Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Shiiiit :D , faktycznie ponioslo tych licytujacych .. za ta cene to 4 takie mozna kupic :D

 

 

Mysle ze jak dla fana Duncana jak najbardziej do kolekcji :)

to samo dla milosnika knicks i Sprewella , napewno żadszy okaz niz Duncan .. ogulnie koles ma fajne te hardwoody .

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą @Nas: nie mógłbyś w podpisie ustawić tego url-a do tematu ze sprzedawcami jako klikowalnego linka zamiast

? Będzie łatwiejszy dostęp, a przy okazji Twoja sygnatura nie będzie aż tak rozszerzać forum.

@Richard nie wiem jak ustawić żeby link był "klikany", już wcześniej chciałem tak zrobić. Za każdym razem jak próbuje użyć komendy [url] wyświetla mi że "BB code url nie jest dozwolone". Zmieniłem teraz na [html] ale nie ma jakiejś specjalnie widocznej różnicy. Mogę co najwyżej dać to jako zwykły tekst jak ma być krótko

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nba-komplet-adidas-lakers-kobe-bryant-rozmiar-xl-i2816431820.html kobe autentyk wogóle to og jest ?

I jeszcze jak wyszło z tym wade'm bb2 mówił że to prawdopodobnie fake ale musze miec potwierdzenie http://allegro.pl/adidas-miami-heat-nba-wade-jersey-i2817436036.html tu link do wade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wade już był omawiany o ile się nie mylę. Wygląda kaprawo, trójka z tyłu jest podniszczona. Ja bym nie brał.

 

Jeśli chodzi o Duncana: wyszła seria takich treningowych koszulek firmowanych nazwiskami graczy (Garnett, Gasol i kilku innych). Z kolekcjonerskiego punktu widzenia nie mają one raczej wzięcia. Ale jak ktoś lubi danego zawodnika to czemu nie?

 

W kwestii Sprewella od Majestica - tu jest ciekawa sprawa, bo wygląda nieźle, choć Majestic nigdy oficjalnych jersey'ów nie robił (tych dla zawodników NBA). Tutaj prestiżu dodaje nieco HWC. Aczkolwiek w ogólnym rozrachunku to chyba trochę jak ze Spaldingiem - jersey może og, ale nieco boczny nurt jeśli chodzi o koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze prośbę czy ktoś ma koszulkę minnesoty beasleya albo love'a wiem że ktoś z forum go kiedyś miał pisac mi na Priv

Zrobiłem update na picasie ten niebieski dallas na sprzedaż jest na mnie za wielki zainteresowani pisać w grę wchodzi również wymiana

Edytowane przez DallasChampions99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.