Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przykładowo ten -> http://www.ebay.pl/itm/WASHINGTON-WIZARDS-ARENAS-WHITE-AUTHENTIC-JERSEY-sz-44-/360446103096?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item53ec430e38 rozmiar 44 jest bliższy L, a 48 XL, tak jak mówiłeś? Mam 191 cm i ważę coś koło 88. Lepiej żebym kupił 44, czy 48? Jestem kompletnie zgubiony w tych rozmiarach autentyków. Swingmany mniej więcej ogarnąłem, ale apetyt wzrósł na autentyki i znów mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 to XL

 

to wszystko zalezy od tego jakiej budowy jestes i jakie jerseye lubisz (szersze? wezsze?)

na dlugosc one mniej wiecej sa podobne (l - xl)

roznica jest w szerokosci.

 

ja w sumie zawsze nosilem 2xl bo lubilem duze ciuchy

ale odkad mi sie schudlo przeszedlem na 48, bo i z rozmiarem mi sie duze przejadlo i wole mniejsze, bardziej dopasowane.

w ogole w niektorych jerseyach, np uniwersyteckich czy repr usa nike'a kupowalbym L bo te elki sa calkiem spore.

 

na wszelki wypadek wez sobie przy tym wzroscie XL(48) jezeli jestes szczuply

na upartego mozesz sprobowac 44 ale najlepiej by bylo, gdybys sam zapytal sprzedawce o dokladne wymiary jerseya, naniosl je na jakis tshirt czy cos i wtedy dobral idealny jersey.

 

 

z tym, ze trzeba wziac pod uwage, ze kazdy jersey inaczej "lezy". inaczej rockets z szerokimi rekawkami, inaczej jerseye z serkiem (grizzlies), inaczej klasyczne (bulls) itd ale to juz kwestia indywidualna...

 

edit:

a co do rozmiarowek, to faktycznie sa rozne. obecne autentyki sa mniejsze. adidas celowo zmniejszyl rozmiarowke, pasowal jerseye bardziej do ciala, dlatego niektorzy gracze (dwight, lebron) wygladaja jakby grali w zbyt malych jerseyach. kobe np gra w 5xl:D wiec nowe autentyki sa mniejsze, rozpoznasz je po tym, ze ze sa z rev30 i maja rozmiarowke s-6xl

 

poprzednie autentyki mialy rozmiarowke 40-60 i jerseye adidasa byly nieco mniejsze od tych reeboka. reebok robil najwieksze. wczesniej nike robil mniejsze a jerseye championa (lata 90) to juz w ogole malizny w porownaniu z tymi sprzed kilku lat. oczywiscie pisze o atentykach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A XL i L to masz na myśli amerykańskie rozmiary, tak?

 

Przykładowo mam swingmana Rockets L i jest mi dobry, ale luźny. Z kolei swingman Heat, też L, leży akurat. Luźno, ale nie aż tak jak HOU - to ta różnica w kroju.

 

Trochę boję się wziąć 48/XL, skoro swingman L Houston leży na mnie luźno i XL tej samej drużyny byłby zwyczajnie za duży. Czy źle kombinuję i rozmiar swingmana nie ma przełożenia na ten autentyka?

 

Chyba nie ma potrzeby pytać się o rozmiar, wystarczy mi tyko informacja czy swingmanowa L to rozmiar 44, a XL 48? Czy to XL jest jakieś inne, ogólne, nie ma nic wspólnego z rozmiarami swingmanów?

 

A ten Arenas [ http://www.ebay.pl/itm/WASHINGTON-WIZARDS-ARENAS-WHITE-AUTHENTIC-JERSEY-sz-44-/360446103096?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item53ec430e38 ] to jaki typ? Rev30?

Jaki według Ciebie powinienem wziąć rozmiar, skoro nie jestem gruby, a normalnej postury jak na swój wzrost i tak jak pisałem: swing HOU L jest mi luźniejszy, a swing MIA również L leży akurat? 44 czy 48?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arenas to nie rev.

