Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.pl/1993-94-GAME-USED-BO ... 720wt_1165

 

http://cgi.ebay.pl/1993-94-GAME-USED-BO ... 720wt_1165

 

R.I.P BOBBY PHILLS

 

Sprzedający ma real og stuff, między innymi dużo koszulek Cavsów czego przykładem są wyżej wymienione :)

Znalazłem też meczówkę Kempa z autografem z czasów gdy grał właśnie w Cavs u niego, ale cena "kosmiczna" typowo dla kolekcjonerów, hehehe

 

http://cgi.ebay.pl/1999-2000-GAME-USED- ... 720wt_1165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tam gdzie są oryginalne fotki - og. Reszta trudno powiedzieć.

2. Nie ma w ogóle fotek tego co gość sprzedaje, więc pewnie fake

3. 100% fake

 

1. Zwykła replika. Og.

2. Fake.

 

fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do koszulek i ich rozmiarówek, bo wiem, że różnią się one sporo od tego co mamy w europie... Wiem że możecie powiedzieć, że dla każdego coś miłego, ale chciałbym wiedzieć jakie koszulki nosicie przy swoim wzroście (mam na myśli jeśli w nich już gracie, a nie gapicie się;) )?

Ja na przykład przy 195 kupiłem sobie rozmiar L (sic!) od kumpla z championa(prawie darmo;d) i muszę powiedzieć, że na długość to jest on jak nie za duży t-shirt :D

W każdym razie teraz chcę sobie kupić swingmana, więc to już będzie bardziej kasy szkoda jaknie przypasuje. Koszulka powinna być luźna, ale nie chce mieć jej do kostek, kurczę. Zastanawiam się czy brać xxl, bo mam coś na oku czy może lepiej wstrzymać się i brać xl?

Jakby ktoś mógł pomóc na swoim przykładzie byłbym wdzięczny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 195cm najbardziej powinno pasować Ci XL. W nowych swingmanach Adidasa masz w tym rozmiarze 86cm długości z przodu i 90cm z tyłu, a szerokość 64cm. Różnica w XL i XXL jest głównie w szerokości (XXL mają ponad 70cm).

Ja mam 187cm i gram głównie w L i XL i leżą na mnie elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mam pytanie do osób doświadczonych w dziedzinie ściągania jerseyów z USA. Jak wygląda sprawa z kosztem przesyłek do PL, bo z tego co zaobserwowałem to trzeba wydać jakieś 20 $ w większości aukcji. Istnieje też opcja First-Class Mail International, czy ktoś sprowadzał takim sposobem i jak wygląda w rzeczywistości koszt. Z tego co doczytałem to koszt paczki ok. 0,5 kg czyli do 20 Ozs, tym sposobem to jakieś 12,28 $. Pytanie czy się zmieszczę w przypadku koszulki i czy tak to właśnie wygląda w rzeczywistości. Jeśli ktoś jest doświadczony w tym temacie proszę o pomoc!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.