Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

1 - http://www.ebay.pl/itm/Deron-Williams-Brooklyn-Nets-NBA-jersey-size-Large-white-swingman-rev30-/160921690333?pt=US_Mens_Athleticwear&hash=item2577ae20dd

2 - http://www.ebay.pl/itm/Joe-Johnson-Brooklyn-Nets-Revolution-30-Swingman-White-Jersey-L-2013-NEW-/251183583095?pt=AU_Basketball_Sporting_Equipment&hash=item3a7bb54f77

3 - http://www.ebay.pl/itm/Brooklyn-Nets-Deron-Williams-Revlution-30-Swingman-Jersey-White-/251183881319?pt=AU_Basketball_Sporting_Equipment&hash=item3a7bb9dc67

Według mnie wątpliwy jest Johnson ponieważ nie masz dokładnych zdjęć

reszta og ale mogę się mylić wg mnie wszystko jest dobrze w tych Wiliamsach ale może starsi się wypowiedzą?

Mam jeszcze pytanko jak rozpoznać gorszą jakościowo bawełnę albo inny materiał?

http://allegro.pl/adidas-swingman-xl-nets-5-kidd-2-length-oryginal-i2778563971.html masz tu tylko jeszcze ze starych netsów czy og to nwm

Edytowane przez DallasChampions99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję założenia nowego tematu pt nasze zbiory albo nasza kolekcja jersey'i z nba fajnie by to wyglądało każdy zapodał by fotki a potem uzupełniał kolekcję poprostu jak się wam podoba ten pomysł? Jeżeli nie to usuńcie tego posta.

jestem jak najbardziej za : ) tez o tym myslalem !

Niech all starsy i Legendy sie wypowiedza w tej sprawie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/NEU-Nike-Authentic-Dennis-Rodman-Gr-SZ-48-XL-NBA-Trikot-Jersey-Basketball-SPURS-/320991702621?pt=Sport_Alle_Sportbekleidung&hash=item4abc98ae5d

Panowie Legend :-) powiedźcie co to za rodzaj koszulki?

Cena jak dla mnie zaporowa nawet za meczową Bulls czarną w paski dałem mniej ale interesuje mnie wasza opinia co to za rodzaj koszulki przecież Rodman grał w Spurs jak jeszcze mieli z Championem podpisaną umowę a ta koszulka jest z firmy nike i jeśli to OG choć widzę dwie podstawowe różnice z meczową Robaka ze Spurs czemu facet taką cenę sobie narzucił od ponad roku jestem na Ebayu i ona ciągle nie może znaleźć nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzana ta metka bardzo koslawie podszyta heh..

 

moze sam podszyl sobie z innego jerseyaja ;)

 

http://www.ebay.com/itm/RARE-Authentic-Michael-Jordan-1992-Dreamteam-Mitchell-Ness-Champion-Jersey-NWT-/170938978984?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item27ccc1d2a8

 

nie rozumiem tej metki , M&N , z metka Champion , i podszyte takim srebrnym szitem , co maja fejki...

 

czy to normalne ? czy okropny fake ?

 

mam osobiscie jordana takiego championa w tym samym rozmiarze , ale wyglada zupelnie inaczej...

 

z gory dzieki za info.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fake

jerseye z barcelony po 1 primo nie byly wyszywane

byly wyklejane

po 2 primo, ultimo

nie powinno byc zadnej metki m&n

po 3 metki championa powinny byc rozdzielone (a jest chyba 1)

no i zla czcionka jest nazwisko, nie "J" nie powinno miec daszku

 

ktostam pytal o jerseye netsow

nie podejme sie oceny. jerseye sa proste, wiec latwo je podrobic, nie maja papierowych metek (po za 1) nie wiedac naklejek itd. nie widzialem ani fejkow ani og, wiec ciezko powiedziec. poszperajcie po chinczykach, podejrzyjcie ich podrobki nets i porownajcie.

 

byq jersey robaka to zwykly autentyk. gosc upadl na glowe chcac taka cene.

wkrotce m&n powinien wydac nowe jerseye m.in. rodmana z lakers, niestety beda slabo odzwierciedlaly tamte:( inne materialy itd, za to bedzie ponownie duza obnizka na black friday

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o galerie jersey'ów - kilku z nas posiada już takowe. Ja prowadzę swoją głównie dla ewidencji tego co mam i żeby móc coś komuś pokazać w dowolnej chwili. Nie robię raczej na pokaz, bo to prosiłoby się o jakieś niezłe zdjęcia, a na to nie bardzo mam czas. Niemniej jednak kilka osób mnie prosiło o link, więc podsyłałem.

