Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@eazy nasha m&n z suns mozna bylo niedawno kupic po baardzo okazyjnych cenach, mnie sie udalo z wysyklka za ok 165zl

 

@maciek staram sie najpozniej co 2 dni odwiedzac i sprawdzac nowosci:) choc ostatnio prubuje przystopowac z zakupami, nawet udalo mi sie odsprzedac troche kolekcji, bo jest tego za duzo i czas postawic na jakosc. choc juz kilak rzeczy mam na oku... generalnie stworzylem moja liste top10 koszulek, spodenek, ktore chcialbym kiedys kupic i sprobuje poza nia nie wyjsc, bo to niekonczaca sie zabawa bez takiego limitu.

 

co do kosztow wysylki to wahaja sie one od 12$ do 48. nie jest to fajne ale przy wiecej wartej koszulce czy spodenkach, mozna to wkalkulowac...

 

@badi ai oczywiscie og.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badi tez myslalem na licytacjia tego I3 , ile jestes w staine wylozyc bez wysylki na niego ?

BB2 No wlasnie mi sie udalo za 95$ z wysylka kupic , mysle ze to jak najbardziej dobra cena za M&N z Gold Logo .

I Wlasnie dzisiaj mi przyszla i kurde standardowo za wielka : ) ROzmiar 48.. Ale nie ma opcji zebym go sprzedal , skracam go 8-9cm i na szerokosc po 2 cm .. i bedzie gites majonez . BB2 powiedz mi jeszcze jakie wymiary ma ten twoj MJ 46 ? I Jak mozesz to wytlumacz mi co to znaczy ze ten jersey jes meczowy :P

Michal_92 Houston Og

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eazy moj mj ma wymiary 86 dlugosci, 60 cm szerokosci na dole i 57 cm pod pachami

sa 2 rodzaje meczowek. uzywane w meczu (game worn) i przygotowane na mecz (game issued), ten mj to game issued, choc nie zweryfikowalem, czy byly wtedy w sprzedazy pro cuty jordana. np na rynku jest duuzo pro cutow penny'ego z certyfikatem UD.

 

 

@ryba83 fejki. zobacz jak krzywo jest logo w manu. looknij na aukcje 2 goscia, ten sam manu. cena b. niska. stockton bankowo podrobka. fejki

 

btw. faajne spodenki, jak nikt nie zalicytuje

mozna dodac ciekawy eksponat do kolekcji. ja takie mam ale jakby ktos chcial sie rzucic na cos takiego:

http://www.ebay.com/itm/360561641224?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eazy moj mj ma wymiary 86 dlugosci, 60 cm szerokosci na dole i 57 cm pod pachami

sa 2 rodzaje meczowek. uzywane w meczu (game worn) i przygotowane na mecz (game issued), ten mj to game issued, choc nie zweryfikowalem, czy byly wtedy w sprzedazy pro cuty jordana. np na rynku jest duuzo pro cutow penny'ego z certyfikatem UD.

 

 

@ryba83 fejki. zobacz jak krzywo jest logo w manu. looknij na aukcje 2 goscia, ten sam manu. cena b. niska. stockton bankowo podrobka. fejki

 

btw. faajne spodenki, jak nikt nie zalicytuje

mozna dodac ciekawy eksponat do kolekcji. ja takie mam ale jakby ktos chcial sie rzucic na cos takiego:

http://www.ebay.com/itm/360561641224?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Ten sprzedawca w ogóle ma fajne spodenki już jakiś czas temu dojrzałem te ze Spurs z pięknego rocznika, pięknego bo wiadomo kto w tym roczniku grał w Spurs, niestety rozmiar 36, żeby one były 38 albo 40 już bym je dawno zakupił, a propos długości mych Jersey robaka z Bulls obydwie maja po 36 cala czyli około 91cm, jak to fanie się ułożyło 91 na koszule i długości też 91 :smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eazyonee tak kolo 100 $. A ile ty? Kupilem taka niebieska championa ale rozmiar 52 i jest za duza na mnie niestety. Dlatego chce kupic ta 44.

 

Nie ma opcji zebym dal az 100 :P , za 60-80 mysle ze go chapniesz spokojnie .

 

jest jeszcze 48 taki licytacjia i jest 50$ ale to i tak mi szkoda tyle , bo do tego wysylka 15-20$ i wyjdzie ponad 200 pln .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.