Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

troszke ponioslo Cie z Cena kolego, to tylko swingman : )

 

Jak by ktos chcial to bede mial takiego Kobacza, Gryffina, Walla i Davisa z tych limitowanych . za 240-250 pln

i jeszcze z takich fajnosci Los Lakers Kobacza bialego i Melo I Stoundemiera z Dnia Sainta Patricka tez po 240-250 .

za 2-3 tygodnie powinny byc juz u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś ma odłożone troszkę pieniędzy to tu ma dwie zajebiste że tak się wyrażę Jersey, gdyby nie mój zakup Robaka Red Bulls który troszku mnie po kieszeni pociągnął to Kemp-a sam bym wziął. :smile-new:

 

http://www.ebay.pl/itm/330854697884?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

http://www.ebay.pl/itm/261152142097?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

 

 

Panowie i mam mega prośbę czy taki rodzaj metki znajdującej się na przodzie Jersey jest og,

wiem że się patrzy na zaokrąglenie cyfr i w ogóle na każdy szczegół ale potrzebuje wiarygodnego potwierdzenia, jak ktoś ma 100% pewności niech się wypowie.

 

http://pics.tinypic.pl/i/00231/ftodz1cg4sfn.jpg

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq, metka, raczej z oryginalnego jerseya

sam niedawno sprzedalem jersey z takim "56"

 

co do kempa i jordana, nie zartuj, one pojda grubo powyzej 1000$ kazdy

ostatnio kemp z 96 poszedl za 1200, obserwowalem, tyle moglem jedynie zrobic:)

 

gratuluje czerwonego rodmana! masz juz wiec komplet, cholernie ci zazdroszcze

kolekcja wyglada imponujaca i jak widac duzo solidniej wyglada 5-10 konkertnych jerseyow niz 100 replik czy swingmanow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke ponioslo Cie z Cena kolego, to tylko swingman : )

 

Jak by ktos chcial to bede mial takiego Kobacza, Gryffina, Walla i Davisa z tych limitowanych . za 240-250 pln

i jeszcze z takich fajnosci Los Lakers Kobacza bialego i Melo I Stoundemiera z Dnia Sainta Patricka tez po 240-250 .

za 2-3 tygodnie powinny byc juz u mnie :)

jakiego Davisa i rzuc linkiem dla Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo początkujący w temacie koszulek NBA, więc pewnie zadam pytania, które na forum pojawiały się już wielokrotnie. Z góry więc przepraszam.

 

Na początku chciałbym się dowiedzieć, jaka jest różnica między Swingman a Replicą w jakości koszulki i które waszym zdaniem bardziej warto kupić. Ponadto interesuje mnie, czy kupowanie w oficjalnym NBA Store jest opłacalne, czy jednak jest to opcja zbyt droga (Swingman około 100$, Replica 60$)? A także jaki rozmiar będzie najlepszy gdy mam około 174cm wzrostu - S, M czy coś innego?

 

Pozdrawiam wszystkich fanów NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie co kolega wyżej. Mam zamiar kupić koszulkę dla kumpla na kawalerski, zrobimy zrzutę w kilka osób wiec z kasa raczej problemu nie będzie ( przymierzam się do kupna authentica za 259-299$ ). Pytanie tylko czy ktoś kiedy kupował z NBA store do Polski ? Bo nie wiem jak będzie z cłem. Ciocia moja ma córkę w stanach i lepiej kupić z nba store prosto do polski czy niech kupi ta córka a później sama mi wyśle ? Pytanie dotyczące różnic miedzy swingman a replicka tez mi się przyda bo nie wiem czy się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abusaje

ciezko powiedziec, zalezy jaki jersey potrzebujesz. wade, lebron, kobe, garnett, rose - wszystkie autentyki w nowej technologii do zdobycia nawet po 80$, czasami do 150$ na ebayu

 

nba.com nie polecam jesli chodzi o koszty. nawet z kodem promocyjnym na 20$ to wciaz duzo drozej a na aukcjach tez oryginalne jerseye mozna kupic z dobrych zrodel. generalnei z nba.com jest jak z kupowaniem samochodow w salonie. masz pewnosc, ze og, ale po wyjezdzie z salonu twoje auto traci jakies 40% wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam czas mniej więcej do polowy marca wtedy pewnie będę robił ten kawalerski. Zarejestrowałem się na ebay, to będą moje pierwsze krotki z tym portalem. Dobra wiec tak najbardziej interesowała by mnie chyba koszulka Carmelo Anthonego z NYK ( away tzn. ta niebieska ), Koby Bryant ( home - żółta ), no i może LeBron chociaż nie jestem pewnie czy kolega jest takimi wielki fanem jego talentu jak ja :-). Zakupy robi się mnie więcej tak jak na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.