Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem tą aukcje,

wiem że to og M&N bo już się dowiadywałem o nią ale ona ma małą siatkę a w oryginalnych latach 80-90 Detroit Pistons używało dużej siatki i takiej koszulki poszukuję,

mam małego bzika :-) na temat Rodman-a i zależy mi na koszulkach jak najbardziej odzwierciedlających meczówki.

Ale dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą aukcje,

wiem że to og M&N bo już się dowiadywałem o nią ale ona ma małą siatkę a w oryginalnych latach 80-90 Detroit Pistons używało dużej siatki i takiej koszulki poszukuję,

mam małego bzika :-) na temat Rodman-a i zależy mi na koszulkach jak najbardziej odzwierciedlających meczówki.

Ale dzięki za info.

Na twojej focie różowy kołnierzyk sugeruje dresik San Antonio...

rozumiem, ze fanem Robaka jesteś przede wszystkim z czasów Pistons czy overall?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem robaka jestem począwszy od pistons poprzez spurs jak i bulls, lakers i dallas:-)

Czyli cała kariera.

Szukam każdej koszulki z każdego jego okresu jak najbardziej zbliżonej do meczówki.

Jak coś kolega wie na temat koszulek Robaka z innych okresów niż Pistons mile widziane info.

Na twojej focie różowy kołnierzyk sugeruje dresik San Antonio...

rozumiem, ze fanem Robaka jesteś przede wszystkim z czasów Pistons czy overall?

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam Ness co na allegro mała siatka szukam (niewiem czy znajde) dużej siatki.

Mam jednak nadzieje że kiedyś znajde ta jak i inne narazie mam pro-cata z bulls i z savages:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]474[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]475[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]476[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]478[/ATTACH]

Proszę DamianOItalianO :-)

Richie dzięki za dobre słowo :-)

do Byq: VERY NICE.

Świetny ten jersey pro-cut Bulls. Jakieś z bliższej odległosci fotki byś umieścił, wyszyć, dolnej metki, kołnierzyka. Jest na czym oko zwiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.