Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

to nie koszulka, ale nie wiem za bardzo gdzie wrzucic :)

jakby ktos byl zainteresowany, to mam pilke z wytloczona koszulka nowitzkiego i nadrukowanym napisem "mistrzostwa europy 2009, warszawa 7-9 wrzesien 2009"

 

cos takiego:

 

http://www.ballhandel.de/media/images/nowitzki_blau_gruen_weiss-medium.jpg

http://blog-imgs-35.fc2.com/p/l/a/playersbasketball/7-3-08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://catalog.greyflannelauctions.com/LotDetail.aspx?lotid=29466&searchby=3&searchvalue=pistons&page=0&sortby=0&displayby=2&lotsperpage=50&category=1&seo=1993-94-Dennis-Rodman-Detroit-Pistons-Game-Used-Home-Jersey-(Great-Provenance)

 

Ktoś mi wytłumaczy skąd taki rażący błąd w metce na tej koszulce bo koszulka jest jak najbardziej OG nawet może być to game used a metka ma rok 1993/1994 a jak wiadomo w tym sezonie Dennis grał już w barwach Spurs, jak i w metce w wielkości bo w sezonie 93/94 nosił Jersey w wielkości 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakis zaufanych sprzedawcow na ebayu poza fullmoonjerseys? On ma sporo aukcji a licytowanie moze potrwac a mnie zalezy na czasie troche.

 

I jeszcze jedno - macie moze rozeznanie w tych rozmiarach? Normalnie wzialbym XL ale wedlug tabeli wychodzi ze powinienem miec w klatce 130cm. Mam ok.117 wiec nawet ich L bedzie na mnie za duza troche. Bez sensu. Brat ma 110 - wiec dla niego M? Normalnie ciuchy nosi XL. Masakra z tym jest jakas.

 

Kiedys kupilem T-shirty z mistrzostw LAL 2009 (XL) i 2010 (M) - jedna byla o wieeeele za duza, druga za mala. Ale to byly T-shirty wiec nie wiem jakie to ma przelozenie.

Edytowane przez ToTylkoJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Kurcze czytalem w tym temacie ze jakis koles kupuje M a ma ok 185/85kg wiec troche mnie to zmylilo. Poza tym T-Shirt ze stanow XL byl na mnie jak worek. Jest moze ktos kto ma podobne gabaryty do tych opisanych przeze mnie i kupil juz jakas koszulke meczowa?

Ciekawe kto nosi 4XL lub 5XL ? 220cm/140kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Kurcze czytalem w tym temacie ze jakis koles kupuje M a ma ok 185/85kg wiec troche mnie to zmylilo. Poza tym T-Shirt ze stanow XL byl na mnie jak worek. Jest moze ktos kto ma podobne gabaryty do tych opisanych przeze mnie i kupil juz jakas koszulke meczowa?

Ciekawe kto nosi 4XL lub 5XL ? 220cm/140kg?

Kolego gabaryty masz jak ja więc mogę doradzić, jeśli lubisz obcisłe rzeczy to kupuj rozmiar 46 on przekłada się na L-XL a jeśli lubisz luźne rzeczy to kupuj rozmiar 52 ten się przekłada na XXL, najbardziej bezpieczne dla ciebie będzie 48 bądź 50 to jest takie dobre XL.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee pytałem o tę koszulkę wcześniej i to jest OG, jednak bliżej temu do swingmana niż autentyka, ale ta koszulka ma jedną wadę, gdyż Lakers w czymś takim nigdy nie grali. Gdyby tak było to bym za taką kasę od razu ją kupił. Jest to po prostu taka wariacja retro we współpracy Championa i Hardwood Classics przynajmniej tak mi kiedyś bb2 opowiadał, o ile niczego nie pomieszałem. Osobiście uważam, że takie wariacje niemeczowe nie mają żadnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.