Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

1. Niech pokaże paragon zakupu.

2. Gratuluje propozycji kupna fake'a...

1. Nie odpisuje mi po wiadomości, że mogę udowodnić nieoryginalność koszulki i pytaniu czy życzy sobie poznać opinię ekspertów... Dlatego na tym mailu skończyła się nasza konwersacja.

2. Kto powiedział, że chcę ją kupić? Kiedyś kupiłem nieświadomie fake'a w Anglii i już nie powtórzę tego wyczynu... teraz służy mi do koszenia trawy i innych przydomowych zajęć :) Nie będę go wciskał innym, nieświadomym, ludziom. Sam ją dobijam. Gdy nie mam pewności co do koszulki znalezionej na jakiejś aukcji, zawsze piszę to tutaj. Podrobione omijam szerokim łukiem. Na allegro często piszę prowokacje tego typu do osób sprzedających podróbki i na tym się kończy. Jestem ciekawy odpowiedzi takich ludzi (niektóre są bardzo interesujące, jak ta wyżej) i czy chociaż są świadomi tego, że wciskają ludziom gówno.

 

Jeśli ktoś ma ochotę to może niech sprawdzi tego użytkownika i też napisze wiadomość o treści "Moja propozycja to, ze względu na to że sprzedawana koszulka nie jest oryginalna, 30 zł", zobaczymy czy i co odpisze :D

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ostatnio gosciowi napisalem , bo mial lebrona i jordana po 300 pln od sztuki straszne fake'i i napisalem mu to grzecznie ze to nie orginal zeby zmienil w aukcji zeby nie wporwadzal ludzi w blad itp. to zaczal mnie obrazac i wywyzszac sie.. zal mi takich ludzi .

 

Osobiscie mam kilka fakeow na allegro i jak ktos sie zapyta czy to orginal , to pisze ze nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wiem co w tym złego jak mam chwil czasu

To zależy co chcesz osiągnąć. Jak Twoim celem jest człowieka wkurwić - spoko. Jeśli wolisz go uświadomić, lepiej jest po prostu go poinformować i przedstawić dowody.

 

@eazy: to się często zdarza, ale niekiedy udaje się ludzi przekonać. Oczywiście z takimi jak Park1 czy fabrolo nie ma co rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazyonee co do tego Iversona to myślałem że jest taki : http://www.ebay.com/itm/ALLEN-IVERSON-3-Authentic-Reebok-Stitched-Red-White-Blue-Football-Jersey-XL-/140856138113?pt=US_Football_Fan_Shop&hash=item20cbae1981 , nie wiedzieć czemu akurat na ten (tylko że w małym rozmiarze) bym się skusił

 

Nie no inny inny , a ten z twojego linku to nie jest taki w jakim Iverson gral w football ? Takiego bym chetnbie przytulil :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz osiągnąć. Jak Twoim celem jest człowieka wkurwić - spoko. Jeśli wolisz go uświadomić, lepiej jest po prostu go poinformować i przedstawić dowody.

chodzi o to że bardzo często, gdy chcę przejść do wytłumaczenia delikwentowi dlaczego jego koszulka to fake i ewentualnie skierować go tutaj, trafiam na czarną listę - jak w przypadku cytowanego przeze mnie maila. choć przyznam że tutaj pojechałem od razu ostro z tą propozycją ceny :D najczęściej pytam czy sprzedający zdaje sobie sprawę, że wciska kupującym kit... i zostaję np. wyzwany mailowo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no inny inny , a ten z twojego linku to nie jest taki w jakim Iverson gral w football ? Takiego bym chetnbie przytulil :}

Niestety nie, w football grał z numerem 10 ale jako że to była drużyna szkolna to nie mieli ani nazwisk na plecach, ani jakiegoś specjalnie fajnego wzoru koszulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie raczej porządkujące system kupowania niż merytoryke ale co tam...

 

wiem, że nie istnieje uniwersalny klucz co do zakupu koszulek, bo graczy cała masa, rodzajów i czasów także ale może jeszcze raz poproszę o pogrupowanie koszulek i ich parametrów cenowych:

 

Mamy w zalezności od jakości i rodzaju różne ceny i może wpiszcie swoje typy i poziomy cenowe ( uśrednione)...

