Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Here's Another Exclusive Joint From The Deadly 3pt.Shooter

http://cgi.ebay.com/Vtg-Authentic-Orlan ... 010wt_1634

 

żal mi tych przestrzelonych osobistych w 1 meczu finałowym w 1995 vs. Houston...historia mogła się potoczyć inacze, hehehehe - dobre lata 90te :lol: ale koszulka dobra tylko bez nazwiska, nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam z pozoru głupie pytanie... :oops:

gdzie kupić w usa (najlepiej online) swingman josh'a smith'a z atlanty hawks?

wersja Home czyli biała size M. niegdzie go niema nawet na nba store czy sklepie atlanty z nba.com/hawks a przecież to franchise player!

znacie może jakies pewne miejsce?

chce poprostu żeby mój kumpel z usa mi sprzywiózł ten jersey ale nigdzie niema wersji home damnn :cry:

http://allegro.pl/item986587176_adidas_ ... ml#gallery mati napisz do tego kolesia on bedzie miał koszulke smitha bo on tam ściąga ze sklepów on może mieć każdego zawodnika i każdy kolor .:} a szczególnie smitha .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to som swingmany i to nie som fake .to niby czemu fake .? :)

To tak jakbyś powiedział, że wszystko co ma metkę adidasa jest oryginalne...

Ten gość z allegro sprowadza podróbki z chin, które wykonane są podobnie jak swingmany tyle że o wiele gorzej. Krzywe napisy, lipne loga, metki w złym miejscu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to som swingmany i to nie som fake .to niby czemu fake .? :)

To tak jakbyś powiedział, że wszystko co ma metkę adidasa jest oryginalne...

Ten gość z allegro sprowadza podróbki z chin, które wykonane są podobnie jak swingmany tyle że o wiele gorzej. Krzywe napisy, lipne loga, metki w złym miejscu itd.

widziałeś zdjęcia od tego kolesia .? mi przyszła od tego kolesia koszulka i wszystko ok .:} wejdzie na ten link tam som zdjęcia od tego kolesia .:} http://img695.imageshack.us/i/dsc03051z ... ........... a tak ogólem ma ktoś sprzedać koszulke new orleans .?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostałeś fake...

Jakbyś przejrzał cały temat to byś wiedział że ten koleś sprowadza podróbki z Chin. W tym temacie towar od tego gościa był już kilka razy omawiany. Możesz wysłać zdjęcia koszulki którą u niego zakupiłeś, jeszcze nie widziałem zdjęć koszulek tego gościa oprócz tych co ma na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostałeś fake...

Jakbyś przejrzał cały temat to byś wiedział że ten koleś sprowadza podróbki z Chin. W tym temacie towar od tego gościa był już kilka razy omawiany. Możesz wysłać zdjęcia koszulki którą u niego zakupiłeś, jeszcze nie widziałem zdjęć koszulek tego gościa oprócz tych co ma na aukcjach.

http://img695.imageshack.us/i/dsc03051z.jpg/ masz tutaj som .:} ale swojej nie prześle bo niemam z czego robić .:D bo aparat mi się popsuł a z telefonu nic nie będziesz widział .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to som swingmany i to nie som fake .to niby czemu fake .? :)

To tak jakbyś powiedział, że wszystko co ma metkę adidasa jest oryginalne...

Ten gość z allegro sprowadza podróbki z chin, które wykonane są podobnie jak swingmany tyle że o wiele gorzej. Krzywe napisy, lipne loga, metki w złym miejscu itd.

widziałeś zdjęcia od tego kolesia .? mi przyszła od tego kolesia koszulka i wszystko ok .:} wejdzie na ten link tam som zdjęcia od tego kolesia .:} http://img695.imageshack.us/i/dsc03051z ... ........... a tak ogólem ma ktoś sprzedać koszulke new orleans .?

Dżizas, jak jesteś zadowolony to Twoja sprawa. Jednak nie zmieni to faktu, że kupiłeś podróbkę i każda osoba znająca się na rzeczy to potwierdzi. Swoją drogą - nieźle przepłaciłeś. Koszulki u Chińczyka od którego sprowadza Parki1 można kupić za 20-25$ + wysyłka 15$ czyli max. 120zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krysia nawe nie chwal sie, ze masz fake bo to naprawde fajne nie jest.

niewazne skad masz kase. od babci, ojca czy z napadu na bank. to wyrzucone pieniadze w bloto, do tego wspierasz zlodziejow. bo to jes swego rodzaju kradziez.

 

co z tego, ze te jerseye, do ktorych linki zapodales ladnie z daleka wygladaja. jak to sa podrobki.

 

ciezko odroznic, dopiero po eMce na metce zauwazylem tak naprawde, bo sa niezle wykonane. ale to fake.

swoja droga patrze na jego aukcje i widze, ze wciaz ktos od niego kupuje, to jest jakas masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krysia nawe nie chwal sie, ze masz fake bo to naprawde fajne nie jest.

niewazne skad masz kase. od babci, ojca czy z napadu na bank. to wyrzucone pieniadze w bloto, do tego wspierasz zlodziejow. bo to jes swego rodzaju kradziez.

 

co z tego, ze te jerseye, do ktorych linki zapodales ladnie z daleka wygladaja. jak to sa podrobki.

 

ciezko odroznic, dopiero po eMce na metce zauwazylem tak naprawde, bo sa niezle wykonane. ale to fake.

swoja droga patrze na jego aukcje i widze, ze wciaz ktos od niego kupuje, to jest jakas masakra...

no wsumie masz racje....no od tego kolesia jak ostatnio widziałem to 17 osób kupiło jersey jamesa z cleveland .bb2 a masz jakomś koszulke new orleans na sprzedaż .?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.