 

jezeli eLki sa dobre na ciebie, to bralbym raczej 44

ale najrozsadniej byloby jednak zapytac o dokladne wymiary i porownac. na upartego moze sprobuj z jerseyami, ktore mozna zwezic (bulls, celtics czy retro lakers) wez 48 i jak bedzie za duze, kupisz w przyszlosci 44...

 

no i jezeli jestes mlody, to wez pod uwage, ze pewnie wczesniej czy pozniej przytyjesz/przypakujesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat, rosnąć nie rosnę (chociaż przydałyby się z 3-4 centymetry do spokojnych dunków;D), a przytyć nie planuję... ;D Dwóch ekspertów radzi inaczej, hmm... Zrobię w ten sposób, że jeśli mój upatrzony Agent [48] nie pójdzie za więcej niż 25-30$, to pewnie podejmę ryzyko. Luźniejsze koszulki mi nie przeszkadzają, a diametralnie różnych opinii nie macie, raczej na styk, także powinno być spoko. :)

 

@bb2, mam jeszcze jedno pytanko z innej beczki. Marzy mi się jersey Farieda, ale jedyna opcja to sklep Nuggets, przy czym replika kosztuje 100$, a autentyk 200$. Doliczymy do tego koszty przesyłki do Polski i kwota wychodzi astronomiczna. Nie znasz jakiejś innej, tańszej opcji na zakup koszulki Manimala? Ewentualnie może posiadasz jakieś informacje czy jerseye z jego nazwiskiem zostaną wprowadzone do sprzedaży np. po sezonie?

 

Mam jeszcze w planie zakup Sheeda z DET. Jeśli ktoś się natknie na swingman/authentic, dajcie proszę znać. Rozmiar L/48.

 

Z góry dzięki za każdą pomoc. Świetne forum, pomocni użytkownicy, bez Was bym sobie z tym wszystkim nie poradził. No i Wasza wiedza jest godna podziwu, szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde sam nie wiem

 

czy to była dyspozycja dnia, przypadek czy co?

 

po 3 meczch z rzedu granych w ciut ciasnych koszulkach Barcelony i Parkera wczoraj wyszedłem na parkiet w luznym "ciut za duzym" XL Nate Robinsonie z Nix i zagrałem szybko swobodnie robiąc z mojego obrońcy swoja dziwkę (+/- +16)

 

polecam wypróbować za luźny ciuch........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wielka PROZBA

jak ktos bedzie widzial takie cudenko

http://www.ebay.pl/itm/1997-98-CHICAGO-BULLS-TEAM-GAME-ISSUED-NOT-WORN-USED-NIKE-WARM-UP-PANTS-3XL-6-/270951345557?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3f15f56d95

tylko w rozmiarze XL to niech da ZNAĆ , bo tu rok wydania mi pasuje czyli rok ostatniego sezonu rodmana w bullsach, firma nike niepowiem mam do niej sentyment tylko 3 razy XL za duze dla mnie mysle ze XL bedzie dla mnie oki

Bede bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi, ze jak ktorys z nas znalazlby takie cudo w rozsadnej cenie, to pewnie sam by kupil:)

 

a tak serio, to mam takie spodnie championa xl, napy troche lekko spadaja ale ciuch oki. kupilem pare dobrych lat temu na allegro. szukajcie a znajdziecie:)

 

wuja, ciezka sprawa. sam szukalem dlugo niszowego matta barnesa... w koncu kupilem meczowke. bedzie ci bardzo ciezko cos jego dorwac w rozsadnej cenie, bo gosc gra widowiskowo i to cos jak z andersenem. plus adidas podwyzszyl ceny. musisz czuwac na ebayu, moze ktos ma jego jersey, nie pasuje mu z jakiegos powodu i bedzie chcial sprzedac ale to szansa jak raz na milion, bo ciezko na cos trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.