Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

eazyonee pytałem o tę koszulkę wcześniej i to jest OG, jednak bliżej temu do swingmana niż autentyka, ale ta koszulka ma jedną wadę, gdyż Lakers w czymś takim nigdy nie grali. Gdyby tak było to bym za taką kasę od razu ją kupił. Jest to po prostu taka wariacja retro we współpracy Championa i Hardwood Classics przynajmniej tak mi kiedyś bb2 opowiadał, o ile niczego nie pomieszałem. Osobiście uważam, że takie wariacje niemeczowe nie mają żadnej wartości.

Dzieki wielkie za odpowiedz. Wlasnie nigdy nie widzialem tego kroju jerseya w zółtym kolorze.. i nazwisko taka malutnka czcionką .

 

 

 

 

Witam wszystkich. Co sądzicie o tej koszulce duncana? OG? http://allegro.pl/adidas-san-antonio-spurs-nba-21-duncan-swingman-m-i2836387338.html

 

Og , 1-2 storny wczesniej kolega wrzocil linki z tymi koszulkami ze ma na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nex zauważ że jest napisane w pierwszym, nad wymiarem "inches across chest" a w drugim "inches around the chest" oznacza to tyle że w pierwszym przypadku jest podana szerokość a w drugim obwód klatki piersiowej. W gruncie rzeczy są to praktycznie te same wymiary tylko inaczej podane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nas widziałem, że jedno jest around a drugie across ale moim zdaniem around powinno być 2x szerokość a tu ni jak tak nie wychodzi. Rozmiar L w jednym jest 22inh to around powinno być 44 a tam 44 jest w rozmiarze M. Jeżeli to wynika z błędnych pomiarów to który swingman rev30 lepiej będzie dopowiadała szerokości ok. 55-57 cm M czy L ?

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex M to ok 55 cm a L ok 58 cm, więc ciężko jest mi tutaj jednoznacznie wskazać zwycięsce. Jak lubisz przylegające jerseye to bierz M a jak luźne to L. Ew możesz podać swoje gabaryty to może ktoś o podobnych, trochę konkretniej ci doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji mojego pierwszego postu na forum, chciałbym się przywitać. Jestem Sławek i pozdrawiam wszystkich forumowiczów:smile:

A teraz sedno sprawy - chętnie odkupię swingman'a Rajon'a Rondo w barwach AWAY, bądź też ALTERNATE. Rozmiar S lub M. Stan - używana, ale nie zniszczona. Ostatecznie może być jakaś inna firma, niż Adidas. Zależy mi na przystępnej cenie. Wczoraj na allegro miałem licytować swingman'a Garnett'a, ale wolałem czekać na koszulkę Rajon'a i poszła za 80zł - ja mogę dać trochę więcej. Mam nadzieję, że znajdzie się chętny na sprzedaż:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/Ray-Allen-Miami-Heat-34-Rev30-Swingman-basketball-Jersey-Black-/251195906523?pt=AU_Basketball_Sporting_Equipment&hash=item3a7c7159db#ht_2054wt_1397 og? Zerknijcie też na reszte jego asortymentu, gość ma dużo ciekawych koszulek w niskich cenach. Dziwnie to wszystko wygląda ale pewności nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.