Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktos ma do sprzedania koszulke stocktona z jazz 12 ?,

najlepiej rozmiar 48 bo potrzebuje na urodziny dla mego przyjaciela.

Proszę o odpowiedz.

Co do ceny to się dogadamy:tennis:

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 mam pytanko skierowane do ciebie bo miales ta koszulke:

czy koszulka jest godna prezentu najlepszemu kumplowi znaczy czy jest zajebiscie zrobiona i czy naszywane nazwisko stocktona a nie naklejane to tak bylo w tym roku 1988 czy m&n tak po swojemu ja zrobil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis, nie mam, dla ciebie dobrych wiadomosci.

 

na ebayu jeszcze czasami mozna kupic oficlane numery i litery do naklejania czy wyszywania

 

w polsce hm...

 

chcialem kupic koszulke, w jakiej grac beda polacy na euro, niestety raz, ze tych koszulek zrobionych w ten sam sposob co meczowki nie ma praktycznie w sklepach, dwa, ze gdzie nie zadzwonie wyklejaja nie z oficjalnych naklejek nike'a tylko z robionych w firmach poligraficznych.

 

kupilem teraz koszulke koszykarska barcelony za smieszne pieniadze

i tez mam problem z wyklejeniem, bo nigdzie nie widze oryginalnych numerow, liter i logotypu sponsora

skonczy sie na tym, ze bede musial zaufac ktorejs firmie poligraficznej/reklamowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerów nawet nie chce, choć akurat Polacy przy koszykarskich (bo o tą koszulkę mi chodzi) mają zwykłą czcionkę z windowsa (co ciekawe Cavaliers mają ten sam krój) Pozostałe grafiki już mam porobione.

Co do numerów Barcy itd to tacy ludzie jak Eroj czy Amzie mają sporo piłkarskich fontów i to jako tff (płatne).

 

Pozostaje tylko w obu przypadkach pytanie czy firmy się zgodzą na robienie takich rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis tylko problem polega na tym, ze w przypadku barcy te maja dodatkowo logo klubu w numerze i nie sa 1 kolorwe, to cie chyba ma rowniez do tych koszykarskich

http://www.ebay.com/itm/BARCELONA-HOME-LA-LIGA-2011-2012-10-MESSI-NAME-NUMBER-/200683688485?pt=US_Soccer_Fan_Shop&hash=item2eb9ae1225

 

wiem, ze jest roznica w tych numerach naklejanych przez nike'a (na zachodzie w niketownach od wiekow mozna sobie zrobic kazda koszulke z wybranym nazwiskiem w oficialnych czcionkach)

 

np numery w koszulkach manchesteru przez dlugi czas mialy logo premiere league, teraz chyba mufc

 

co do polskich

widzialem koszulke gortata - meczowke - wszystko to bylo robione w jakiejs firmie poligraficznej. w jakiej? nie mam zielonego pojecia ale to nie byly jakies meag oficjalne naklejki spaldinga. takich chyba w ogole nie ma...

 

a co do koszulek polski - pilkarskich, podobno w poznaniu w starym browarze mozna zrobic oficjalne numery i nazwiska. juz jestem po telefonicznej rozmowie:)

i teraz pytanie, czy zrobic koszulke z wlasnym nazwiskiem i numerem czy numerem i nazwiskiem kuby blaszczykowskiego?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację koszykarska Barca nie ma loga na numerach. Manchester ma dwa typy fontów. Jeden to odgórnie narzucany przez EPL, a drugi jest na Europejskie puchary.

Właśnie a pro po koszulek Polski to ciekawy artykuł: Klik. Co do wyboru to ja bym brał raczej ze swoim nazwiskiem zawsze to jakaś pamiątka potem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.