Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

ha!

jest i matt barnes! pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. napis "lakers" faktycznie jest naklejony, reszta wyszywana. jersey bardzo lekki i bardzo dlugi.

4xl odpowiada dawnemu 2xl (52)

wykonany solidnie, material b.mily w dotyku, numery bardzo... "lekkie" i plastyczne, te w dawnych meczowkach byly sztywne

sztywny jest logotyp ale jest cienszy i lzejszy

dziurkowanie tez robi wrazenie

 

enjoy

[ATTACH=CONFIG]154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]155[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]156[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]157[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]158[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]160[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]159[/ATTACH]

 

panowie, co do jerseya cwebba z michigan

to jest oryginalna replika prawdopodobnie z 2 polowy lat 90

druzyny uniwersyteckie bardzo czeesto daja prawa do robienia swoich strojow innym mniejszym firmom, tak bylo b.czesto w latach 90, kiedy nie wszystkie szkoly mialy umowy z firmami

poza tym gosc ma ogromna liste bardzo ciekawych oryginalnych rzeczy, glownie uniwersyteckich

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tsyg

ebay a wlasciwie, poza ebayem

mam sprawdzonego sprzedawce, od ktorego wzialem juz kilka jerseyow lakersow

gosc ma dostep do szatni lakersow

o barnesa prosilem go od dnia, w ktorym podpisal konrakt

jak zdobyl, dal mi cynk i here we go:)

 

tak swoja droga, taniej mnie wyszla ta meczowka, niz gdyby zamowil identycznego autentyka w oficjalnym sklepie jeziorowcow czy przez nba.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie jest wasze zdanie Panowie wczoraj Memphis i Clippers grali w takich strojach. Ktoś pisał o nich wyżej ale jak zobaczy się w meczu to zawsze inaczej.

Moim zdaniem te Memphis fajne kolorystyka całkiem inna i mi się podoba może nie do końca zielone spodenki tu można było zrobić coś innego ale tak to na plus.

A Clippers odwrotnie spodenki bardziej mi się podobają niż koszulka może jakby był mocniejszy ten niebieski.

Dołączona grafika

Pojawiły się też Czarne Miami mecz akurat oglądałem ale jakoś Heat bez czerwonego nie są Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie tez stroje heat floridians biale z rozem i pomaranczowym chyba

 

co do strojow memphis i clippers, one nie mogly byc inne (inne spodenki mem)

poniewaz byly wzorowane na tych strojach autentycznych sprzd kilkudziesieciu lat

na tym polega opcja harwood classic :)

 

te memphis przypominaja mi koszykarek australii :)

[ATTACH=CONFIG]167[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboys2 Aż nie wiem co napisać. Masz prawdziwego bzika. GRATULUJE ZAKUPÓW.

Fotka magic94.jpg wyśmienita.

Bluza Johnsona... co ja będę mówił, chyba każdy chciałby taką mieć!

 

Barnas, ładnie będzie Ci pasował w kolekcji z Artestem.

Dużo masz meczówek jersey?

O spodenkach wspominałeś, ze masz meczowe: Grant, Shaq, Campbell, jakiegoś Węgra z Chicago.

 

 

 

Mam na sprzedaż lub na wymianę granatowego autentyka NY KNICKS Stephon Marbury w rozmiarze 56.

Koszulka bardzo ładna, fantastycznie wykonana, wyszywana. Zainteresowanych zapraszam.

 

[ATTACH=CONFIG]171[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]172[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki damiano

co do spodenek jeszcze prawdopodobnie fishera (99/00) wyjazdowe i biale vujacica (06-08) oraz meczowe wolves sprzed 2-3 lat nie wiem kogo:)

 

meczowych koszulek mam juz +10

ceballos, 3xkobe, fisher, vujacic, george, bynum, artest (rox), barnes, kobe asg'06, gortat, rodman z finalow'98

choc wiem, ze czesc z nich to nie sa game worny

tak jest z kobego asg, ktora mial na sobie podczas sesji zdjeciowych przed meczem i prawdopodobnie 2 z 3 jego koszulek lakers i rodman'98 finals nie braly udzialu w meczach:( byly to tzw. zapasowe sety

 

jest juz tego troche:)

 

najbardziej zaluje meczowek kempa z sonics'94, horace'a granta z magic niebieskiego '95 czy penny'ego z magic z paskami

wszystkie poszly po ludzkich cenach, podobnie jak spodenki MPLS lakers medvedienki

 

po mniej ludzkich cenach poszla meczowka wyjazdowa kb'99, meczowka retro mamby 07/08 czy caly stroj retro bynuma z 07/08

niestety it's all about money...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/williams-johnson-nba-miami-nyk-xxl-i2090577857.html- kolejne fake'i od fabrolo (poza Johnsonem)

+

http://allegro.pl/jordan-mj-nba-xxl-autentyki-23-chciago-bulls-i2090577858.html (poza Jordanem z Olimpiady)

 

Ponadto zdaje się, że mój ulubieniec powołuje się na bb2 w kwestii autentyczności - "w celu potwierdzenia autentycznosci mozna napisac do autora stornki jersey.bloog.pl do Rafala". Szkoda tylko, że nawet nazwy bloga nie umiał dobrze przepisać. O absurdalności reszty nie wspomnę. No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2

 

a mam pytanie

 

chciałbym uświetnić zawieszenie pod kopułą nr 12 spurs

 

myslisz że dałbys radę upolować B.Bowena ( biały komplet koszula spodenki jako gospodarz)?

poprzez twoje doświadczenie ominąłbym fake'a no i chciałbym wykorzystać ewentualnie Twoje konto jako Kupujacego

kasa w sumie nie gra roli więc co byś polecał?

 

pewnie reszta na privie ale wole podpytać w tym temacie na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.