Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Eazyonee wszystko to fake. Pierwsza ma złą dolną metką (powinna być jeszcze metka Hardwood classic), druga ma kartonową metką adidasa no i sam sklep. Jordan to samo, nike robiło chyba takie tylko w kolekcji flight to raz (choć pewien nie jestem), dwa sam sklep to chiński market z podróbami.

 

Fake i to ogromny.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazyonee wszystko to fake. Pierwsza ma złą dolną metką (powinna być jeszcze metka Hardwood classic), druga ma kartonową metką adidasa no i sam sklep. Jordan to samo, nike robiło chyba takie tylko w kolekcji flight to raz (choć pewien nie jestem), dwa sam sklep to chiński market z podróbami.

 

 

 

Fake i to ogromny.

 

Okej , dzieki za info Pepis ! , a powiedz czy te all starsy jordana reeboka sa jakies orginaly ? jak tak to pokaz jakas fote

 

chodzi mi czy reebok wypuscil serie z tego roku all stars .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym melo? http://allegro.pl/show_item.php?item=2698677839

 

Prosiłem o dokładniejsze foty, to gość odpisał że nie ma lepszego aparatu :)

Wygląda dziwnie, dolna metka powinna być trochę niżej no i cały jersey powinien być chyba wizualnie większy skoro to no niby 48 dodajmy do tego mistrzowskie tłumaczenie sprzedającego na temat zdjęć i wyjdzie nam że to fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obserwoje to od kilku dni i zamiezam licytowac : )

 

 

Co do Bryanta powyzej , jak dla mnie Og swingman..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mi nie zależy, bo to nie jest żadna zawodnicza koszulka, tylko zwykły ciuch pod kolekcje nba od startera, ja myślałem, ze to coś w czym grali zawodnicy, ale jednak nie. :-)

 

Spoczko , Udalo mi sie za 21,50 wylicytowac : )

 

a ten jordan og autentyk ? ? http://allegro.pl/jordan-23-chicago-bulls-lakers-rodman-james-usa-i2703095253.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dużo takich koszulek Jordana z naszywką 8433 czy jakoś tak. Czemu ta nie ma?

to jest 8103 i to jest seria nike jordan flight osobiscie mam taki jersey chicago jak ten autentyk tyle ze z tej seri flight. http://allegro.pl/michael-jordan-bulls-nike-nba-koszulka-chi1207-3xl-i2662416225.html

 

i wydaje mi sie ze autentyk nie powinien tego miec bo autentyk to autentyk :)

 

 

edytuj posty zamiast dawać jeden pod drugim co trzy minuty

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe powiedziałbym że koszulka NOH to org. rozmiar 52 powinien być chyba ciut inną czcionką napisany.

Choć mogę się mylić.

 

Wsumie tak , podejrzana ta metka ! mozesz miec racje i powinno byc chyba logo NOH tam przy rozmiarze.. WIec to raczej Fake.

 

Zna ktos moze dobry serwer z meczami NBA do sciagania na bierzaco ? najlepiej torrenty . Ja zawsze sciagalem z DavkaBT byly na bierzaco ale cos przystgaja w tym sezonie..

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.