zadziałał ? w pasiem mam 88-90cm

 

Strasznie sie rozczarowalem :( ,

Ja bym na twym miejscu szukał spodenek w rozmiarze 38. A tak w sumie zależy to też trochę z jakiego okresu są te spodenki a co za tym idzie jaka firma je wykonuje, z tego co wiem rozmiar championa, nike czy też reeboka się troszkę różnią. Ale na temat wielkości w pasie niech się wypowie bb2 bo ma najwięcej spodenek w swej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli zły dział. Kupował ktoś u fullmoona na ebayu? Ile kosztuje przesyłka? Czy jeśli kupuje się 2 koszulki to czy płaci się tylko raz za przesyłkę? Czy trzeba doliczyć do kwoty podanej na ebayu jakieś podatki itd? I czy sprzedaje on oryginalne koszulki. Cenowo wychodziok 120-160 zł za swingmana więc tyle co podróbki w Polsce, a realnych zdjęć nie ma.

Mam od niego białego swingmana Wade'a rev30 , towar jest og. Przesyłka nie jest najtańsza bo 18 $ a za każdy natępny jersey w paczce dopłacasz chyba 8 $ ; ebay żadnych podatków ci nie dolicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle napisałem więc jeszcze raz. Mam na sprzedaż koszulki wszystkie swingman. Lin (niebieski, biały oba L) Anthony (biała S, L,M, XL) Stoudimore (biały S,L,M) i chyba jeszcze jest czarny Lebron . Koszulki oczywiście og. Wiecej info pw

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.