Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

bb2 myslisz ze rodman lakers ness bedzie tak wykonanny jak ten koby???

http://www.ebay.com/itm/KOBE-BRYANT-Los-Angeles-Lakers-1996-97-MITCHELL-NESS-Gold-ROOKIE-Jersey-M-40-/320894414668?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item4ab6cc2f4c

 

z nieznanych mi przyczyn wskakuje na koszulke celtics :-(

Edytowane przez Byq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq, nie odbiore od ciebie prywatnej wiadomosci, bo mimo iz mam pusta skrzynke, caly czas mam info, ze jest pelna. zatem jesli ktos ma pytanie niech pisze na emaila albo tutaj.

 

richie nie przeszkadza mi, w sumie lepiej, ze tutaj sa takie kwestie rozstrzygane, bo reszta tez moze sie dowiedziec co i jak. byle by nie bylo to pytanie co 5 minut.

 

byq, nie wiem jak bedzie zrobiony jersey robaka. wtedy jerseye byly siateczkowane, wiec mysle ze w tym wypadku jersey tez bedzie siateczkowany i wyszywany w pelni, choc m&n spieprzyl juz jersey lakersow dajac do wyjazdowego jerseya kobego mniejsze dziurki niz w domowym zoltym. poprawili to w jerseyu mamby z asg'98, gdzie material juz jest blizszy idealowi. mysle, ze robak bedzie tak wykonany:

http://www.ebay.com/itm/KOBE-BRYANT-1979-80-RETRO-GOLD-JERSEY-MITCHELL-NESS-UDA-AUTOGRAPH-AUTO-108-/360453001764?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53ecac5224

 

ale pewnosci nie mamy. jest jersey sonics'97 paytona i z tego co widzialem ma material z mniejszymi dziutkami, ktore przez sss nie byly uzywane. pozostaje zatem czekac.

 

ten jersey mj'a z asg to fake

a jersey celtics pierce'a jest z dri-fitu, ness poki co nie wypuscil zadnego jerseya z tym materialem. zadne jeszcze nie sa na tyle retro, by byla taka potrzeba, bo wiekszosc z uzyciem dri fotu wciaz jest w grze (lakers, mavs, raps, heat...)

 

z tego co widze, w najnowszych jerseyach lakers (reedycja z tamtego roku) uzywany jest ten material z mniejszymi dziurkami, bardziej sztuczny i mniej rozciagliwy (ten sam co mam w wyjazdowym nessie mamby)

http://www.auctiva.com/hostedimages/showimage.aspx?gid=228369&image=552527730&images=552527678,552527923,552527785,552527730,552527847&formats=0,0,0,0,0&format=0

nie polecam. i niestety prawdopodobnie najnowsze jerseye z tego roku tez beda mialy ten material...

 

edit: dupa, ten jersey wyzej kobego zolty to fake:) zatem pozostaje czekac do 20 maja na real fotki nowych jerseyow...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.