Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nurtuje mnie jedna kwestia. Jak ma się sprawa, gdybym chciał dorwać koszulkę Thorntona z SAC, Nicka Younga czy jakiegoś rookie - np. Lillarda? Gracza, który nie jest aż tak poddany komercji. Da radę gdzieś wyciągnąć? Ebay? Bo na allegro nie spotyka się zbyt często/dużo "nie-allstarów". I jak ma się to z ceną, gdyby miał być to swingman lub klasy wyżej?

Lillard teraz najtańszy za czasu rookie, niż później? Z drugiej strony może być teraz mimo wszystko chodliwy. Spotykacie takie jerseye?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nurtuje mnie jedna kwestia. Jak ma się sprawa, gdybym chciał dorwać koszulkę Thorntona z SAC, Nicka Younga czy jakiegoś rookie - np. Lillarda? Gracza, który nie jest aż tak poddany komercji. Da radę gdzieś wyciągnąć? Ebay? Bo na allegro nie spotyka się zbyt często/dużo "nie-allstarów". I jak ma się to z ceną, gdyby miał być to swingman lub klasy wyżej?

Lillard teraz najtańszy za czasu rookie, niż później? Z drugiej strony może być teraz mimo wszystko chodliwy. Spotykacie takie jerseye?

Na allegro, ebayach ciężko dostać - czasami ktoś sprzedaje ale raczej nie czekaj bo się nie do czekasz.

Na nbastore możesz kupić każdego zawodnika, cena np swingmana ok 10-20$ droższe od tych popularnych zawodników. Masz tutaj linka żeby zobaczyć jak to wygląda:

http://store.nba.com/product/index.jsp?productId=4405342&cp=2806546.2806546&lmdn=Jersey+Type

Co do Lillarda to raczej później może być tańszy jak sobie renomę wyrobi.

Na razie tylko tak:

Replica : http://store.nba.com/product/index.jsp?productId=4055671

Swingman : http://store.nba.com/product/index.jsp?productId=12246826

Jeśli gdzieś znajdziesz na allegro/ebay to tylko od kogoś kto kupił właśnie w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/330849692108?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

 

Panowie powiecie mi czemu na metce w tej Jersey jest rok 2003-2004, gdzie wiadomo że Stockton skończył karierę w roczniku 2002-2003

Jersey jest zrobione idealnie czyżby to jakiś błąd ludzki?

I czy Jersey Utah Jazz z tego okresu były wydawane przez reebok-a?

Bo jeszcze w sezonie 2001-2002 Jersey Jazz były robione przez Champion-a.

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak wiesz, ze parki

to w ogole po co pytasz:)

Pytam po to, ponieważ może się okazać, że za którymś razem wystawi on coś normalnego. Mnie za bardzo nie wygląda to na fake, materiał taki sam jak na moich spodenkach swingmanach kupionych w Londynie w Foot Locker, więc dlatego pytam żeby mieć 100% pewności.

Edytowane przez prycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 mam pytanie a propos rozmiarowi spodenek z danych firm bo masz oba, porównaj mi proszę rozmiar 44 z nike i championa bo masz z nike chociażby bulls białe a z championa chociażby lakers żółte, interesują mnie konkretne wymiary bo niby rozmiar ten sam czyli 44 a przypuszczam że się różnią, bardzo mi zależy bo rozmyślam zakup spodni championa rozmiar 38 albo 40, mam spodenki nike 42 i te 42 jest dla mnie w sam raz, i jeżeli champion ma zbliżoną rozmiar do nike to biorę spodnie 40 a jeśli ma rozmiar większy to biorę 38, Rodman nosił spodnie w bulls-ach 38.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.