 

 

przykładowo ale poprawcie mnie:

 

replica - zauwazyłem od 20-50$ rozmiary różne

swingmany - 35-100$- jw

autentyk - od 150$-jw

meczówki - 250$- w górę - rozmiar oryginalny danego gracza.....

 

czy taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce namieszac ale:

 

replica - 0-50$ rozmiary champion 40-52, europejski champion s-xxl, adidas,rbk - s-4xl,

swingmany - 35-100$- jw, nike, rbk, adidas rozmiary s+2 - 4xl+2

autentyk - od 100$- rozmiary champion, nike, adidas, reebok 36-60, adidas od 2010 s+2-5xl+2

meczówki - 250$- w górę - rozmiar oryginalny danego gracza.....

 

ceny podales sklepowe, czy takie jakie sa na aukcjach? ale przyjmijmy, ze tak to mniej wiecej wyglada.

przy czym autentyki oryginalne mozna kupic nawet za 20-30 dolarow nowki z metkami, szczegolnie stare

a meczowki mozna dorwac nawet ponizej 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie sa to sety zrobione z koszulek czystych

czyli klub dostaje powiedzmy tysiac koszulek

to sa koszulki w roznych rozmiarach 40-48 itd, roznie przedluzane

z tego 1000, 800 zostaje na koszulki obecnych graczy a reszta dla graczy, ktorzy moga dolaczyc do zespolu w trakcie rozgrywek, z tym, ze te koszulki nie maja naszytej drugiej metki z sezonem, ta naszywana jest pozniej

 

z tych 200 zostanie wykorzystanych np 100 i pozostaje 100 czystych, gdzie klub/krawiec mogl naszyc nazwisko i numery

 

druga opcja to taka, ze byc moze zanim nba powiadomila wszysktie kluby, te zdarzyly juz wyprodukowac partie z normalnymi logosami

 

wiem, ze na ebayu od insidera lakersow, byla koszulka rona artesta z metka z sezonu 2006/07

jak sie okazalo byla to koszulka na konferencje prasowa, na ktorej przedstawiono rona

klub musial mu zrobic koszulke, wiec znaleziono jego rozmiar z takich czystych koszulek, naszyto numer i nazwisko i poszla na konfe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozmiar 2xl +4 cholernie duzy

i raczej powinno byc jakies nazwisko...:)

bo takiego rozmiaru w sklepie nie mozna bylo kupic. chyba, ze to pochodzi od szatniarza, ktory mial dostep do takich bez nzwiska, te naszywano na czyste bluzy przed sezonem albo gdy kogos podpisano...

http://jerseye.bloog.pl/id,328916058,title,KOBE-BRYANT-LAKERS-WARM-UP-JACKET-AWAY-199899,index.html

http://catalog.greyflannelauctions.com/LotImages/28/6016A_lg.jpeg

bb2 bluza jednak jest bez nazwiska ale i tak jest piękna,

teraz czekam jeszcze na warm up nakładanego przez głowę też sezonu 98-99 żółta,

link gdzie znajdziesz parę zdjęć tej bluzy jak i innych mych gadżetów związanych z Robakiem.

http://tinypic.pl/users/byq91/661/Rodman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn u!

laaadna kolekcja, czarny w paski bulls chyba najcenniejszy, co?:) to moze byc meczowka?

szacunek!

bialy bulls tez swietny, tylko szkoda ze "tylko" pro cut ale swietna kolekcja, serio!

Czarny w paski jest taka szansa że to meczówka ale w 100% tego nigdy się nie dowiem a biała pro-kacik ale także jestem z niej dumny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Og , mialem takiego Wade :P

 

a tak na marginesie to licytuje te TMAC'a :P

 

A co powiecie o tym Bryancie ? bo na dole na metce ma "auttentyk" http://s6.ifotos.pl/img/SL375847J_xxpnsrx.JPG

 

file://localhost/C:/Users/EAZYONE~/Desktop/metka.png - fotka metki

 

Ale sa tez takie z flaga USA a nie z usabasketball , to jakas edycja czy cos to jest ?

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.