Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300693587679&ssPageName=ADME:B:BCA:PL:3160 OG, nie? Authentic z tego co napisane. Dużo różni się takie cuś od swingmana?

 

I jeszcze jedno: do ilu sugerujecie licytować? Jak średnio chodzą takie autentyki?

Edytowane przez wuuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuuya: og. Authentic jest dwu-trzykrotnie wyszywany. Wykonany w stopniu zbliżonym do meczówek. Z daleka nie dostrzeżesz dużej różnicy, ale jeśli zależy Ci na detalach i solidnym wykonaniu to authentic będzie lepszy.

 

Pytanie ile możesz wydać. Arenas teraz nie jest w łaskach, więc ceny będą raczej niskie. Podejrzewam, że ten jersey może pójść za ok. 30$. (+/-10)

 

@prylok: nie wiem co to jest. Szczerze powiedziawszy pachnie lipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem też kupić jersey Farieda, ale jedyna opcja to wykonanie własnego w sklepiku klubowym Denver, przy czym replika kosztuje trochę ponad 100$, a autentyk ponad 200$. Wysyłki nawet nie przeliczałem... Znacie jakiś inny sposób? Swingman by mnie zadowolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/NWT-Dennis-Rodman-Pistons-89-Mitchell-Ness-Jersey-52-2XL-Throwback-Vintage-/280859647730?pt=US_Mens_Athleticwear&hash=item41648a1ef2

bb2 a co do tego ness to niejest podejrzane ze materjal koszulki nie jest siatką?

ze zdjec rodmana z tamtego okresu zauwarzylem ze koszulki byly robione z siatki a to jest jakis taki pelny materjal ,

co myslisz na ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pm van exel og, odom tez, z tym ze odom to replika a NVE autentyk

 

@byq tak, powinny byc bardziej siateczkowate ale ness wydal to na mniejszej siatce, podobnie jak jerseye lakers'96 kobeg. mniejszej w sensie mniejsze dziurki

 

ale rodman jak najbardziej og!

 

@maniekot

amare og! ale wnioskuje na podstawie aukcji sprzedawcy, bo fotk iza slabe by okreslic na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]349[/ATTACH]

panowie moze mi ktos powiedziec wiecej apropo tej koszulki wiem ze w latach 2001-2003 MJ gral w wizards, wizards w latach 90 bulo bullets ale w 2001-2003 napewno wizards wiec troszku nierozumiem. czyzby zagrali jakis jeden dwa mecze w starych koszulkach? ale to zgaduje jesli ktos ma wiedze na ten temat prosze sie z nia podzielic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bballinboiii

og, fajny jersey! nie podobaly mi sie te stroje ale im dluzej warriors w nich nie graja, tym wiekszy mam do nich sentyment i zaczynam sie przekonywac...

 

byq, zespoly od kilkunastu lat graja w strojach retro. zaczeto chyba w 96 roku na 50lecie ligi. z roznych okazji a to 30-lecie klubu, a to ilestam lecie zdobycia mistrzostwa itd.

wtedy wizards zagrali w kilku meczach w strojach retro bullets. te nowe stroje wizards byly na nich wzorfowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.