Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=2599279156

 

Ten Garnett już tu kiedyś był. Nie znalazłem odpowiednika tego jersey'a ani w nbastore ani nigdzie indziej, więc albo jest to dość zmyślny fake, albo jakaś krótka seria specjalna.

 

O'Neal og.

 

W outletowym sklepie Adidasa widziałem te koszulki, więc raczej nie jest to dość zmyślny fake, a faktycznie krótka seria specjalna.

Generalnie fajne wykonanie, materiał od wewnątrz bardzo przyjemny. Sam chciałem nabyć, jednak te kolory wzbudziły we mnie zbyt duży opór.

 

Dla mnie original gangsta.

 

edit

 

BTW Może by tak gdzieś przykleić na stałe tych wszystkich sprzedawców, o których wiadomo, że 100% produktów to fake'i jak w przypadku asf10?

 

BTW2 @Ryba - jako, że też jesteś z Poznania - miało to miejsce w Outlet Factory w Luboniu, z miesiąc temu, więc zapewne jeszcze tam są (bo było parę sztuk).

Edytowane przez snake61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem t shirt kiedyś od niego ( co do jersey'ów jakoś od początku nie miałem przekonania ) i niby wszystko z nim ok , ale tylko na pierwszy rzut oka. Była tylko jedna metka ( jakieś papierowe NBA store ze znaczkiem adidasa ) , t shirt made in Mexico a z tego co widziałem na nba store i ebayu wszystkie t shirty są Made in Honduras, Brak bocznych szwów [od pachy w dół] (być może tak samo jest w oryginale , nie mam pojęcia) i niby jest 100 % bawełna a odrobinę różni się w dotyku od innych moich bawełnianych koszulek. Dodajmy do tego że po dłuższej negocjacji zbiłem cenę prawię o połowę. Jak dla mnie jest to fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jutro wracam do polski ale garsc newsow dla was panowie (i panie)

w chorwacji w lepszych sklepach adidasa mozna lajtowo dostac swingmany i repliki nba

glownie lakers, celtics, bulls

plus troche rzeczy z serii rose,a

cenowo, chyba 1,5x raza drozej niz w usa wg cennika sklepowego, wiec dramat

 

w miedzyczasie udalo mi sie kupic pare rzeczy na ebayu, wiec na dnicha wrzuce kilka ciekawych fotek, mysle, ze ucieszycie oko:p

 

aaa najwazniejsze

bylem w muzeum drazena petrovica w zagrzebiu (odwiedzilem tez jego rodzinny sibenik), gdzie byly jego meczowki m.in. z nets i blazers

byl tez jersey mitchell and nessa, ktory rodzina drazena dostala podczas wstapienia do hall of fame

w ogole byla masa pamiatek z prawem jazdy z oregonu, nagroda za 3rd all team czy medalem z barcelony

byly nawet bilety viposkie z asw,92

zarzuce fotkami po powrocie.

 

stay tuned folks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas, mój t-shirt Wade'a jest "Made in Nicaragua" więc to też nie jest oryginał chyba, w dodatku nie ma bocznych szwów ani bocznych metek, wogóle nie ma metek bo jest tylko cyfrowo nadrukowany znaczek adidasa i to made in...

 

http://allegro.pl/nowa-adidas-nba-jersey-garnett-celtics-boston-r-s-i2602364916.html

 

takiego koloru bostonu ejszcze nie widziałem. og, fake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.