Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee, za 159 pln to ty moze oryginalna replike kupisz:) na tej stronie z linka, swingman kosztuje 89$,

to jak z tym lj'em? napewno sciagasz to z usa?

 

barkley nie na sprzedaz, jeden z moich ulubionych jerseyow:)

 

Oryginal z US , wzielem dla siebie na swieta teraz 7 itemow od fullmoona :) i LBJ bedzie na sprzedaz , a link podrzucilem pierwszy lepszy z google grafiki :)

 

 

Szkoda kurde :P Ostatnio pmnie przelicytowali, byl Barkley 48 m&n bialy piękny , i za 160$ poszedl , Mi tez sie bardzo podoba ten jersey ten krój i ten motyw retro Suns , no i Barkley oczywiscie , przystojniak z niego :) heh

 

a Jaki masz rozmiar ? BO teraz jest do kupienia za 60$ m&n rozmiar 54 , bardzo tanio ale kurde duzyyyyyyy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na tym forum i chciałbym kupić autentyczną koszulę Iversona. Czy może mi ktoś pomóc? Ktoś gdzieś coś widział? Szukałem na ebay'u jednak większość to swingmany niestety.

Co myślicie o następującej koszuli? Jakie są szanse, że to rzeczywiście koszulka meczowa?

http://www.ebay.pl/itm/ALLEN-IVERSON-GAME-WORN-76ERS-2000-01-CHAMPION-ALTERNATE-AWAY-JERSEY-42-2-MVP-/150957149777?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2325bf4e51

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem, że to meczowa. To koszula moich marzeń:) nawet rozmiar dobry:) Póki co szukam autentyka, ale nie mogę nic znależć w moim rozmiarze. Mam 170 cm wzrostu i myślałem o rozmiarze 40 lub 44. Ale jak się trafi jakaś w rozmiarze 48 to myślę, że też bym wziął:) Chcę kupić autentyka ze względu na materiał, a także wyczytałem, że warto zainwestować w jednego autentyka niż parę swingmanów. Zgadzacie się???

 

http://www.ebay.pl/itm/Champion-Philadelphia-76ers-Sixers-Allen-Iverson-Authentic-Jersey-52-2XL-AI-OG-/221140654132?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item337d029834

jeszcze jedno pytanko. Koleś napisał, że 52 i XXL. W autentykach rozmiar 52 to nie jest XL??

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lepiej autentyka kupic jasne ze tak..

 

52 to 2XL , 48 to XL .

 

Co do Autentykow Championa to sa małe w porownaniu do adidasa , nike czy rbk..

 

Ja mam 175 i z Adidasa Authentyka dobra jest na mnie tylko 40 , to tez zalezy z ktorego roku te autentyki bo roznie maja z wymiarami , te co sa teraz to sa kosmicznie dlugie z tego i poprzedniego sezonu..

 

Ale Championa mozesz smialo 48 kupowac, powinien byc dobry na Ciebie. 52 toszke wiekszy , ale z tego co pamietam jak szukalem I3 autentyki to wlasnie 52 tez bylo na mnie dobre.. zalezy jaki jersey jaki rok tego autneyka. Jakie wymiary przewidujesz dla siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee jak z tym Jordanem oryginalny jest ktoś potwierdzi mógłbym być zainteresowany

 

http://allegro.pl/michael-jordan-jersey-dream-team-1992-nba-okazja-i2899136459.html

heh , To moj jersey , niestety nadzialem sie na fake :( , J nie powinno miec daszka

 

Ale mam 2xOg z Olimpiady Shooting Shirty MJ nie wiem czy widziales : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Jeśli chodzi o wymiary to maksymalnie 60 cm szerokość pod pachami, a długość 80 cm.

To tylko Championa autentyki , 48 i nizej..

 

Czasem jakis adidasa 40 sa takie male , ja teraz S.Nasha zamowilem 40 Autentyk Adidasa to dlugosc ma jakos 84..

 

Napewno te oldschoolowe jersey Autenyki sa mniejsze niz te nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

 

Wiesz co, źle napisałem, że "maksymalnie". Bardziej pasowałoby określenie optymalnie:) Zmierzyłem po prostu moją koszulę meczową. Jeśli koszula będzie odrobinę większa myślę, że nie będzie problemu, zwłaszcza jak to będzie autentyk I3:D

 

Znasz jakieś inne strony oprócz ebay i allegro gdzie można kupić jakieś autentyki? Nie masz przypadkiem w swojej kolekcji autentyka I3 do opchnięcia ewentualnie? Jestem w stanie zapłacić sporo jeśli tylko koszula będzie dobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.