Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze zalezy co jest fejkiem

 

jezeli przez fake rozumiemy koszulke nike'a podrobiona, ze zlymi metkami itd to jest to fake

 

ta koszulka nie podrabia zadnej firmy. jest bezfirmowa. robia takie zarowno w usa, w polsce jak i w chinach

 

owszem jest wyszywana, owszm przypomina wzor duke

 

ale jezeeli przyjac, ze jedyne oryginalne jerseye irvinga z duke, robil nike rok temu, to tak o jest fake ale nie tyle podrabiajacy nike'a co sam jersey i na swoj sposob jes oryginalny.

 

ale fake. w zasadzie nie wim, czy jasno przekazalem to, co chcialem przekazac...

 

tymczasem czekam na zakonczenie 2 ladnych nessow. szczegoly jutro, jak sie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autntyk z zeszlego sezonu ale bez numeru/nazwiska

 

z europejskimi koszulkami tak samo jak z pilkarskimi

niestety

w ogole bardzo ciezko autentyki dorwac czy to nike;a (barcelona! czy cska, olympiakos ) czy adasia (panatinaikos, real)

nawet nie wiem czy gdzies robia w 100% takie same

choc w sklepie www asseco mozna kupic to samo co maja zawodnicy na sobie

 

na ebayu jest za to jeden gosc z tel awiwu, ktory wystawia na biezaco rozne rzeczy maccabi.

jak ktos chetny moge zarzucic za 120-200 mozna miec meczowe spodenki czy koszulki paru zawodnikow

zarowno euroligowe (angielski napisy) jak i izraelskie (pisane ichniejsza czcionka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richie ale to raczej autentyk.

tym bardziej, ze logo klubu jest wyszyte

 

zreszta stroje adasia i nike'a mozna kupic sobie w kazdym sklepie/outlecie (kraksport?) w wersji custom i samemu nakleic co nie co

 

zatem pod wzgldem materialow (sciagacz, material, metki) to jest to samo co maja zawodnicy, czyli authentic

 

wszystkie kluby euroligowe maja naklejane numery i reszte poza kilkoma wyjatkami (logo firmy, herb klubu)

wiec imo to autentyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAO to autentyk, o ile mi wiadomo to adidas nie robi koszulek koszykarskich z Formotion (tak jak w nodze) tylko właśnie z ClimaCool. Z logami to jest różnie w Polskiej lidze np większość zespołów (jak nie wszystkie nawet) mają loga farbowane na koszulkach (jak w starych replikach Championa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiekszam kolekcje,

tym razem udalo mi sie zdobyc wyjazdowa meczowke matta barnesa z zeszlego sezonu.

bedzie to moj pirwszy rev30

sporo sie naczytalem na temat tych jersyow i cikawi mnie ich wykonanie i material

 

 

udalo mi sie tez zdobyc m&n magica johnsona z asg'92

 

niestety nie udalo mi sie zdobyc nessa magica z asg'88, poszedl taniej niz ten z 92 roku ale wolalem nie tracic kasy, skoro byl barnes do zdobycia. a i 1 jersey magica z asg mi wystarczy.

 

jak dojdzie paczka, zarzuce oczywiscie fotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolejorz

nie moge zdradzic tajemnicy handlowej:)

ale podpowim, ze duzo mniej niz kosztuja obecnie w sklepie autentyki barnsa rev30

 

rynek wtorny, ebay, maja to do siebie, ze czesto mozna wyrwac cos duzo taniej, bo ktos, kto sprzdaje ma to za free.

wiec czy zarobi 100$ czy 800$ to juz jeego broszka, ale zarobi tyle ile da mu rynek a rynek w aukcji na ebayu niewiel mu da, jezeli jersey nie jest rare, wyjatkowy, badz zle to podpisze

 

 

na aukcjach nba.com, jersete sa wyjatkowe. a to retro, a to latina noche, nba finals itd.

do tego na takie aukcje na nba.com wchodza dziani ludzie. biznesmani itd. lisytuja przez miesiac 1 koszulke i ceny dochodza do 10 tys bo maja pewnosc, z grali w nich gracze

 

na ebayu licytuja zwykli smirtelnicy. wzpomniani biznesmani w usa, raczej na ebaya nie zagladaja, maja hajs ida i kupuja, jak biora udzial w aukcjach to tych oficjalnych czy charytatywnych

 

dla porownania w zeszlym roku meczowka artesta, latina noche poszla na ebayu za ok 400$

taka sama koszulka z inngo meczu, poszla na aukcji nba.com za +2000$

 

 

reasumujac. na ebayu meczowe koszulki mozna kupic od 100 (kolkow nawet ponizej 100) do 250$ i sa to solidne jersye. dla porownania w sklepie jersey autentyk, zrobiony tak samo jak meczowy kosztuje od 250$ wzwyz...

 

swego czasu za te 200$ mozna bylo kupic naprawde solidne jerseye w aukcjach. chocby meczowke kempa'94, penny'ego'95 czy horace'a granta'95.

 

choc zdarzaja sie na ebayu perelki jak meczowka kobego reetro #24 z 07/08 (poszla za ok 800$) czy inne jerseye z lebronem, birdem, mj'em magiciem i rodmanem na czele. i te chodza juz po +1000$...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.