Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@eazyonee tak kolo 100 $. A ile ty? Kupilem taka niebieska championa ale rozmiar 52 i jest za duza na mnie niestety. Dlatego chce kupic ta 44.

BADI z tą Jersey o rozmiarze 52 przejdź się do dobrego krawca, i podaj mu dokładne wymiary które ciebie interesują + 1-2 cm tak na wszelki wypadek i powinien - powinna Tobie ją zwęzić jak i skrócić bez żadnego problemu, dokładnie mu wytłumacz że chcesz mieć odzwierciedlenie oryginału tzn. wszystkie wykończenia dokładnie tak jak z OG i będziesz miał fajną Jersey taką jaką chcesz idealnie pasującą na twe ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie kilka jerseyow przeprabialem , ale glownie Swingmany , obcinalem w nich tył u krawcowej bo strasznie mnie draznil ten ogon ..

I jeden swingam MJ Retro Chicago spieprzyla mi Czeska krawcowa , chcialem zeby mi zwezyla go po 2 cm , i straszine krzywo jej to wyszlo i jersey z jednej storny byl zniekształcony . Dlatego boje sie dac Autentyka czy cos lepszego , bo nie umiem tak bardzo dobrze Czeskiego zeby dogadac z nia szczegoly .. I nie wiem co z tym m&n Nashem teraz ! bedzei musiala sie bardoz postarac .

 

Przy okazji nie chce ktos S.NASHA AUT SUNS POMARANCZOWEGO ROZ 40 NOWEGO zamienic na cos fajnego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie sądzicie że zmiana rozmiarów jersey'ów wpływa negatywnie na ich wartość? W końcu w przypadku chęci sprzedaży, jersey o wymiarach zgodnych np. z rozmiarem 48, a mający metke 52, może nie być zbytnio "chodliwy".

Jeśli wiem że Jersey u mnie nie pobędzie to nie zmieniam jej wielkości a jeśli wiem że Jersey na pewno zostawię to nie waham się zmienić jej szerokość, tak uczyniłem z mymi Koszulkami Rodmana z Savages, ponieważ zakupiłem je w na prawdę niskiej cenie ale niestety rozmiar 56 i 60 co na mych zdjęciach widać, u krawcowej dopasowałem tylko szerokość do mej budowy ciała długości nigdy nie skracam bo lubię dłłłłłuuuugie Jersey a w grze i tak chowam je zawsze w spodenki tak jak stara szkoła w kosza wymaga bo do najmłodszych nie należę więc ja osobiście nie widzę nic złego w oryginalnym zwężeniu Jersey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowisz , ale w mojej sytuacji to tylko swingman i skracam tył , tak wiec i tak nie ma on wiekszej wartosci sam w sobie .

A Jak przytne tego NASH'a M&N to z mysla o Sobie wlasnie , i jak juz bedzie na mnie dobry to nie sprzedam go napewno :) Bardzo jaram sie tym wzorem jerseya Suns z lat 90 . I tez msyalem nad zakupe MJ Game Used'a i nie wiem czy tez nie ciachnac go o 3 cm zeby byl krodszy , ale zeby wyglad byl taki sam jak przed Tuningiem, tzn . metka w tym samym miejscu zeby przedluzenie bylo takie same i wyciecia po bokach , o ile sobie poradzi ta Czeska krawcowa.. Ale nie jestem tego do konca pewien .

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Jerseye na sprzedaz i jedna kurtka skorzana Orlando Magic :

 

http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=13368&us_id=3114613

http://allegro.pl/kurta-skorzana-nba-pro-player-orlando-magic-usa-i2963284191.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nic nie sprzedalem z tego co zwezilem/skrocilem, nwet nie mialem takiego zamiaru

kiedys sie nad tym zastanawialem i pewnie w jakims stopniu ma to wplyw

ale gdy mowimy o koszulkach wartych 200-300$ to nie sadze by strata byla az tak duza przy odpowiednim opisaniu aukcji

zreszta mozna napisac, ze najwyrazniej producent pomylil metke:)

 

byq mam podobnie, lubie dluugie jerseye:)

w krotkich czuje sie nieswojo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowisz , ale w mojej sytuacji to tylko swingman i skracam tył , tak wiec i tak nie ma on wiekszej wartosci sam w sobie .

A Jak przytne tego NASH'a M&N to z mysla o Sobie wlasnie , i jak juz bedzie na mnie dobry to nie sprzedam go napewno :) Bardzo jaram sie tym wzorem jerseya Suns z lat 90 . I tez msyalem nad zakupe MJ Game Used'a i nie wiem czy tez nie ciachnac go o 3 cm zeby byl krodszy , ale zeby wyglad byl taki sam jak przed Tuningiem, tzn . metka w tym samym miejscu zeby przedluzenie bylo takie same i wyciecia po bokach , o ile sobie poradzi ta Czeska krawcowa.. Ale nie jestem tego do konca pewien .

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Jerseye na sprzedaz i jedna kurtka skorzana Orlando Magic :

 

http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=13368&us_id=3114613

http://allegro.pl/kurta-skorzana-nba-pro-player-orlando-magic-usa-i2963284191.html

eazyonee NIE dawaj żadnej Jersey do zmniejszenia do krawcowej do której nie masz bynajmniej 99% pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie , mam tutaj 2 krawcowe kolo domu , napewno jak pojde z jakims jerseyem wartym 200-300$ to wypisze jej wszystko po kolei jak ma byc zrobione co i jak i uswiadomie ja ze ta rzecz ktra bedzie dla mnie tuningowac jest tyle warta .

 

BB2 Propsy za spodenki LBJ! , konkrecik ! mozesz mi odsprzedac :D:D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byq & @ badboys2 dzięki za rady. już na tą koszulę ustawiłem aukcjonera także zobaczymy co z tego wyjdzie. jak się nie uda to zacznę szukać krawca:) w moim przypadku nie miałoby znaczenie, że spadnie wartość itd bo ta koszula jest dla mnie i nie mam zamiaru jej sprzedawać nikomu, za żadną cenę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnośnie skracanie jerseyów.. Z długością i szerokością nie ma oczywiście większego problemu, ale co w wypadku ściągaczy na ramionach czy kołnierzy? Czy skracając z dużych rozmiarów 56 czy nawet 60, nie wyglądałoby to potem komicznie :)?

W moim wypadku musiałbym je zmniejszać do odpowiednika rozmiaru M swingmanów/40 authentic..

Czy wyszyte emblematy/numery są zawsze takiej samej wielkości na jerseyach niezależnie od rozmiaru?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.