Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

byq dawalem info o premierach mitchell&nessa kilka stron wczesniej.

 

ness robi jerseye dokladnie w ten sam sposob, w jaki byly robione, czyli np ten jersey z pistons jest wyklejany

ale juz inne byly z reguly wyszywane. sa tez pol na pol.

 

tez sie zajawilem na nessa rodmana z lakers, problem w tyym, ze koszulka bedzie kosztowala ok 260-300$

pozostaje czekac na uzywane na ebayu badz jakies inne, ktorwe ktos dostal na urodziny/swieta i odsprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.miamihoopsgear.com/adidas-Miami-HEAT-Dwyane-Wade-Adult-Swingman-Jersey-Black-and-White/PACIIDJAJMDCILKF/Product

Czyli to NA PEWNO jest oryginał? I o co chodzi z tym, że na niektórych koszulkach jest z przodu napis MIAMI, a na niektórych HEAT?

OG, kibicujesz heat i nie wiesz dlaczego/nie potrafisz rozroznic kiedy jest heat a kiedy miami? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny sklep Heat = ORYGINAŁY

 

W koszulkach domowych praktycznie każdy zespół na wyszyte 2 część swojej nazwy(Orlando Magic na Home ma naszyte "MAGIC" a na away "ORLANDO", Phoenix to samo home "SUNS", away "PHOENIX". Są wyjątki jeżeli dobrze pamiętam to,np. Nets i na wyjazdowych i domowych mają wyszyte NETS. Taka "tradycja". Jak ,np. koszulki domowe w 90% są białe a na wyjazdach mają koszulki drugiego koloru(niebieskie, pomarańczowe itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 mozesz przypmniec temat o premierach mitchell&nessa bo troszku sie cofnolem z tematem w blogu ale nie znalazlem a wszystkich prawie 500 stro nie przeczytalem musze sie przyznac:-) interesuje mnie watek rodmana tylko albo napisz gdzie moge o tym poczytac

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OG, kibicujesz heat i nie wiesz dlaczego/nie potrafisz rozroznic kiedy jest heat a kiedy miami? :D

Nie kibicuję, to prezent dla mojego chłopaka. :P Nie znam się na tym, dlatego proszę o Waszą pomoc, więc wybaczcie mi moje nieogarnięcie w tej sprawie. :D

Bo teraz już nie wiem, czy kupować tę http://www.miamiheatproshop.com/dwyane-wade-jersey/adidas-miami-heat-3-dwyane-wade-black-shadow-swingman-nba-jersey

czy z tego oficjalnego sklepu, tyle że białą, jeśli z czarnej nie ma rozmiaru. Chociaż wiem, że mój chłopak chciał właśnie tę czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie moze nie w 100 % wspulne z tematem koszulek ale troszeczke,

a wiec moze mi ktos wytlumaczyc czemu w detroit gra zawodnik z numerem 10 Greg Monroe jesli z tego co wiem w ubieglym roku zostal zastrzerzony numer dennisa rodmana czyli 10 i jego koszulka zawisla pod kopula.

chyba ze ja cos myle moze ktos mi wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być parę na to powodów, np zawodnik zaczął grać w koszulce z tym numerem przed zastrzeżeniem jej, sytuacja podobna miała miejsce w NYK gdzie w latach 49-57 z #15 grał McGuire i z #15 grał także Earl Monroe w latach 71-80, tego drugiego numer został zastrzeżony, o dziwo wcześniej bo już 6 lat później, Dick McGuire musiał czekać na wycofanie jego numeru aż do roku 92. Chodzi mi o to że wycofanie danego numeru nie powoduje że zawodnik obecnie grający z tym numerem musi go zmienić natychmiastowo i ten numer jest świętością. Ciekawostką jest to że w NYK z 15 mógł także grać Anthony, pod warunkiem że dostanie zgodę od Earla (Dick już nie żył od roku), zgodę dostał jednak mimo to zdecydował się grać z #7 ze względu na datę urodzin jego syna czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.