Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Jones to europejski autentyk (choć ja wolę go nazywać swingmanem, bo wykonaniem bliżej mu do niego). Jest wyszywany, ale jakość tego wyszycia sporo odbiega od standardów amerykańskich autentyków. Mam taki jersey, tyle że Dr. J-a.

Potwierdzam, europejskie "autentyki" są naprawdę mocno przeciętne. Miałem takiego Shaqa z Miami floridians i nie zrobił on na mnie wrażenia.

 

http://www.ebay.com/itm/Size-S-Michael-Jordan-23-NBA-Chicago-Bulls-Classics-Black-Pinstripe-Jersey-/121021627176?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item1c2d737b28 fake ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

To moj Stackhouse. Troche zle te wymiary podalem bo liczylem od kolnierzyka, zamiast od ramion. Bede musial to w aukcji jeszcze edytowac.

 

Co do oryginalnosci to dostalem go ze stanów z dobrego zrodla. Kiedys chyba nawet pisales (BB2) przy dokladniejszych fotach ze to OG.

 

Dzisiaj zaktualizuje te wymiary dla wszystkich zainteresowanych.

Edytowane przez Fartman86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

To moj Stackhouse. Troche zle te wymiary podalem bo liczylem od kolnierzyka, zamiast od ramion. Bede musial to w aukcji jeszcze edytowac.

 

Co do oryginalnosci to dostalem go ze stanów z dobrego zrodla. Kiedys chyba nawet pisales (BB2) przy dokladniejszych fotach ze to OG.

 

Dzisiaj zaktualizuje te wymiary dla wszystkich zainteresowanych.

Dodaj też dokładniejsze fotki abyśmy mogli określić czy to og czy fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli fartman to og

ma bardzo dobre zrodla:)

 

fotka metki w zupelnosci wystarczy.

 

co do spodenek, przejrzyjcie aukcje fullmoona ma sporo oryginalnych rev30 spodenek w bardzo niskich cenach

 

looknijsice jeszcze na aukcje tego goscia

http://www.ebay.com/itm/330823989383?var=540107712809&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

blank rev30 za baardzo niska cene

w pl mozna zrobic wlasne nazwisko i imie i ma sie faajny jersey:) ale looknijcie na inne jego aukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas widziałeś tą aukcje z tematów które podejmujesz wnioskuje że interesujesz się miedzy innymi Philadelphia 76ers może zaciekawia ciebie te spodenki.

Dobry wniosek, chociaż głównie jeżeli chodzi o Sixersów interesuje mnie Iverson. Niezła aukcja, dzięki za pamięć. Wie ktoś może jakie wymiary mają takie spodenki?

 

looknijsice jeszcze na aukcje tego goscia

http://www.ebay.com/itm/330823989383?var=540107712809&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

blank rev30 za baardzo niska cene

w pl mozna zrobic wlasne nazwisko i imie i ma sie faajny jersey:) ale looknijcie na inne jego aukcje

bb gdzie można dostać litery i numery pasujące do takiego typu koszulek? Już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym żeby kupić "pustą" koszulkę i wyszyć numer/nazwisko gracza bo całość wychodzi znacznie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o litery raczej ciezko. najpredzej trzeba znalezc w necie podobna czcionke i zrobic w jakiejs solidnej drukarni naklejane napisy/numery.

mozna tez poszukac oficjalna tkalnie charlotte bobcats

 

gdzies ostatnio udalo mi sie znalezc gosci z sonics i lakers.

z bobcats tez pewnie gdzies sa, moze oni by ci odprzedali numery/napisy

 

swingman wade'a raczej fejk. bardzo krzywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o litery raczej ciezko. najpredzej trzeba znalezc w necie podobna czcionke i zrobic w jakiejs solidnej drukarni naklejane napisy/numery.

mozna tez poszukac oficjalna tkalnie charlotte bobcats

 

gdzies ostatnio udalo mi sie znalezc gosci z sonics i lakers.

z bobcats tez pewnie gdzies sa, moze oni by ci odprzedali numery/napisy

 

swingman wade'a raczej fejk. bardzo krzywy

Mozna tez znalezc na necie 'style guide' do brandingu danego klubu. Stamtad mozna dokladny kroj pisma ogarnac i wydrukowac. Nawet gdzies mialem Bobcats u siebie jesli dobrze pamietam. Sprawdze to.

 

a wlasnie BB2, narazie ruchu nie widze a moze ciebie zainteresuje -> http://allegro.pl/koszulka-z-autografem-jordana-farmara-nba-lakers-i2804131595.html co prawda nie nie mam COA do niego, ale jest prosto z Wasserman Media Group wiec legit.

Edytowane przez Fartman86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o litery raczej ciezko. najpredzej trzeba znalezc w necie podobna czcionke i zrobic w jakiejs solidnej drukarni naklejane napisy/numery.

mozna tez poszukac oficjalna tkalnie charlotte bobcats

 

gdzies ostatnio udalo mi sie znalezc gosci z sonics i lakers.

z bobcats tez pewnie gdzies sa, moze oni by ci odprzedali numery/napisy

Dzięki za odp. Akurat nie chodziło mi tylko o Bobcats (chociaż chętnie zrobiłbym jersey Bena Gordona) ale o litery w ogóle. Gdyby udało ci się zadziałać coś z goścciami od Lakerów to daj znać, będę zainteresowany

 

Mozna tez znalezc na necie 'style guide' do brandingu danego klubu. Stamtad mozna dokladny kroj pisma ogarnac i wydrukowac. Nawet gdzies mialem Bobcats u siebie jesli dobrze pamietam. Sprawdze to.

Fart możesz mi powiedzieć gdzie konkretnie można znaleźć krój numerów/liter ? I później wydrukować i do krawca? Nie do końca rozumiem na czym to polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Akurat nie chodziło mi tylko o Bobcats (chociaż chętnie zrobiłbym jersey Bena Gordona) ale o litery w ogóle. Gdyby udało ci się zadziałać coś z goścciami od Lakerów to daj znać, będę zainteresowany

 

 

 

Fart możesz mi powiedzieć gdzie konkretnie można znaleźć krój numerów/liter ? I później wydrukować i do krawca? Nie do końca rozumiem na czym to polega

Tak, o to mi wlasnie chodzilo. Ogarniasz jakim krojem jest napisane dokladnie wszystko na ich koszulkach. Kupujesz go albo sciagasz (w zaleznosci co to za kroj) i poprostu zamawiasz literki/cyferki. Niestety ale w tym brand identity ktory mam na dysku nie ma opisu fontu.

 

Mozesz sprobowac uzyc http://www.whatthefont.com wrzucajac dobre zdjecie i strona ci rozpozna co to za font. I wtedy bedziesz mogl go kupic/sciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.