 

W kwestii jersey'ów Nets Rev30, jak również ogólnie Rev30. Myk jest taki, że ogólnie bardzo ciężko rozpoznać og od fake'ów. Dlatego ja jak przeglądam aukcje i widzę, że nowiutki jersey (w końcu Brooklyn Nets są dopiero od tego sezonu) kosztuje 30-50% mniej, to od razu jestem podejrzliwy. Stąd nawet bez specjalnego reaserchu obstawiam, że to lipa.

 

@ryba: Rodman fake, Kobe - spojrz na kolorystykę, krój, logo NBA (wtf?), metki i porównaj z tym co jest w nbastore chociażby. Bywaja czasem różne dziwne wersje jersey'ów, ale bez przesady :)

 

EDIT: aa i jeszcze jedno. Przychylam się do prośby, aby nie zgadywać czy dany jersey to og czy fake. Nie róbmy zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z wystawieniem naszych kolekcji dosyć ciekawy.

Potwierdzam richie udostępnia chętnym link do swojej kolekcji, ryba83 ostatnio zamieszczał zdjęcia swoich jeresey rodmana na forum, bb2 (chyba miałby największy kłopot, bo chyba nie prowadzi takiej strony, a zrobić zdjęcia wszystkiego co ma i zamieszczenie na stronie zajęłoby mu chyba cały dzień), ja też kiedyś zamieszczałem link do mojej kolekcji, nie wiem co z innymi. Jak duże kolekcje mają matek, eazyonee, kolejorz i cała reszta oraz czy prowadzą coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem pare linkow do fotek moich koszulek w temacie dot. kolekcji.

temat ciekawy, jestem za. najlepiej, zeby kazdy updateowal swoje posty i dorzucal w nim swoje zdobycze,

wtedy nie rozrosnie sie do 100 stron i bedzie latwiej ogarnac.

 

tu zajmijmy sie podrobkami, fajnei by bylo, gdyby modzi zmodyfikowali troche tytul tematu.

mamba out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o galerie jersey'ów - kilku z nas posiada już takowe. Ja prowadzę swoją głównie dla ewidencji tego co mam i żeby móc coś komuś pokazać w dowolnej chwili. Nie robię raczej na pokaz, bo to prosiłoby się o jakieś niezłe zdjęcia, a na to nie bardzo mam czas. Niemniej jednak kilka osób mnie prosiło o link, więc podsyłałem.

 

W kwestii jersey'ów Nets Rev30, jak również ogólnie Rev30. Myk jest taki, że ogólnie bardzo ciężko rozpoznać og od fake'ów. Dlatego ja jak przeglądam aukcje i widzę, że nowiutki jersey (w końcu Brooklyn Nets są dopiero od tego sezonu) kosztuje 30-50% mniej, to od razu jestem podejrzliwy. Stąd nawet bez specjalnego reaserchu obstawiam, że to lipa.

 

@ryba: Rodman fake, Kobe - spojrz na kolorystykę, krój, logo NBA (wtf?), metki i porównaj z tym co jest w nbastore chociażby. Bywaja czasem różne dziwne wersje jersey'ów, ale bez przesady :)

 

EDIT: aa i jeszcze jedno. Przychylam się do prośby, aby nie zgadywać czy dany jersey to og czy fake. Nie róbmy zamieszania.

 

 

Aktualnie mam cos kolo 15 jerseyow , ale czesc na sprzedaz leci :)

 

Richie mozesz zucic linkiem chetnie obejrze : )

 

Jest juz ten temat z kolekcjiami jerseyow ? bo nie moge znalesc

 

moze zrobic tak wlasnie ze kazdy da swoj post z kosztulkami i bedzie edytowal , ale zeby efektownie ten post wygladal to fotki wklejac w post , a nie linki . co o tym myslicie ? cala koszulke z przodu i z tylu naprzyklad fajnie by to wygladalo : )

 

Dzieki badboyz za info tak myslalem ze fake.. ja mam wlasnie z metka podwojna ale nie jestem pewien co do literki J , jak wruce z pracy to zobacze dokladnie bo nie przywiazywalem do tego uwagi za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić tak, każdy umieści zdjecia na jakimś: /picasaweb.google.com tak jak zrobił richie

i umieści linka do swojej galerii i tam będzie sobie doklejał i zmieniał zdjęcia i uaktualniał galerie. W pierwszym poście, założyciel może edytować i umieścić:

 

richie - link do /picasaweb.google.com

bb2 - link do /picasaweb.google.com

damianoitaliano - link do /picasaweb.google.com

 

Wtedy nie będzie bałaganu i wszystko będzie na samym początku tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.